bugün

turkiyede yasamiyordur.
doğanın verdiği bütün güçle aralıksız sikilirken inleme sesleriyle galaksinin ahengine eşlik edilir. sonra sevilir sonra yine delicesine sikilir ve terden sırıl sıklam hale getirilir. sonra yatağa bağlanır ve amı dahil olmak üzere heryeri ısırılır sonra feci şekilde inletirilir. dünya duysun inleme seslerini böyle bir harika varlığı siktiğim için onur duyarım!. severek sikişin gençler. bir işte sevgi yoksa kütük bile değilsiniz.
hayaller süsleyen kız modelidir. böyle yazarlarımız varsa buradan onlara kalp yolladım. selam beybiler.
Esra erol'da evlen benimle'ye katılacakken bu başlık tarihi fırsat deyip özelliklerini döşeyen bayanların buraya yazmasına vesile olan kızdır.
(bkz: maymun iştah)
uludağ sözlük'te olmayan.
boydaşım kızdır. ama diğer özellikleri olan bir kız varsa ben bile yürürüm net.
Ah bide beyaz tenliyse tuza banip kutur kutur yenmelik kizdir.
Nadir bulunan kızdır. Bulunsa bile elde edilmesi güç olan kızdır. Elde edilse bile elde tutulması zor olan kızdır.*
ne kadar çirkin olursa olsun sexi hatundur. bide hafiften suratı tatlıysa enfes.. hanimiş de hanimiş.
sözlüklerde yazacak vakti olmayan kızdır. bir orda bir burda gönlünü hoş edip durur.
boy ve saçlar uyum göstersede gözlerin siyah oluşuyla tanrıça olamayan hatundur.
iskandinav topraklarına taşınmama sebep olan kızdır.
Ülke standartlarının çok çok üzerinde bir tariftir. Şahsi istatistiklerime göre Her şehirde iki, izmir de üç, ankara da dört, istanbul da beş, eskişehir de yedi tanedirler.
Saç renginden kaybettiğimdir.
T: ülke standartlarına göre ortalamanın üstünde boya sahip bir kızdır.
uzun kızdır.
(bkz: melisandre)
kalbimi söküp kendisine hediye edebileceğim kızdır.
evlenilir ki bunla kızıdır.
benim o ben. *
Uludağ sözlükte bulunmayandır. Varsa da yapaydır.

kanımca izlanda'ya göçmeliyiz ki doğalını bulalım.
zor bulunan.
insan populasyonunun sadece %1-2'sini oluşturan kızlardir. kıymetini bilelim.
güncel Önemli Başlıklar