bugün

kedi fare oyununu andırmış maç. gerçi artık fareler sanki hormonluymuş gibi büyük ve güçlüler. kedilere daha çok direniyor ve kafa tutuyorlar. zira, biz fare olmayı dahi beceremedik bu oyunda. bu üzücü.
unutmadan arda turan'dan hemanlik, süpermanlik beklemenin de manası yok. adam avrupa'da iş bilen oyuncularla oynuyor ve iş görüyor. burada sağına oynuyor, sonra soluna doğru oynuyor araya atayım diyor uyanan yok. yani oyuncuyu topa tutmanın manası da yok. futbolumuz bitik.
maçtan geriye seyircinin neymar tezahüratlarıyla, fatih terim 'in bilindik dudak hareketlerinden başka bir şey kalmadı.
hâlâ maç sonu neden yuhalandıklarını anlamayanlar var. yavrucuğum senin futbolcuların da şu seni evire çevire yenen takımdaki adamlarla hemen hemen aynı maaşları alıyorlar. 3-4 brezilyalı hariç takımın geri kalanıyla bizim kazmaların maaşları hemen hemen aynı. eee sen o zaman neden beni yuhalıyorlar diye şikayet ediyorsun. maaşın willian'la eşit olsun ama onun oynadığının yarısını oynama.
adamların ölüsü 4 atıyor. dirisi kaç atardı allah bilir?
(bkz: hormonsuz milli takım istiyoruz)
(bkz: 3 milyon euro ya jigolo tutmak)
fifa nın süleyman demirel ve suat kaya yı gördüğünü raporlayarak yardığı maçtır.

görsel

başka da bir önemi yok benim için...
Her gecen gün daha iyiye gidecek diye beklerken aksine dibe doğru giden bir milli takım. artık büyük değişimlerin olması gerektiğini düşünüyorum ,acınası sonuçlar almaktan bıktık ülkece.
Sikildiğimiz maçtır net. Asıl koyan bu adamlar bu maçı arkalarında bırakıp hiç böyle bir maç olmamış gibi yapacaklar ya yarın ya da öbür gün asıl yandığım bu. Ya aga tamam teknik olmayabilirsin yeteneklerin de olmayabilirsin. En azından çalış lan fizik yap kondisyon yap şutu kaleye nasıl çekeceğini öğren. Nasıl orta açılacağını öğren.

Haftasonu için tüyo : Kazaklar azıcık futbol oynamayı biiyorsa ki hollanda maçından izlediğime göre biliyorlar. ilk yarıyı kazaklara verin.
merak ediyorum lan türk futbolcular hiç utanıyorlar mı acaba? adamlar şamar oğlanına çevirdi bildiğin antreman maçı havasında takıldılar. hele canerle topalın yediği skill evlere şenlik. ulan hiç bir şey olmasa o adamın o hareketi yapacağını dünya alem bilir. bir brezilyalının üzerine gittiğinde brezilyalı durup seni bekliyorsa kesin o hareket yapacak amına koyim daha nesini düşünemiyorsunuz lan bunun?

cidden şimdi gidip ferrarileriyle evlerine mi dağıldı bu dallamalar? acaba kaçı ben biraz çalışayım da kendi adıma bir şeyler yapayım diye düşündü?
cidden lan şuan en çok merak ettiğim bir şey bu.
Futbolda alacağımız bir dünya yol olduğunu gösteren maçtır. Bana soracak olursanız bu maçın en kötüsü kimdi diye tabii ki volkan demirel diye cevaplarım. Ama rezaletiz rezalet bu kadar olur. Teknik direktöründen tut tüm oyuncuları kötüydü net. Bu maçla ilgili yapılacak tek şey vardı. Handikaplı brezilyaya oynayacaktınız bu kadar net. Ben oynamadım tabii ki milli takımın yenilgisinden gelecek parayı sikeyim. Da bu milli takımı da komple sikeyim.
(bkz: 16 kasım 2014 türkiye arjantin maçı/#25730346)
http://www.disclose.tv/ne..._Used_Crystal_Meth/109792

üşüyoruz reyis.
onca konuşulması gereken şey varken hala maçın skorunu galatasaray ile özdeşleştiren taraftar grupları var. yazık çok yazık...
turkiye'nin sahada hic varlik gosteremedigi mactir. bu ne rezillik arkadas, sanki rakip brezilya.
semih kaya ve hamitin oynamasından belliydi zaten amk anadolu takımlarında götünü yırtan adamlar var onlar yerine hamit molozuyla formsuz semih varsa zaten kabullenmişiz.
terim'e sarı- lacivert keyfi tattırmıştır. alıştı durduramıyoruz.
şu maçta brezilyanın aldığı para konuşuldu ama milli takım oyuncularımız da şu maça çıktıkları için para aldılar...

evet...

şu maç için para aldılar...
Futbol adına hiÇbir şey oynamıyoruz. 4-0 yeniksin sen umut u Çıkarıp Alper i oyuna sokuyorsun . Kim gol atacak. Çift forvet başlayıp forvetsiz geÇtiğimiz bir maÇ. Bir sözüm Arda ya : insan biraz top oynar , bir şeyler yapar.
http://www.youtube.com/watch?v=AeveY0aW1Qg

(bkz: dünya brezil olsun)
3 milyonu verirken TFF , Neymar 90 dakika oynayacak şerhi koyması ve bu konuda israrci olduğunu az önce ögrendim.Gulsemmi aglasam mi...
Brezilyadan milli takım getirmek 3 milyon ; eskişehirden sağ bek getirmek 4,5 milyon.
maçı bırakıp fox tv de ki titanik i açtım.
semih'in yine kendi kalesine gol attığı maçtır. adam azimli.
millet olarak üzüldüğümüz ve üzülmeye devam ettiğimiz bir maçtır.
David luiz'in çok yakışıklı olduğu maçtır.Oscar'da çok tatlı.