bugün

(bkz: Hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
insanları korkutarak, bize oy vermezseniz başınıza bunlar gelecek diyerek, dolar yükseldi oy verirseniz düşer diyerek, tek istediği başkan olmaktı diyen adamlar ile beraber doğaldır.

bir de bunlara destek veren insanlar vardır ki! ıstıran, yalayan, kıllarına karışan!

her an her şey olabilir.

içimizden geçen tanım: bok olur.
MHPliler ve Muhafazakar Kürtler döneklik etmezse (bkz: nah)
(bkz: geldi ak troller)
olabilir dedigim gorustur. pek kimse bilmez beni de, bilenler az bilir, akp basaracak gibi geliyor. kusura bakmayin ama, oyle gte oyle yrak.
Olmaması dilenendir.

Fakat meclise teröristler gireceğine hırsızların girmesini tercih ederim. Bu orospu çocuklarından biri bile eksilse kârdır ülkeye.
Mhp nin ne koalisyonu nede erken seçimi kabul etmeyip kendinde devlet yönetecek göt olmadığını düşünmesiyle mhp lileri oylarını akp ye vermeye yönlendirmesiyle vuku bulacak olaydır. inşallah olacaktır
olmamasını temenni ettiğimiz durum. lakin bu düzenbazlıkla olmasa bile oldurur bunlar. severler hile ve hurdayı.
ilgili oluşumun bırakın tek başına iktidar olmasını, iktidar içinde olması dönemi dahi bitmiştir. uzatmalardan bir şey bekleyedursunlar durum değişmeyecektir.
Sandıktan orduda çıkabilir burası Türkiye ne olacağı belli olmaz.
anket şirketlerince öngörülen sonuç. şu anda hala 8 hazirandaki ile aynı oranlara sahip olsa da propaganda döneminde tek başına iktidarı yakalayacak puanı ulaşacağı umuluyor.

edit: ben neden eksileniyorum , ben mi umuyorum. akp yi 13 yıl boyunca iktidar yapan halk bir gecede öldü de yerine yeni jenerasyon mu geldi, bre aptal sarışın!
(bkz: rüyalar rüyalar)
her şeyi yapacaksın ama bu milleti tehdit etmeyeceksin aga. artık bu halk yalana doydu. o yüzden 41 i bile göremez bence.
Yazık olur güzel ülkeme.
beklenen sonuçtur.
insan oğlu tuhaftır her lafı kaldirmaz ipne dersin kizar da sikersin aldirmaz sözünü akillara getirir.
insan oğlu tuhaftır her lafı kaldirmaz ipne dersin kizar da sikersin aldirmaz sözünü akillara getirir.
(bkz: nah)

Hdp barajı geçtiği sürece o koalisyon sike sike kurulacak,ki geçecekler..ihtiyaclari olan oy oranına ulaşamayacaklar geçti o işler..seni başkan yaptırtmayacaz canım
olmayacak olan şeydir.

akp'nin istanbul ve doğu daki tüm kürt oyları hdp ye akmaya başlamıştır.

tuğrul türkeş'in bakan olmayı kabul etmesi, akp'nin mhp'ye kumpas kurduğu algısı oluşturduğundan mhp'li seçmen kendi partisinde kalacak, çok azı chp veya hdp ye oy verecektir.
Acı ama gerçek olması muhtemel olay.
tahmin ile temenniyi karıştırmamak lazım. ancak akp nin tek başına iktidar olacağı da bariz bir gerçek. 2 kasım sabahı bunu aylak cehapelilere hatırlatırım. rezerved.
"Neden başka bir ülkede doğmadım ki" klişesini yeniden zikretmeye sebeptir.
rüyadan yazılan entry.
inşallah beklenendir.
allaha şükürler olsun ki, nereden nereye geldik. daha önceki seçimlerde aktroller böyle başlık atsalar işlerinden olurlardı. çünkü öyle bir ihtimal yoktu. şimdi, 276'ya da razılar. belki de mhp'den adam tırtıklayarak 276'yı buluruz hayalleri kuruyorlardır, kimbilir ? olmadı bir seçim daha ayarlarız, o zamana kadar sözde "seçim hükümeti" ile maçı biraz daha uzatırız. peki ya o seçimden sonra durum aynı veya daha kötü olursa ? ; şu askere darbe yaptırabilir miyiz acaba ?

belki de 1 kasım'da patronun büyük bir hilesiyle seçimi alırız ! iyi şeyler düşünmediklerini her hallerinden anlıyoruz.

sahi, kim demişti "400 milletvekili istiyorum" diye ?