bugün

buraya ulu önder'in sayfalara sığmayacak kadar çok fazla olan güzel huylarını ve yönlerini yazmaya kalkarsak elbette vaktimiz yetmez ancak ilk akla gelenler şöyledir:

- halkın her kesimini kucaklaması
- ekonomiden anlaması
- islam ahlakına sahip olması
- namaz kılması
- diplomasiyi çok iyi kullanması
- bütün dünyanın ülkemze saygı göstermesini sağlaması
- gösterişsiz bir insan olması
- halkını soymayıp ben yemem sen ye diyerek yoksulun garib gurebanın yanında olması

liste fazlasıyla uzayabilir bu yüzden şimdilik burada bitirelim...
ölümlü olması.
(bkz: yok böyle bir şey)
fenerbahçeli olmasından başka sevilecek bir yönü yoktur kanımca.
boyama sanatında başarılı olması (bkz: göz boyama)

ne kadar recepçi varmış arkadaş?!
Sustugunda cok seviyorum ben bu adami.
Tarih boyunca time dergisine kapak olan 2 Türk'ten biri. Diğeri Atatürk.
uyurken çok tatlı oluyor.
badem bıyığı...
birgün mutlaka ölecek olması.

şeklinde devam eder.
bir gün hesap verecek olması. * * *
daha halktan olması sinirlenmediği zaman daha samimimi durması.
güneydoğu'su. çok seksi
çark etmeleridir efendim. pek bir severiz bu yönünü milletçe.

--spoiler--
"Şahsen ben böyle bir sorumluluğun altına giremem.Parası olan var parası olmayan var.Parası olan bastıracak parayı askerlik yapacak böyle bişey olamaz.Gittiğim her yerde kimle görüştüysem kenar köşedeki fakir vatandaşım bedelli askerliğe sıcak bakmıyor." (R.T. ERDOĞAN 2010 )

Bedelli askerlik konusu 9 yıl boyunca partimizin gündeminde oldu. Terörle mücadelede zafiyet olmaması için dikkatle gözlem yaptık. Genelkurmayla istişare halinde olduk.Perşembe günü mecliste olacak ( R.T. ERDOĞAN 2011 )
--spoiler--
ipini koparan kukla ile geçmiş zaman olur ki adlı kullanıcıların aynı kişi olduğunu düşünmeme neden olan günlük başlık silsilelerinin bugünkü halkası olan başlık...

Para mı alıyorsunuz lan bunları yazmak için?

Hem siz de gençsiniz biz de hadi birbirimizi kandırmayalım... Adamı sırf muhafazakar göründüğü için seviyorsunuz... Cemaatlerin yanında olduğu için, ülkenin servetini sizin gibilere aktardığı için...
danışmansız ve prompter'sız konuşabilmesi.
bunu mu demek istediniz ?

(bkz: bi siktir git çay koy amk)
şakirt olması. sonradan girilen edit: ben sevmiyorum bu yönünü.
olmayan yönleridir.
kuzey doğu ve batı.
düşünüyorum.
(bkz: yok)
fani olması.
cehalet fışkıran abidik gubidik tespitleriyle her izlediğimde beni kahkahaya boğmasıdır. -nükleer santral eşittir piknik tüpü gibi- gülüyorum ben bu adama. şakirtciğim benim.
ayrım yapamıyorum. ailecek hastasıyız.