bugün

Edirneli yazar arkadaşların 10 aralık günü buluşma,tanışma,kaynaşma etkinliğidir.

müracaat; ben
--spoiler--
üj bej kişiden fazla müracat eden olmaz.

bu iş yatar be ya
--spoiler--
10 aralık 2011'i gördüm ehliyet sınavı sandım. ne işim var burda benim?
mekan: pena

tarih-saat: 10 aralık cumartesi / 19:00

üj bej kişi üj bej kişidir. gönüller bir olsun dostlar.

'gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül sohbet ister, kahve bahane'
üj kişiler. okey bile oynayamazlar amk. olmaz bu iş o kadar.
güzel olacak diye umut edilen toplanmadır.
şu anda katılan iki kişinin de bayan olması göz önüne alındığında ''hatun düşürmek '' komik söylemdir.
olacak dedik olacak zirvedir. biz 2 kişide gayet zirve yapılabileciğini gösterebiliriz kanımca
dendromys in iç sesim olduğuna kanaat getirdiğim durumdur. bu zirve o-la-cak.
işte o kadar!
zamanında meslek olarak yapılan dalkavukluk günümüzde hobi olarak icra edilir oldu. iki lafı bir araya getiremeyen sözde laf ebeleri, sözlüğün anlamını kavrayamamış olacak ki, yazılı sanata dil uzatmışlar. dalkavukluklar kendisine çıkar amacı sağlamak isteyen sözde insanlarmış, sözlükte de amaçları dalga ile popüler olmak olmuş sanırım. bu arada evet zeki arkadaşım sayı arttı, dört, beş, altı kişi oldu. yapma artık o espriyi.
sanki pek siklenmeyen zirve. *
gereksizce laf kalabalığı yapan insanların pek ilgilendiği zirve.
lüleburgazlı olarak katılmak istediğim fakat okul sebebi ile boluda olduğum için katılamadığım zirvedir.
alakasız ve gereksiz kişilerin bu zirveyle ilgilenmemesi gereken zirvedir.
keşke biz edirne de okurken olsaydı böyle şeyler de katılsaydık zirvesi.

geleli çok oldu ama hala duruyorsa çalgılı meyhane, çok erkek erkeğe muhabbetine dönerse balık pazarı girişindeki sarıgül birahanesi(tayfun un yeri) uygundur. aydın da az işkembe az ciğer yapılıp evlere dağılınması şarttır.

ah ulan.
edirne dışında okuyan öğrenci arkadaşlarında katılmasını gönülden istediğim zirvedir.
edirnede okuduğumdan dolayı zirveye katılmayı istediğim etkinliktir.
8 gün kalan zirvedir.(artık anlamışsınızdır bunların hepsi başlığı yukarı taşımak için,kendimden utanıyorum)
hafta içi olsa idi bende oralarda olcaktım keşke erken olabilse idi diye düşünmeme sevk etti.
arkadaşlar haydiyin ama nerede bu edirneliler diye başlık açasım gelen zirve olmak üzere olan zirvedir.
yarın olacak zirvedir.
kişi sayısını önemsenmeyip yapılacak zirvedir.ilk yarım saat kapıdan her girenin yazar olma olasılığının tartışılacağı ardından muhabbetin dibine vurulacağı muhtemel olandır.
edirneye hafta sonları gelen biri olarak katılamamda sorun olup olmayacağını çözemediğim etkinliktir.
kalabalık olmayacak tam gönlüme göre olacak zirveciktir.
orada birbirimizi nasıl tanıyacağımızı düşünüp durduğum zirvemsi.