bugün

önümüzdeki 10 kasım'da abdullah gül'ün hangi sağlık sorunundan ötürü hasta olacağı sorunsalıdır. bence soğuk algınlığı geçirir.
Midesinin bozulması muhtemeldir. Yorumu yazarlara bırakıyorum.
gut hastası olabilir kendileri kanımca, yada bir harfi yanlış yazmışımdır belki.
kompleksten daha kötü bir hastalığa tutulamaz sanıyorum .
(bkz: ruh hastası)
testis kanseri olabilir. o da ne ? derseniz south park ın efsane bölümlerinden birine konu olmuştu.

http://www.youtube.com/watch?v=VSrR-9QiriM
(bkz: lupus)
29 ekime katılınca sesi soluğu çıkmayan neo laikler nereye gitti sorusunun cevabıyla aynıdır.

demek bu başlığa kaçmışlar. 10 kasımdan sonrada... dur bakayım? 23 nisanamı kaçıcaksınız lan? bak o sevimli olur belki 1 anlığına başbakanda olursunuz.
29 ekim kapağından zevk alan yazarın, aynısı olacak 10 kasım kapağının rengini görmesiyle son bulacak anket.
(bkz: mavi kapak)
(bkz: hastalık hastası)
kemalist kaybetme hastalığı. bunlar katılmayacak etmeyecek diye bayram gününe kadar olay çıkartır; 29 ekim geldiğinde televizyonu açıp bir bakarız ki cumhurbaşkanı protokolde. ama bu iftiracılar? arazi.

cumhurbaşkanı 29 ekim kutlamalarına katıldı beyler.

hayatı sözcü'den takip edenlerin bundan haberi olmaması doğal. adamlar "göt olduk" diye manşet atacak değil ya.
senelerdir her milli gün ve bayramda hasta olup, bu yıl seçimler yaklaşıyor diye her yerde boy gösteren siyasilerin "kapak" yaptığını sanan zavallı bademleri ortaya dökmüş sorunsaldır.

29 Ekim'e katılmış da herkese kapak olmuş.

ulan adam bu ülkenin cumhurbaşkanı! katılınca lütufta mı bulunmuş oluyor? görevi ne bu adamın? mevkii ne?

hastayım diyerek savmadı mı o kadar töreni?

sanki yıllarca olmayan şey anlatılmış gibi, birileri çıkmış kapak diyor.

toplayın siz o kapaklarınızı, bilmem kaç tane olunca cumhuriyeti hazmedemeyen sakat beyinlerinize tekerlekli sandalye alırsınız.
sol diz yan çapraz bağlarında yırtık.
bu sefer tansiyon bekliyorum. e bu ölüm üzüntüsüne dayanamayıp tansiyonu düşecek. normal.
(bkz: kemalist palavrası)
siroz olursa çok manidar olur.
uyanamama ihtimali de olabilir. malum grip salgını var, bitkin düşmüştür vücudu kıyamam.
nezle olması muhtemeldir.
Kronikleşen hazımsızlık büyük ihtimal.
GECE HARÜNNiSA HANIM FAZLA YÜKLENDiYSE DEMEK. YANi 1-2 TAMAM DA ARKADAŞ. 4 TE ŞARŞÖR BOŞALMIŞTIR. YORGUN DÜŞMÜŞTÜR. ÇEK ABiME ORDAN YANDAN ÇARKLI BiR ATOM KOKTEYLi.