bugün

sevgili sözlük yazarları bir an düşündüm de 10 dakika sonra kıyamet kopsa ne yapardım diye; herhalde şu 3 şeyi yapardım..
-son bir kez günah işler, bütün insanlara yanacaksınızzz hepiniz yanacaksınızz derdim. (bkz: bunu hep demek istedim lan)
-sonra son bir kez gusül alır, yukarıya duygu sömürüsü yapardım.
-son olarak da bakırköydeki düşünen insan heykeline gider ''aga hiçbir şey düşündüğün gibi değil'' derdim.
bu son söylediğim maddeyi hep yapmak istemişimdir ama utanmışımdır. kıyamet kopacağı an kimse kimseyi tınlamaz zaten rahat rahat söylerim.
bir sormak gerekli yaradana kaç taksitim kaldı diye vadem dolmamıştır belki.
(bkz: hızlandırılmış kuran)
(bkz: başlıkları alt alta okumak)
(bkz: 10 dakika sonra kıyamet kopsa ne yapardık)
(bkz: ben siker gecerim)
hemen dışarı çıkılır beton yapılardan kurtulunur ve olabilecek olağanüstü görüntüyü izlemek için yer edinilebilir.

insan olun biraz
ne yapacağını düşünmeyle geçen 7 dk ve geçen vaktin telaşının yaşandığı 3dk , ardından 3.2.1. bum! kısaca hiçbirşey yapamazdık bu kadar

kısa süre içinde. (reelist yaklaşım)

21 dec. 2012 coming soon..
gerçekten kopsa diye dua ederdik.
Sevdiklerimize seni seviyorum demek için artık son şanslarımızdır.

-son şansı iyi değerlendirmek lazım.
Dua ederdik ne yapabiliriz başka?
son bi sigara yakardım.
inanmaz, ders çalışmaya devam ederdim.
töbe ederdim lan. (bkz: töbe allam töbe affet allam bismilla töbe)
kıyametin azametinden ve korkudan "10 dakika sonra kıyamet kopsa ne yapardım" diye düşünemezdim.
oh be dünya varmış derdik.
(bkz: yarak afedersin) biri diyecekti * hepimiz sevişirdik.
fidan bulur ve tam kıyamet kopacağı zaman onu toprağa dikerdim..
sevdiklerimle o on dakikayı bir ömür yapmaya çalışırdım.
içe doğru sıçmanın anlamını öğrenirdik. *
tövbe ederdik.
hatim indirme rekorkarına şahit olurduk.
Çok afedersiniz Türkçe olarak tam ifade edemediğim için ingilizce yazıyorum. HELL YEAH diyerek sağ sola koşardım sanırım.
şaka maka eğer herhangi bir belirti hissedersem internete abanıyorum. yeter la ttnet ve kotalı internet çektiğim. giderayak sınırsızın tadını çıkarayım.
bağırmak, koşturmak, ölmek hepsi bu kadar.
Annemleri uyandırıp kıyamet kopuyor demek. bi kaç çığlık ve bağırıştan sonra hak'ın rahmetine kavuşmak.
5 dakikada ailenle helalleş, sonra yak bi sigara geçmişi düşün.