bugün

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi sakalardan. Az dolaşın google' da fark edersiniz.
(bkz: google burun)

hakikatten iyiymiş. ama daha iyisi, bunu yiyecek sazanların olması.*
google a yanık yazıp evde bir afet durumu yarattım az önce.bu yanık kokusu nerden geliyor diyerek dedem camdan atladı denemeyin arkadaşlar.
''lan bana gayb'tan mı koku geliyor'' dediğim uygulamadır.

harbi koku alıyorum gibi tövbe tövbe.

edit: sazan.avi amk.
özellikle ''dizüstü bilgisayar ekranı kokusu'' en gerçekçi olan uygulama. bir tek onu kokladım.
Google' ın bu uygulama ile milyonları kandıracağı kesindir. Öyle ciddi ciddi verilmiş ki insanın koklayası geliyor. inanalar bile olacak.

edit: Sayfanın hemen altında da çok inandırıcı bir reklam var üstelik.
pehh en zekasına güvendiğim adam bile koku alamıyorum ben diye zorlamıştır.. çok eğlenceli bir şaka olmuştur..
googledan geleceğin teknolojisine şakalı bir göndermedir. arkadaş olayı çok ciddiye almış http://manuelmedya.blogsp...03/google-burun-nose.html
kokain yazıp delirdiğim olay.
(bkz: yok artık)
--spoiler--
süper bir şakadır. zall görsün bunları. ben de öncesinde başlığını görmeseydim videoyu izleyince kesin koklardım. zaten kaç zamandır bu teknolojiyi bekliyorum, niye koklamayayım ?
japonlar halihazırda koklayabiliyormuş diyorlar. aslı var mı bilmem.
--spoiler--
18 Mart'ı hatırlamayan googlenin 1 Nisan şakasıdır.
--spoiler--
418: Koku aktarım protokolü hatası
--spoiler--
*
az evvel şahit olduğum şaka.

tam mallar için bir şaka.

mısır lahiti kokusunu kim arar la?*
--spoiler--
tüm bilgisayarlarda ve bazı mobil cihazlarda.
--spoiler--
"Sucuk ve ayı dışkısı kokulu odun ateşi aroması" yazısını okuduğumda yarıda kestiğim şaka. kanımca komik değildir ama yaratıcılık adına fena değil tabii ki.
Google ın artık iyice zıvanadan Çıkıp kullanıcılarla taşşak geÇtiğinin ispatıdır.
güzel şaka.
çünkü bana mal gibi şakayı yedirdiler o yüzden güzel.
bir başka versiyonu ise 1 nisan 2013 uludağ sözlük şakası lakin dişe dokunur henüz bir şaka şu saate kadar gerçekleşmemiştir.
kokuların için de "ay parçası" da geçmektedir ve yarmıştır.
google da nasıl dolaşacağımı merak ettiren şaka.
yalnız ısınmış bilgisayar kokusunu yakalamışlar sanki.
iş yerinde yapıp iş arkadaşlarımın alay konusu olmak istemediğim harika düşünülmüş şakadır.
zira müdürümüz karşımızda otururken ekranı koklamam çok iyi bir etki yaratmayacak diye düşünüyorum.
(bkz: çıldırmış bu)
--spoiler--
Teknolojik sınırlamalar nedeniyle bazı kokular tüm cihazlarla uyumlu değildir.
Ekranınızı yalamayın veya ısırmayın.
--spoiler--

sabah sabah eğlendirmiştir.
Çok iyidir,burun beta ne lan,ahaha.
Google'ın artık sazan avlama seviyesinde açılıp şakalar yapmaya başladığının kanıtdır.*
Dilerseniz Google'a girip arama bölümünün altında Google Burun BETA ile alakalı yere tıklayın ve ya https://www.google.com/intl/tr/landing/nose/
adresinden direk girin.

--spoiler--
Kaç milyon kişi tuzağa düşüp burnunu ekrana dayayacak acaba *
--spoiler--
Yanlış takılmış batarya kokusu nedir ya. *