bugün

(bkz: huri)
(bkz: rihanna) ya benziyor gibi.
1 70 boyunda sarışın mavi gözlü kızla bi araya getirilmemesi gereken kızdır.*
boyu 1.60 olanıyla bir dönem takılmışlığım vardır.
geri dönse hayır demem o ayrı ama 1.70 olsa kesinlikle kaçırmazdım.
Ideal kız tipidir. Göz rengi şart değil anlamlı baksın yeter.
yeşil göz hariç (bkz: masterchief) .
en ev haliyle bile seksi olabilecek kızdır. (bkz: adriana lima)
1.70 boyunda beyaz ten, mavi göz, kahve* saçlara sahip kız kadar güzel olmayandır.
" kromozomlar öyle bir şeye el veriyor mu ? " sorusunu akla getiren kızdır.
(bkz: esmer olmasa olmaz mı) *
beyaz tenli ise yıldırım nikahı basacağım kızdır.

değilse, mayıs'ı bekleyebiliriz. *
brazilyalı kız olması muhtemeldir.
adım atacağı yere planjon atlayışı yapılarak yere basması engellenesidir.

(bkz: görüyorum ve arttırıyorum)
konya tramvayında 2003 yılında yanımda oturan kızdır. daha da görmedim.
şu meşhur hoşlanılan kızdır.
uğruna flooding yapıp çaylak olunasıdır. madde olsa altın vuruş yapılasıdır. uğruna tek kişilik dev kadro sloganlı oyun oynanasıdır. birlikte ülke kurulasıdır. ekşi üzüme tuzdur, viskiye buzdur..
doğumhanenin önünde bekleme heyecanıdır.
suda taş sektirmektir. bisiklette ön teker kaldırmaktır. ilk rövaşatadır. ilk acıdır.
gözlerindeki yeşilliklerde kaybolası kişidir.
hergün sokakta onlarcasını gördüğüm vasat kız.
yemekten sonraki sigaradır. ayrılıktan sonraki ilk biradır. ilk kavgadır. ilk kavgadaki yaradır. hem yara bandıdır hem yaradır.
hele bir de o gözler sürmeli sürmeliyse değme keyfime iranlı ya da arap kızdır. eritir bitirir adamı. yoktur böyle bir şey.

not: boy 1.75 olsa da olur.

edit: bakınız veriyorum bakmazsanız siz kaybedersiniz. kömür gibi yaktı bu hatun beni. (bkz: haifa wehbe)
akula vuruşuyla atılan goldür. fanatik'in verdiği hala odada asılı, naylon beşiktaş bayrağıdır. bir paketten çıkan iki tasodur. 1000'lik gazoz kapağıdır. kemik almancı bilyesidir. bilyeliyle yokuştan aşağıya inmektir.
koyu renk bir fondoten ve bir çift yeşil lensle dönüşebileceğim kızdır. Bir saatte hakkında 70 entry girilmiş kıskanmadım desem yalan olur.
bahçelerden erik çalmaktır. mavi tişört ve kot pantolona sığmış bir çocukluktur. kıvırcık saçları azaltıp ağartan bir hayaldir.