entry'ler (267)

azor ahai

stannis baratheon at fava bekle.

davulcuya kapıyı açmamak

ya tamam gelenek görenek de ihale falan olmasın devlet versin şunların parasınıda 10 liradan sebeb şekilden şekile girmeyelim kendi evimizde.

yaran fıkralar

iki çevirmen batan bir gemideymiş. ilki sormuş
"yüzme biliyormusun" ikincisi yanıtlamış
"hayır ama 19 dilde yardım çağırmayı biliyorum".

gökhan gönül

aziz yıldıvım ve tayfasının paragöz ilan ederek taraftarın kucağına attığı sağ bek.

en iyi üçleme

Bradley cooper, robert de niro, jenniffer lawrance.

snapchat kullanmayan insan

bakın arkadaşlar starbucks dayım şimdide nike da şimdide sinemada evet arkadaşlar nargile içebiliyorum (dur altına nargile keyf yazıyımda 40 yıllık nargileci zannetsinler) dur babanemle bi foto atiyimda az adamlık yapıyım. tarzı kalitesizliklere gelemeyen insanlardır.

troller sözlükten siktirsin gitsin kampanyası

bi siktirolun gidin harbiden. atalarımızı geçtim adamlar allahla peygamberle dalga geçemeye başladılar.

eurovision 2017

istersen efsane bir şarkı yaz bu adaletsiz eleme sisteminde en fazla 4. oluyosun oda azeri kardeşlerimiz sayesinde. türkiye müslüman terörist bit ülke olduğu için ne kadar iyi olsakda pek umrunda olmuyor çağdaş hümanist önyargısız avrupanın.

fatihten önce ragnarın gemileri karadan yürütmesi

gemileri yürüten fatih değilde mete han olsaydı yukarıdaki oynakların çemkirip yalan dolan diyecekleri, evlad-ı osmanlının da + layarak destek olacağı başlık. adamların sorunu hakikatta veya ecdad da değilki adamların sorunu islamla.

1975 yılı konya 19 mayıs kutlamaları

ahahahaha bacağı gören ne kadar yaşanılabilir bir şehir yorumu yapmış. Adamlar sorunun kılık kıyafette değil kafada olduğunu hala anlamamış anlamayacakda. bunlar zaten sadece yobaz adı verdikleri kesimin kafasındaki bozuklukları görürler. tayyip in götünün kılıyız diyen cahilleri görürler. ama atatürkü peygamber haline getiren, atatürkü ilahlaştıran, atatürkün kılık kıyafet devrimini götü başı açmak olarak algılayan, tayyip gitsin diye hdpkkye verdim diyen kesim son derece moderrrn çağdaş olarak nitelendirirler. bide üstüne üstük bu oynaklıklarına rağmen yobaz diye niteledikleri kesimi omurgasızlıkla suçlarlar. hukumetın yaptıgı her kotu olay uzerinden bu zavallı insanların üzerine yürürler falan filan neyse.

hiçbir gazetenin bjk şampiyonluk poster vermemesi

bjk nin en son hangi çağda şampiyon olduğunu gösteren başlık.

ersun yanal

Trabzona tekrar imza atmasındaki en büyük etkenin rus karıların trabzonda çok olması olduğu söylentiler arasında.

erkek kediye verilebilecek en güzel isim

nuri. net.

luigi datome

başbakan.

papaz eriğini imam eriğine çevirme

gereç olduğuna inanmak istemediğim olay. allahım olamaz.

alınan ilk yabancı takım forması

Newcastle United ın uefa da yarı final oynadığı 2003 sezonuna ait alan shearer forması. pek aldım sayılmaz ama kuzenim hediye etmişdi. daha sonra taşınırken bi hurç un içinde kaybolup gitmiş baya bi koymuşdu.

üniversiteye başlayacak kızlara tavsiyeler

dar gömleklerden uzak durun.

perşembe gecesine cuma gecesi demek

kimsenin zarar görmediği olay.

sinan gümüş

çok yetenekli bir oyuncu olduğunu dün tekrar gösterdi. önümüzdeki sezon çok güzel bir performans sergileyerek acilen avrupaya gidip iyi bir klüp de pişmesi lazım. Zira bu türkiyede olacak iş değil.

euronews

Davutoğlunun bugünki açıklamaları sırasında "Davutoğlu CV sini okuyor, Başbakana ihtiyacı olan ülke varmı?" şeklinde bir tweet atmış ve avrupanın gerçek yüzünü bize tekrar göstermiştir.