bugün

son başvuru tarihi bazı kaynaklarda 10 ocak 2012 bazı kaynaklarda ise 2 şubat 2012 oldugu için merak ettiğim sınavdır.*
1.sorunun cevabı e şıkkı olan sınavdır..

ama ehliyet sınavında e şıkkı yoktu galiba..

o zaman d şıkkı..

sakın kızmayın bana içimden geçti..eğer bu dediğim çıkmazsa o zaman tepki koyarsanız..
"94 ocak/ şubat 10 " doğumlu çocukların alabileceği ehliyet. 95 doğumlular da a2 alabiliyor.
Yaşlı nine ve dedelerimizin de arada olacağı bir Sınavdır.
11 şubat 2005 ehliyet sınavını görmüş geçirmiş ve ehliyetini almış biri olarak, yaşlandığımı hissettim lan.

Motora dikkat beyler, gerisi kolay.
bu cumartesi gerçekeleşecek ve benim de gireceğim sınav. ulan herkes "geçmiş yılların sorularına bak rahat geçersin" "oha sen ehliyet sınavına mı çalışıyon yok daha neler" dedi tek bir derse gitmedim, sorsan sürücü kursun yerini bilmiyorum doğru düzgün. korkuyorum sözlük, göte gelmesek bari.
cumartesi gerçekleşecek olan, hiç çalışılmadan dahi geçilebilecek bir sınavdır.

geçmiş yıllara bakmasanız dahi yeter. ha bakarsanız zaten ne kadar kek olduğunu anlıyorsunuz.

akciğer, hangi sisteme dahildir diye soru var, düşünün artık.
her zamanki gibi çıkmış sorulara bakanın geçeceği, hatta bakmayanların dahi geçebileceği sınavdır. bilgi içerikli soru sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
http://www.meb.gov.tr/duy...duyuruayrinti.asp?ID=9307

soru cevaplar yayınlanmıştır.
her yıl olduğu gibi bu yılda geçen yılın sorularına bakıp gidilmesi durumunda geçilebilecek sınavdır. (minicikte olsa bir beyin gereklidir tabi)