ankara'nin plaka kodu.
ankara'da ve izmir'de de olan bir pastanedir. çok nefis muzlu rulo pasta yapar.
fifa 2006 nın ikonudur.
araba sürmeyi bilmeyen insanların kullandığı araba plakası. "ben bu arabayı aldım ama araba sürmeyi bilmiyorum" diyene veriyorlar sanki bu plakayı. öyle gözüküyor. *
msn adreslerinde ''hedehödü_06'' şeklinde yazılınca ifrit olunandır.
plakası bu rakam ile başlayan araçların şoförleri olan kişilerim hiç bir zaman düzgün araba kullandığının görülmediği, sanırım da asla görülemeyeceği gibi bir gerçek vardır. özellikle istanbul trafiğinde bir 06 plakalı araç görürseniz derhal ya şerit değiştirin ya da yanından basıp gidin. potansiyel kaza makineleridirler çünkü. ne zaman duracakları, ne zaman dönecekleri ne zaman şerit değiştirecekleri, ne zaman kalkacakları asla önceden kestirilemez. sinyal vermenin önemli olduğu noktalarda vermeyip zart diye dönerler arkada pokemon gibi kalırsın, bir yere dönecekleri zaman bir kilometre önceden sinyali yakarlar, arkada delirirsin.
hiç kimse plaka ile ne alakası var demesin, çok test edildi, hep onaylandı, sevmem genelleme yapmayı, ama bu sefer kesin ve netim, gördüğüm yerde "aha şimdi kesin bir bok yiyecek" yorumlarım daima haklı çıkmıştır.
34 olsun canımı yesin.
gönlümü verdiğim plaka kodu.
haziran ayını belirten sayı.
resmiyeti hatırlatan sayıdır.
hava durumunu hatırlatan bir okunuşu vardır.
total 90 nın çakmasıdır.
görmeyi özlediğim plaka kodu.
pavyonu vardır.
başkent ankaranın plaka kodudur. aynı zamanda arabamın plakasında da bulunmaktadır.
Memleketimin plaka kodunun tersi ve yaşadığım yerin plaka kodu.
07 nin bir eksiği 05in bir fazlası.
Başka yerde şubemiz yoktur.