bugün

Türkiye'nin ilk interaktif dizisi imiş,fragmanı güzel görünüyor hayırlı olsun diyelim.http://1kezban1mahmut.com/
epey komik bulduğum yakında çıkacak olan interaktif dizi. muhtemelen çok başarılı olacak.
1 tencere 1 kapak.
uzun zamandır bu kadar keyifli bir dizi izlememiştim. çok komik cidden. tespitler muhteşem tutar bu dizi. dinle bak ne diyor seninki.

kezban su: yaptıklarına sustuysam bu her şeyi yapabilceğin anlamına gelmez.
yanlış adres şekerim her kuşun eti yenmez.

bu sözler toplanıp kitap yapılmalı yahu.
ilk bölümüyle büyük beğeni toplamış interaktif dizi. yapılan işin farklılığından olsa gerek, sosyal medyada çok konuşulacağa benziyor.
internet üzerinden yayınlan, ilk bölüm itibari ile yaklaşık yarım saat süren tespit manyağı dizi. Kezban su ve mahmut şanzelize cafe benzeri apaçi dolu bir mekanda tanışırlar, kezban su'nun giysisi yeşil farı pembe ruju, mahmut'un deriden çok lastiğe benzeyen 'deri ceketi' o danslar konuşmalar, her biri ayrı bir tespit meselesidir.
(bkz: Şanzelize cafe)
ikiside bıyıklıdır. çok ortak yönleri vardır.
http://1kezban1mahmut.delivizyon.com/bolum-1-izle/

oyunculuk süper, oyuncular süper, konu süper, espriler süper, aralardaki make your choice olayı ayrı bir süper. izle aptal çocuk *

böyle devam ederse buralar yakında entry dolacak:)
ilk bölümüyle yarmış interaktif dizidir. her şey mükemmel olmuş. çekenin, yazanın, oynayanın eline sağlık. ilk bölümün sonlarında kafedeki espriler ardı ardına sıralanınca tutamadım kendimi haykırdım, oda arkadaşım uyandı noldu diye. benim gibi uyuyana saygılı bir insanı gece gece böğürttürüyorsa, var bu dizide bir şeyler hacım, var.
--spoiler--
henüz çok erken tutması için fakat tespitler idare eder.
yıllardır sözlüklerde ve sosyal medya içerisinde olduğumuz için bize tanıdık gelse de o kadar garibime gitmedi şahsen, ha dışarıdaki izleyici anlar mı ? bilemeyiz, gerçi dizi interaktif, selametlik nenem izlemeyecek!
benim ki de laf!
--spoiler--
Başarılı bir internet dizisidir. Bolca güldürmüştür.

Not : Sırf bu yazıyı da rezerve olsun diye yazdım valla.
an itibariyle ikinci bölümü ile fırtınalar estirmekte olan...

http://1kezban1mahmut.del...m/bolum-2-izle-sansursuz/
Güldürdü ama tamamını izlemek gerek.

Değişik bir yapım.

Edit: reservet çetin
ilerde çok entry girilir şimdiden yer kapmak lazım.
doğa rutkay ve recep ivedik gerçek ismini bilmiyorum ikilisinin aşkı.
güldürmüş yapımdır. ileride daha çok ilgi çekecektir.
şu 'aptal çocuk' lafı her 3 saniyede bir tekrarlamasa daha hoş olacak.
ikinci bölümü birinci bölümüne göre daha güzel olan dizidir.
güzel ülkemdeki kız erkek sorunlarına ve sorunsalına yaklaşımı yerindedir ve tespitler müthiştir.
tencere ve kapağı.
güldüren dizidir. umarım böyle devam eder.
beyin hücrelerinin negatif etkilendiği bir fragmanı vardır.
Türkiye'nin ilk interaktif dizisi "1 Kezban 1 Mahmut"
ulan 10 dakika önce mesai bitse de gitsek derdindeydim, şimdi biraz daha uzasa da diziyi bitirsem hallerindeyim.
rütük'e ihbar ettiğim ahlak dışı yayın. kahrolsun böyle eylence anlayıcı.
bir oturuşta 4 bölümünü izlediğim komedi dizisi.akasya durağı gibi saçmalıkların üzerine ilaç gibi geldi.