bugün

entry'ler (63)

selin sayek böke

Kendisinin Hristiyan olması bizim hayatımızı zerre etkilemiyor, ve zarar da vermiyor bize. Bu yüzden gurur duyabilir. Mesela Suriye'de bir grup insanın Müslümanlıktan gurur duyması nedeniyle 3-4 yıldır insanlar ölüyor. Bu devletin vatandaşı olmaktan da utanmasında bir sakınca yok, utanmasaydı onu tartışırdık.
Tabi diniyle gurur duyup milleti çarmıha germediği için rahatsızsanız onu bilemem. *

2015 2016 şampiyonlar ligi şampiyonu atl madrid

inşallah franco'nun köpeklerini yenip avrupa'nın en büyüğü olacaklar.

ermenilere acıyan ve üzülen insan

hangi tarih bilgisi 3 milyon insanın yakılarak öldürülmesine acımamızı engelleyecek acaba sayın ırkçı?

türklerin neden bu kadar mal olduklarının sebebi

(bkz: türk-islam sentezi)
yaklaşık 90 yıldır ülkede olabilecek her gelişmeyi durdurarak bu durumun oluşmasında büyük pay sahibi olmuştur.

ermenilere acıyan ve üzülen insan

insandır ve ırkçı değildir. olmuş bitmiş bir olay, üzerinden 100 sene geçmiş. insanların yas tutmasını dedelerini hatırlamasını bile sindiremiyorsunuz. sonra da "ermeniler bizden nefret ediyor" diye ağlıyorsunuz. ermenistan'da cumhurbaşkanı adayı "bana türlü türlü hakaret ediyorlar, af edersiniz türk bile diyorlar" mı dedi? ne nefretinden bahsediyorsunuz? siz her boku yiyeceksiniz ama ermeniler ölülerini bile anamayacak öyle mi? çıkın açık açık söyleyin bütün ermenileri öldürmek ve kadınlara tecavüz etmek istiyorum diyin, 100 yıl önce dedemin yaptığı şeyi şimdi ben yapmak istiyorum diyin, ama saçmalamayın yeter.

ateistten türkçü olmaz diyen embesil

olmaz zira ateist olmak için sorgulayan bir zeka sahibi olmanız gerekir. türkçüyseniz bu sorgulayan zekaya sahip değilsinizdir demek olur.

komünizm gelirse karınızı paylaşacaksınız

can dündarı komünist zanneden bir yazarın(!) düşünceleridir.

kadınların aşık olduğu erkeklerde anneyi araması

(bkz: oedipus kompleksi)

müslüman türkçülere sorular

allah katında ırk farkı olması çok saçma olur ama biz kullar olarak ırkçıyız diyor adam resmen. türkçü kafası istiyorum.

charmenderın götündeki ateş

Götünde değil kuyruğundadır.

mevlana türk düşmanıydı

Pkk'ya da silah yardımı yapıyormuş, doğuda kürt ve ermeni devleti kurulmasını da istemiş, valla bence cesedini bir açıp bakmak lazım. Kesin sünnetsizdir.

deniz gezmiş

atsızdan alıntı yaparak deniz gezmiş'e saldırmak nedir ya? yeni moda falan mı?
zaten atsız deniz gezmiş hakkında kötü bir şey söylemeseydi işgillenmek gerekirdi. hiçbir şey kanıtlamıyorsunuz atsız sözleri ile küçük kurtlar *

sözlük yazarlarının memleketleri

(bkz: izmir)
boyoz kabul edilir.

deniz gezmiş

yaşasaydı kesinlikle uludağ sözlük'te fikrini savunan insanlara bok atmazdı *

abd dost mudur düşman mıdır

6. filoyu kıble yapıp namaz kılanlar için dosttur.

deadpool

başıma bir şey gelmeyecekse beğenmediğim film. zaten marveldaki bu goygoyu ben sevmiyorum. hakkını verelim polysemynin dibine vurmuştur.

--spoiler--
bütün film boyunca süper kahramanlarla dalga geçip filmin sonunda tam bir süper kahraman gibi kızı kurtarması çok dalga geçilecek olay.
--spoiler--

ilginç bilgiler

amerika birleşik devletleri'nin tüm dünya devletleri arasında en eski devlet olması(1776).

2016 yılında hala ırkçılık yapan düz adam

neo-nazi olmadığına inandığım bir ırkçının düşüncelerini içinde bulunduran başlık.

evet neo-nazi değilsiniz,zira neo değilsiniz direk nazisiniz. inanılır gibi değil, 21. yüzyılın ikinci çeyreğine girdiğimiz şu güzide yıllarda bazı insanlar gerçekten türk olmayanların bu ülkeden göç ettirileceğine inanıyor, bu ülkede safkan türk olduğunu düşünecek kadar mı nazisiniz mesela? çünkü neo-nazi olsaydınız bu ülke nüfusunun çoğunun melez olduğunu ve bir kısmının türklükle ilgisi olmadığını(yunan,arnavut/kürt,yugoslav) anlamış olurdunuz.

diğer maddelere gecenin ilerleyen saatlerinde tartışma az daha büyüyünce parmak basmak istiyorum *

onedio com

liseliler tarafından yönetildiğini düşündüğüm site.

gecenin şiiri

Bize türkülerimizi söyletmiyorlar Robson
inci dişli zenci kardeşim
Kartal kanatlı kanaryam
Türkülerimizi söyletmiyorlar bize
Korkuyorlar Robson şafaktan korkuyorlar
Görmekten,duymaktan,dokunmaktan korkuyorlar
Sevmekten korkuyorlar bizim Ferhad gibi sevmekten
Tohumdan ve topraktan korkuyorlar
Akan sudan ve hatırlamaktan korkuyorlar
Ümitten korkuyorlar Robson,ümitten
Korkuyorlar kartal kanatlı kanaryam