bugün

tel aviv'de 21.05'de oynanacak euroleague maçı.

2 takımda ilk 2 maçını kaybetti.
fenerbahçe ülker' in son 3 maçında sırayla 100, 98, 94 sayı yediği düşünülürse, yediği sayılar örnekte öldüğü gibi bir öncekine göre iki katı olarak düşmektedir. yani 2 sayı, 4 sayı... demek ki bu maçta fenerbahçe 94 - 8= 86 sayı yiyecektir. ve pianigiani bu maçtan sonra da; takım iyiye gidiyor savunmamız oturuyor, yeni bir takımız gibi umut veren açıklamalar yapacaktır. ayrıca bir fenerbahçe taraftarı olarak bu maç mike batiste ve david andersen' in savunmada kollarını bir kez de olsa kaldıracakları gibi hayallere kapılıyorum umarım olur.
21:05 de başlayacak ve ntv'den naklen yayınlanacak maç.
inşallah fenerbahçe'nin kazanacağı maç olur. ancak takım 95'ten aşağı yemiyor ki anasını satayım...
ülkerin alacağını tahmin ettiğim maç. bir şekilde kazanmaları gerekiyor artık, ne kendilerinin ne de taraftarın nezdinde en ufak bir kredileri kalmadı zira.
bu ne rahatlık, bu ne boş vermişlik, bu ne hemen vazgeçmektir anlamadım gitti.
maccabi' nin hoplattığı maçtır. beni yanıltmayan maçtır. bu kadar mücadeleden kaçan, bu kadar vurdumduymaz bir oyunla bu takımın ikinci tura çıkması bile büyük başarıydı.
fenerbahçe ülkerin euroleauge'in en iyi 3 kadrosundan biriyle hayalkırıklığı yaratmaya devam ettiği maçtır. yıllardır biz yaşıyoruz bunu(efes pilsen). biraz da siz tadın bakalım bu boktanlığı. hadi geçmiş olsun.
bu takima cikin kendi kendinize oynayin deseler daha iyi oynar yemin ederim.
fenerbahçe nin yine düdüklendiği maçtır.
fenerbahçe nin bir kez daha son periyoda başa baş girip kırılma anında teslim olduğu maçtır.
maccabi tel aviv hava alanında Çarşı gurubunun Fenerbahçe'yi "Unutmayın en büyük BEŞiKTAŞ" pankartıyla karşıladığı basketbol maçıdır.
fb ülker'in insanı kanser eden maçlar halkasına bir yenisini eklediği maçtır. yahu içimi nasıl boşaltsam bilmiyorum. bu kadar basireti bağlanmış oyuncular, koçlar.. yahu adamlara bakıyorsun kariyerlerinin zirvesindeler bo olsun batiste olsun sato olsun ama sanki bu elemanlar dublörlerini falan göndermişler. koç kompleksi hayatta en tiksindiğim şeydir. insanlarla özel hayatında ne yaşarsan yaşa elindekini kullanmak senin görevindir saha dışı ve içi aynı değildir. takım ribaund alamıyor ilkan yok kaya yok oğuz yok. varsa yoksa artık posası çıkmış zayıf andersen. ulan adam hareket edemiyor yakında motoru patlayacak bu kadar mı kör oldun? usta sen değil miydin bu bo'yla siena'yı avrupa'nın en ürkülen takımlarından biri yapan? tripkovic diye bir adam alıyorlar (ki takımda bariz pota altı sorunu varken) adamın dış şutu zehir gibi ulan eleman hayata küstü havluyla yüzünü kapatıyor 1 dk süre vermiyor adama ya. afedersin de hücumda savunmada sistemden eser yokken, topu eline alan bire birden başka bir şey yapmazken sen tutup oyuncunun sisteme uyum sağlamasını bekliyoruz dersen hassiktir lan oradan derim. bu herif türk oyuncuları küçümsediği gibi türk sporseverleri de aptal zannediyor heralde.
güncel Önemli Başlıklar