bugün

Dün on bin oy verince değerli bir yazarın "okuyor" açıklamasına inanıp takdir etmiştim.

Ama bugün kimse beni inandıramaz oyladığı her türlü entryi okuduğuna. Oylamanın amacı ne? Okuyup o görüşe katıldığını veya katılmadığını göstermek. Aksi durumda 20.000 oy, AKPli koyunların neye oy verdiklerini bilmeden gidip oy kullanmalarına benziyor.

Ha bir şeylere dikkat çekmek isteyen protestocu tarzındaysa olabilir hani sözlük bozuldu veya oylamanın önemi vs; ama bir de çıplak capsini falan koyması gerek genelde protestocular oraya buraya çıplak koşuşturuyorlar.*

Ayrıca hakkında yazılanlara bakılırsa, davranışı, genel olarak yapıcıdan çok itici bulunmuş.

Neyse dün yeni hedefi 50.000 demiştim şimdi 30.000 olsun, insaflı olalım ve kolay gelsin dostum diyelim*
imleci artı oy butonunda takılı kalmış yazar.
(bkz: asansörde oylama yapan dayılar)
eğer bunu gerçekten tıklaya tıklaya yaptısa onun ben çok net söylüyorum : amına koyayım. bana 50 lira versen yapmam. yok belki yaparım ama bilemedim. konu o değil.

sen hayatı kaçırıyosun bilader. akşama kadar bizi oylasan ne yazar ah be yavrum. tamam biz de dolu dolu bir hayat yaşamıyoruz ama ne bileyim , 20 000 defa bir tuşu tıklamak nedir. mouse dile gelmedi mi ? senin amına koyim işsiz ? demedi mi sana ..
dile gelmesi lazımdı çünkü.

benim eyyorlamam bu kadar.
adını sağlam duyurmuştur. (bkz: hasmet ibriktaroglu)
(bkz: sözlükte kimsenin oylama yapmaması)
(bkz: sözlükte oylama alışkanlığının edinilememesi)
(bkz: uludağ sözlükte oylama kıtlığına getirilecek çözüm)
(bkz: hiç oylama yapmayan ibne)
(bkz: oylama yapmayan yavşak yazar)
(bkz: ben bu yazıyı oylama yapmayan yazara yazdım)
(bkz: oylama yapmayan yazarların çaylak yapılması)
(bkz: sözlükte kimsenin oylama yapmaması)

yapsan bir dert, yapmasan başka bir dert. aha bu da oylamaya teşvik etmek için açılmış başka bir başlık, acaba kim açmış?

(bkz: sözlükte oylama yaparsam pipim büyür mü)
(bkz: dünya dışı yaşam belirtisi)
intihar etsin, kimin rekorunun peşine anlamadım ki.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
Tecavüz edilmesi gerekendir.
her oylamayı ortalama 3,95 saniyede yapmış yazardır. tarihe geçmiştir. acayip şeyler oluyor sayın seyirciler.
issizdir. basliğa gelip hepimizi eksilesin de görürüz.
Ek olarak boş zamanlarında masaüstünde yenile yapan yazardır.Normal değildir.
bunun 10 sn kuralı yok muydu eskiden? vardı sanki.
not: eksideymiş o. kolormatik amca ve asuregibisurat a buradan teşekkür ederim. buradan ama.
"oy verdirgeç" codelamış da olabilir.
ağır işsiz yazardır.
(#19087244) entry'de belirtildiği üzere, amaç yazarları sözlük içersinde oy verme alışkanlıklarını teşvik etmek amacıyla yapılmıştır. bu demek değildir herkes körü körüne oy versin, herkes bilinçli şekilde, paylaşımları okuyarak oyunu kullanmalıdır. bunu yapmak başarı değildir. asıl başarı sizlerin bu sözlüğe neler kattığınızdır.
Buyuk adamdir. Beni de es gecmemistir. Sahsim adina ben de bol bol oylama yapmaktayim. Hasmet babamizin actigi yolda daha bir sevkle ilerleyecegiz.
bir bok yaptigini sanmasi disinda sözlüge hicbir faydasi olmayan yazardir. Moderatörlerin bu duruma el atmamasi ayrica bir zeka konusudur.

(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/#19095381)
gereksizlik yapmis yazardir okumadigin entryi oylamak sevismedigin kadinla evlenmek gibidir laf olsun torba dolsun mantigiyla yapilmis hareketti.
son zamanlarda karması en fazla kimin artıyorsa anlayın ki ya feykidir, yada şevkidir. evet.
kör olmuştur.
21.823 olan rekorunu 23.583'e yükseltmiştir. * *
sözlüğün ruhuna aykırı davranan yazardır. okumak lazım okumadan oy veriyor bu gayet net. okumadan verilen oyun afedersiniz ama ben amına koyayım.ulan 20000 oy ne demek rüyanda bile oy versen anca olur.