bugün

kuran-ı kerimde olmayan bir şeydir. endişeye mahal yoktur. arkadaşlar biraz abartıyorlar bazen.
eğer böyle bir durum varsa cennette sadece kızların olucağı gerçeğinin kaçınılmaz olmasıdır.
zinadan daha az günah olduğu aşikardır.
uydurmacadır. böyle bir şey yoktur. aksine çekmezsen günahtır. ama abazalığa kaçmamak şartıyla. *
bazı gerektiği yerlerde günah değildir olması gerekir.
zina ile karşı karşıya kalındığı durumlarda
Günahlığının yanında zararlarıda olan uğraş.
ocak,
mart,
mayıs,
temmuz,
ağustos,
ekim,
aralık,
aylarını kara kara düşündüren durumdur. kaderimse çekerim triplerinde olsalar da geleceklerinden endişe etmektedirler.

(bkz: şubat ın pis pis gülmesi)
Yanlıştır.

Özel durumlarda (cinsel sıkıntı oluşturan durumlar, tık olmaması veya gece kamyon devirmenin gerçekleşemediği durumlar), zina tehlikesinde, ve bazı özel hallerde mastürbasyon yapmak günah değildir.
otuzbir çekmenin ve sevişmenin günah olduğu bir dünyada keserim lan ben bu bülüğü!? buyurun siz de kesin, bari günaha girmeyelim. *
tanım: asparagas haberdir. telaşa mahal yok.
otuz bir çekmek günah değildir cenabet dolaşmak günahtır. otuz bir çekince direk duşa girmek gerekir. islama göre tabi bu.
usta herkes dine hakim bu konuda.eğerki günahsa bi ihtimal doğruysa her erkek ateşin tadına bakacaktır.ama atın ölümü arpadan olsun mantığıda varsa bağlasan durmayacaktır.
böyle bir durumda herkes şu şekilde dolaşmaya başlar:
(bkz: siki omzunda gezmek)
dinde bu konuda kesin bir hükmün olmama nedeni belki kutsal metinlere nasıl konacağının bilinememesiydi.

- ey inananlar, kendi kendinizi tatmin etmeniz yasaktır!
+ tam olarak neler dahil bu kapsama?
- anla işte. direğe asılmayacaksın.
+ ?
- yani çavuşu tokatlamayacaksın.
+ ?
- öff, ne halin varsa gör.
böyle manyakça bi şey olabilir mi ya, 13 ümde karı kız peşinde koşup milli olamayacağıma göre tabi ki kendi kendimle uğraşıcam, e yaş ilerledi, o günah bu günah. şimdi kimse çıkıp da nefsine hakim olmalı bilmem ne geyiğine girmesin. arkadaş ne var bunda anlamıyorum ki, zevkli işte. ha dünyevi mutluluk bravo doğru sözcükler ama nedir yani, bu kadar günahsa niye insana verilmiş bu hisler. bütün dünya sevişiyor, bu gezegen batsın madem, ne diyim. bıraksınlar biraz kafamıza göre yaşayalım, yapmayan yapmasın da yapana da laf olmasın. relaks. sen kendini kurtar, ben illa toparlarım bi şekilde.

edişınıl: bir de bu cenabetlik durumu nedir ya. gittim takıldım bi mekanda, hatunun biriyle quickie yaptıktan sonra suya sabuna mı bulanayım kulübün barın orta yerinde. paçalarım kıvrık pembiş topuklarımın üstünde mi döneyim arkadaşlarımın yanına, deli miyiz neyiz allasen ya.
madem 31 çekmek günah, ozaman bize hatun yolla diye cevaplanabilir.
hurafe olduğu söylenir, bir ihtiyaç karşılama yöntemidir, tuvalet ihtiyacını görmek gibi fakat cünüb gezmek günahtır islam dinine göre.
zinanın her türlüsünden kaçınmak için kapıya dayandığında yapılırsa caiz hatta farz olduğunu söyler cübbeli ahmet hocamız.ama dur evde kimse yok otuzbir çekeyim dersen günahmış.
CÜNÜP GEZMEMEK ŞARTIYLA iHTiYAÇ KAŞILAMASI ANLAMINDA VE ŞAMPUAN DÖKÜPdE ÇEKMEMEK ŞARTIYLA SON OLARAKdA ETRAFA ŞIÇRATIP YANLIŞLIKLA BASIP KAYIP DÜŞMEMEK ŞATIYLA CAiZDiR. (bkz: swh)
hicri takvime göre bir yılın 355 gün olmasının sebebidir.
vacip olduğu durumlar da vardır denilesi olay.
günah olsa yapmayacak mısın ?
günah olmasa daha da fazla mı yapacaksın ?
tereddüt etmeyin,normal tarifeyi takip edin.
(bkz: nesneyi amacı dışında kullanmak)
http://galeri.uludagsozlu...ir-çekmenin-günah-olması/