bugün

(bkz: bağlaç olan de ayrı yazılır)
pekte güzel olmuş zirvedir.
daha iki saat önce edirne'de yer alan bi yazar olarak erken haberim olmadığından katılamayacağım zirve.
bazı arkadaşların halen daha olmayacak dediği,üstüne vazife olmadığı halde gereksizce gereksizliğini belli etse de her türlü olacak zirvedir.
hemşerilerime ankara'dan selamlarımı ilettiğim zirve.
siddin sene gerçekleşmeyecek olan zirvedir. olsun bu zirve; 2 gün sevişmicem, meme bile sıvazlamıcam amk. abazanlıktan kırılsam bile bu cezayı kendime uygulayacam. öyle de iddaalıyım. içi su dolu bolonu bile mıncırmıcam. ağız tarafını felan dillemicem. ahan da buraya yazdım. kesecem kendime cezayı.

nah olur diyorum başka da bi şey demiyorum.
Gorunce heyecanlandigim fakat ankarada oldugumu hatirlamamla moralimi bozmus zirve. 6kisilik zirve icin bu kadar entry girilmesi de ilginc:)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)*
Keşanlı olarak katılmak istiyorum ama malesef vizelerden dolayı katılamıyorum. Bi daha ki buluşmaya inş.
bugün olacak büyük ihtimal benimde katılacağım zirvedir. az olsun öz olsun zirvesidir.
edirnede yaşayan yazarların eğlence günüdür.
geri sayım başladı.

an itibarıyla katılım sayısı 6 kişidir.

uzun eşek oynayabilmek için yastık aranıyor. haydin edirne'liler 1 kişi daha!
şimdi gördüğüm başlık. önceden habarım olsaydı, gelebilirdim ama malum iş-güç. zirveyi yapın, benim yerime de birkaç bira yuvarlayın, zirve yapın.
gündendi yenecek bir zirve olacağını sandığım zirvedir.
orada birbirimizi nasıl tanıyacağımızı düşünüp durduğum zirvemsi.
kalabalık olmayacak tam gönlüme göre olacak zirveciktir.
edirneye hafta sonları gelen biri olarak katılamamda sorun olup olmayacağını çözemediğim etkinliktir.
kişi sayısını önemsenmeyip yapılacak zirvedir.ilk yarım saat kapıdan her girenin yazar olma olasılığının tartışılacağı ardından muhabbetin dibine vurulacağı muhtemel olandır.
yarın olacak zirvedir.
arkadaşlar haydiyin ama nerede bu edirneliler diye başlık açasım gelen zirve olmak üzere olan zirvedir.
hafta içi olsa idi bende oralarda olcaktım keşke erken olabilse idi diye düşünmeme sevk etti.
8 gün kalan zirvedir.(artık anlamışsınızdır bunların hepsi başlığı yukarı taşımak için,kendimden utanıyorum)
edirnede okuduğumdan dolayı zirveye katılmayı istediğim etkinliktir.
edirne dışında okuyan öğrenci arkadaşlarında katılmasını gönülden istediğim zirvedir.
keşke biz edirne de okurken olsaydı böyle şeyler de katılsaydık zirvesi.

geleli çok oldu ama hala duruyorsa çalgılı meyhane, çok erkek erkeğe muhabbetine dönerse balık pazarı girişindeki sarıgül birahanesi(tayfun un yeri) uygundur. aydın da az işkembe az ciğer yapılıp evlere dağılınması şarttır.

ah ulan.