bugün

118 li numaraların yeni versiyonu. bunun da reklamı diğerleri gibi bayacak cinsten. mustafa keser 118 in yanına "alo ne koyim" "33" koyim gibi saçma cümlelerle reklamı bitirmektedir.
kanser olmamıza etken bir reklam daha çıkmıştır. 11880 11818 reklamlarını sindiremeyen bünyeye fazla gelmektedir.
(bkz: bir bu eksikti)
günaha girmeme neden olan reklam serisine 1 tane daha eklendi lanet olsun.
(bkz: mustafa keser)
Yetmedi gözümüzü kulaklarımızı sikdikleri şimdi kulaklarımızın arkası içinde 11833 çıkartılar.
Neden 118 servisleri reklam yazarken beyinlerini kullanmazlar diye düşünmeme neden olan furyanın yeni bireyi.
habertürk gazetesinin ekonomi ekinde yazan tarifesiyle beynimden vuran servis. bir hata yoksa 6 saniyesi 1 lira 22 kuruş diğerleri bunu 60 saniyede yapıyor.
"sikip attılar, bi de suyunu çıkardılar yani"dir.
o değilde böyle saçma reklam müziğimi olur arkadaş.11833 yani 11833 diyor ya.
hacı reklamı izlerken ben mi yanlış duydum diye tereddüte düştüm
'' yüz on sekiz otduz üç '' diyorlar resmen.
(bkz: bokunu çıkarmak)
biride normal çıkıp söylesin numaraları vallahi arayıp 2 saat bağlı kalıcam.Yeter ki müzik eşiliğinde söylemesinler.
yüzonsekiz otttuzüç yıaani yüzonsekiz otttuzüç" diyen kadını bulup, ağzına ağzına vurma isteği uyandıran iğrenç reklamın sahibi hede.
118 li numaraların reklamlarının hepsinin aynı mantıkla , aynı besteyle yapıldığını göz önüne alacak olursak. bütün 118 li numaralar tek bir şirkete ait. 11833 aileye katılan yeni servis.
nefret ettiren, insanı hayattan soğutan reklamdır. yasaklanmalıdır acilen.
en son reklamında, feminen insanlarla veya kendi küçük beyinlerince (hepsi yumuşak olarak görülüyor ya) eşcinsellerle dalga geçen, onları aşağılayan ve bu durumu komikmiş gibi ilgi çekmeye yönelik kullanmaya çalışan sefil, iğrenç ve saygısız telefon rehberi numarası.
tıpkı diğer 118 zımbırtıları gibi sağlığa zarar bir reklamı olan bilinmeyen numaralar servisidir.
benim tepkim ise aga sizde hiç mi akıl yok? insanı telefon kullanmaya tövbe ettiren bu reklamları neden hala yaparsınız? hani diğer 118 zımbırtıları yaptı da siz niye yaparsınız...
yeni reklamına yorumum çok kısa olacak.
(bkz: mal)
son reklamıyla yanlış yapmış firma.
11831 ya da 11869 çıksın bilinmeyen numaralar devrim yapsın.
Ekranın sağ köşesinde "tüm operatörlerden 117 kuruş yani 1,17 tl" yazısını görünce ürktüğüm bilinmeyen numaralar servisi.
şimdilerde üstünde 33 yazan bir gömlek giymiş, ne olduğunu anlayamadığım biri çıkıyor reklamda.
hadi hayırlısı bakalım, elleri göreyim '' 118 otduz 3, 118 odtuz 3. '' *
dünyanın en iğrenç reklamına sahip numara.

118 görmek istemiyoruz artık yeteeeer.
dakikası 117 kuruş olan numara.

(bkz: 1 lira 17 kuruş)