bugün

insanların yapmadıkları şeyleri neden ve niçin bunu yaptım da bu size dokundu şeklinde ifade etmesi gerçek kişiliğinden çok olmayan kişiliğinin ürünü söylevler bütününün genellemesidir.
kendi çizgisinden çıkmışlığı hoşnut etmedi beni açıkçası. ekranlarda görüp hayran olduğum bir insandı ama bu twitinden sonra soğumadım desem yalan olur.

yakında cola içip geğirme kaydını da sosyal medyada paylaşır kanımca.

(bkz: hiç olmadı bu)
sosyal medya hayatımızda özel kavramına yer bırakmadığından onunda bu furyaya dahil olmasını yadırgamıyorum.
cüneyt özdemir'in vazgeçip silmiş olmasına anlam veremediğim tweetidir. sonuç olarak o da her birey gibi yani hepimiz gibi sevişebilir. ancak kamuoyunun sevgi ve saygısını kazanmış olduğu için bu attığı tweet insanları rahatsız etmiş gibi duruyor. ben de böyle bir tweet atabilirim ve bu nasıl sadece beni ilgilendirirse bahsi geçen konuda cüneyt özdemir'i ilgilendirir.
ilgili twit partneri tarafından yazılmış olabilir.
karakterini zedelemiş, sevdikleri tarafından abes görülmüştür hareketi.
bu saatte cüneyt özdemir'i düşünüyoruz, te allam ya.
twitter'ın parlak kişilerindendir. yazdıkları ile hareketleri arasındaki fark kişiliği hakkında şüphe uyandırıcı bir eylemdir.
vazgeçmesine rağmen bile bize koyan twittir. adamın utanıp sildiği twiti bile sabahın köründe tartışıyoruz baksana.

bi twittir git ya.
hemen her zaman çekinmeden gerçeğin yanında olan, doğrulardan vaz geçmeyen bir gazeteci olarak, kendisi öncelikle bu gece sevişmeye niyet eylemiştir, ve bunu twitter ahalisiyle paylaşmıştır. ancak daha sonra çeşitli sebeplerden dolayı sevişemeyeceğinden attığı bu twiti silmiştir. sizlere yalan söylemiş olmak istememiştir. büyütmeyin. geçmiş.
(bkz: gg)
sevişince birine koyarsın herkese koymak nasıl oluyor merak konusu.
fazla sevişmediğini düşünmeme neden olmuş twit şeyidir.
zaten başbakana nispet olsun diye ekranlara tinerci genç çıkarır.
sonra da özür ayağına benim anam da türbanlıdır diye geri vites takar.
ne beklersin ki böyle duruşlu insandan.
(bkz: ahmet hakan v2)
bir öyle bir böyle.
kendisini çok önemsemiş, sevişiyorsan ancak seviştigine koyabilirsin, gerisi hikaye.
--spoiler--
cüneyt : cüneyt bu gece sevişiyor olabilir, bu da size koyabilir.
yazar : sen de mi cüneyt?
cüneyt : ben ne ? ne olmuş yani?
yazar : hani, hilal cebeci, doğuş, esra&ceyda kardeşlerden farkın ne?
cüneyt : haklısın, bu benim çizgim değil. siliyorum twitimi.
yazar : ama sevişeceksin değil mi?
cüneyt : evet, bu gece.
yazar : çok koydu lan !
--spoiler--
herhalde kırk yılda bir sevişiyor olacak ki twitter'dan bi hevesle herkese duyurmuştur.
uludağ sözlük tam yetkili özel ekip'in harekete geçerek twiti kimin attığını bulması gereken twit.
eşini aldatmış olabilir yeni doğum yapan bir kadın iki gün sonra ilişkiye girmez zira annesi türbanlı olduğunu söylemişti yeni doğum yapan bir kadınla ilişkiye girmenin dinimizde günah olduğunu ogretmiştir.
kafası iyidir yazmıştır, sonra kafası iyi olmayan bir arkadaşı uyarmış silmiştir belki de. muhakkak seveni sevmeyeni vardır ama ben açıkçası sevilen, takdir edilen birisinin onca görülen iyi hoş davranışından sonra bir hatasında çılgınlar gibi eleştirilmemesi gerektiğine inanıyorum. he zaten sevmiyorsanız vurun, ne güzel hazır yapmış bir hata.