bugün

sözlük dahilinde 'takip et' butonunu fark edememiş yazardır.

he aksi de olabilir tabi. fark etmiş, fakat coolluğundan ödün vermek istemiyordur. tavize bu denli kapalı adamın dilerim omuzları da geniştir. aksi taktirde bu cool eylem götünde patlayacaktır.
takip et butonunu fark etmiş, "şu ana kadar" takip etmeye değecek bir yazar görememiş yazardır.

takip edilmelik yazarlar vardır illa ki, lütfen kendilerini bildirsinler.
işinde gücünde bir vatandaştır. ülkede bu kadar güvenlik açığı varken ulu orta yerde birini takip edersen sapık diye dalarlar adama...

ikinci bir ihtimal de yazarın sevgilisini olması ve karşı cinsin peşinde gezmek durumunda kalmamasıdır.
yeni tasarımı kullanmayan yazardır. yazacağını yazar, okuyacağını okur işine gücüne bakar.
yeni tasarımı kullanmasına rağmen nasıl takip edeceğini halen anlayamamış yazar da olabilir.
adamı 50 kişi takip eder, o kimseyi takip etmez. bu kadar kasıntı oldukları için tebrik ederim.
takip et butonunu bir türlü bulamayan yazardır.

dostlar alınmasınlar, birisi yol yordam öğretirse...
Yenidir. daha takip edecek değerde birini bulamamıştır.
Nasıl takip edildiğini bilmeyen yazardır, harbi nası oluyo ya?
her zaman takip edeyim deyip sonra unutandır, kızmayın.
belki de alışamamıştır takip olayına, hemen kızmayın.

edit: tamam tamam hem öğrendim hem de alıştım sanırım, evet ben de herkes gibi birilerini takip edebilirim artık!
main owner ve mod değilse doğru yapan yazar kişi.
sözlüğe kısa kısa bakıp çıkan haşır neşir olmak istemeyen yazardır. bunu cool olmaya nasıl bağladınız lan ahaha.
kendini cool göstermek gibi gayesi olmayan yazardır. benimdir. bir ara kuklayı takip ediyordum o da eski tadı vermeyince bıraktım takibi. kısacası takip edilmeye değecek yazar yok kanımca.
"bana diyor beyler siz üstünüze alınmayın" dedirtir.

nedenini açıklayayım; zall tasarımla oynamadan önce takipçilerin yazdıkları direkt ana sayfada görünüyordu ve ben orda yazılanları takip etmekten sol frame e bakamıyordum. anlık sol frame takipçisi olduğumu çoğu başlığa 2. entariyi girmemden anlayabilirsiniz.

siz buna kuulluk diyorsanız evet 5 vakit namaz kılıyorum çok kuulum.
benimdir. ama bunun cool gözükmekle veya farklı gözükmekle alakası yok. sözlük kreşe dönmüş açılan üç

başlıktan ikisi yazarların fantezileri için açılmış durumdayken kimi ve neyi takip edeyim? Takip ettiklerim

elbette var ama senin görmüyor olman kendimi beğenmiş götün teki olduğum anlamına gelmez.
Benimdir ve merak ediyorum niye etmiyorum lan ben.
Çok cooldur...

Şaka şaka. Harbiden niye takip etmiyon¿¿¿ ben olsam beni takip ederdim aşhjsşdkf.
Takip edecek biri mi var amına koyim iki kelimeyi bir araya getiremeyen mal dolu sözlük.

Ha saçma sapan güldürü entry'leri için kukla'dan hallice malları mı takip edeyim. Hehehhehe çok komik.
ben değilim. saçmalık takip etmeyen. evet.
benimdir o yazar. takip edilecek yazar vardı da biz mi takip etmedik?
keyfe keder girdiğim, nicklere bakmadığımdan olsa gerek.
sosyal hayatta gerektiği kadar özgüven toplayamamış ilgi görmemiş insanların kendilerini sözlük platformunda tatmin etme olayıdır.
Benimdir.
Troldür.net.
güncel Önemli Başlıklar