bugün

entry'ler (60)

arkadan cinsel ilişkiye giren dinden çıkar

gereksizliktir tamamiyle ne gereği var doğal yollar varken.dinimizdede söylendiği gibi böyle birsey yoktur.

ıhıı hııııı diye gülmek

bi çizgifilm karakterine özenmiş olmaktır.

(bkz: değerli(köpek))

ben eski sevgilime döncem diyen kız

bi s.kime yaramayan kızdır.onun için yapılacak en güzel şey ....dir

otuzbir çekmenin günah olması

usta herkes dine hakim bu konuda.eğerki günahsa bi ihtimal doğruysa her erkek ateşin tadına bakacaktır.ama atın ölümü arpadan olsun mantığıda varsa bağlasan durmayacaktır.

aranılan kızın duştayken telefonunu açması

rahatsızdır. ya da artık azgınlık tavan yapmış boğazına kadar gelmiştir.

orhan pamuk vs elif şafak

göğsünü gere gere adiliktir..hayinliktir.

nokia 5110

telefon piyasada kalmamasına rağmen hala kendinden efsane gibi bahsettirebiliorsa,zamanında kullananlarla arasında duygusal bi bağ bile kurmuşsa,her türlü zor şarta dayanıklıysa ve uludağ sözlük'e başlık olabilmişse iyi bir telefondur.hatta en iyi.

aselsan da çalışan 3 mühendisin intiharı

sonra neden beyin göçü oluoda bizim insanımız bize çalışmıo derler..nedeni açık..

cok kastim 29 karakter rumuza

önemli oolan niyet niyet.helal sana 29 karakterli rumuz medeni cesaret ister.

aya dokunmak için zıplamak

hedefi nekadar yüksek tutarsan okadar tepeye çıkarsın.ay baya yüksek kaçmış eleman bi zaman sora basketbolda çığır açabilir.

2009 un en kötü tv dizileri

şu sihirli bilmemneler dizileri harbiden kalksın.çocuklar artk sapıtcaklar.

ben maymundan evrimleştim diye iddia eden kişi

dedenin fotoğrafı varmı kardeeş dedirten iddia dır.

sağ vs sol

dünya büyüklerinin türkiyeyi askeri güçle yenemeyeceklerini anladıkları anda çıkarmış oldukları iç savaş ya da bölücü planlarıdır.uymamak gerekir.körü körüne inanmamak gerekir.

dünyaya aptallar hükmeder

dünyada ideolojisi idealleri ve gururu olan insanlar ezilmeye mahkumdurlar.aptallarınsa bunlardan haberleri bile yoktur.bu yüzden hükmederler.

kadın olma sanatı

çok zor bi sanat..hatta sanatseverlerin üzerine itinayla düşeceği bir sanat dalı.

başkasının yaktığı sigaranın kokusu

kısa 2001 içen adamla marlboro light içen kişi arasındaki farktır.
içmesemde bilirim.

anne ben bu gun abilerde kalacagim

evden uzaklaşayımda nolursa olsn diyen bikac kişinin toplanıp ordada piçlik yapabilmsidir.

genelevden mesaj

elin kolun sağlam ..sağlık sıkıntın yok ta madem istemion nie yapıon bu işi yavrum ya.

arkadaş grubunda siklenmeyen çiko lakaplı kişi

bir gün herkesten başarılı oluo geri döndüğünde ben o çikoyum lan diye konuşacağı herkes tarafından beklenen kişidir.

2 aralık 2009 fc twente fenerbahçe maçı

8 mi ??yok ya fener 8 yemez.okadar da değil diye yorumlandırılan maçtır.