bugün

Herkes tarafından bilinendir.
Paranız varsa kadınların geneli ceptedir.
evrimsel süreçte kadınlar her zaman daha iyiye yönelir. bu önceden soyluluk ve kas gücüyken bugün statü ve para olmuştur.

evrimi takip ediyorum ucu çok bok bir yere gidiyor.
para diye ayırmaya veya tapmak kelimesini kullanmaya gerek yok bence. içgüdüsel olarak kadınların güçlü erkeğe yönelmesi kadar doğal bir şey yok. ama günümüzde güç o kadar farklı şekillerde olabilen bir şey ki, hiçbirine sahip olamıyorsanız çok zavallı bir durum zaten. sosyal çevre, para, bilgi birikimi, ikna kabiliyeti, irade gibi birçok farklı alandan bir tanesinde yeterince iyi olmak zaten sizi güçlü kılmaya yetecektir çoğu zaman. kadınlar da hayır kurumu değil sonuçta bütün hayatlarını atletle batak oynayıp facebooktan fotoğraflarını beğendiniz diye size neden adasın. bir gün hayatın içerisinde büyük bir güçlükle karşılaşıldığında onun üstesinden bir şekilde gelebileceğinizi hissetmek ister. hayatta her başarısızlığa bahane bulmak zararlı bir alışkanlıktır. güçlü olabilmek çoğu insanın elinde bana kalırsa. hem ayrıca kim bütün hayatını güçsüz bir insanla geçirmek ister ki? kadınları anlamak lazım bence bu konuda.
neye tapsalardı tavuk dürüm yiyen bana mı.
Kendi kazandığım paraya ve güzel gönlüme tapıyorum.
Sizin paranızdan gücünüzden banane amk.
ehehehe kızlar estagfrullah.
Gel şuna “insanların” diyelim...
Altında kendi atı olan yalnızca tanrıya tapar. O bahsedilen de kadınlar değil, bazı insanlardır.
Aynı şey erkekler içinde geçerli ama kadınlar Daha çok korunmaya muhtaç oldukları için orNı fazla sadece.
Allah'a tapmayan her insan paraya ve güce tapar.
buna ciddi ciddi inanmayan erkeklerin sayısı çok fazla. kadınlar da inkar ederler ve evet bunu bilinçli yapmazlar. istemsizce olduğundan haklıdır da. ki para ve güçten etkilenme durumu kadınlara has bir durum değildir, erkekler de aynıdır.

sorsan herkes para ve güce değil insanlığa bakar. evet bu da önemli maddeler arasındadır insanların etkilenmesi için. ama uygulamada aksi çalışır.

denemesi ve kanıtlaması kolay şekerim...

aynı tip iki kadın modelini bulun. hatta aynı tip kadın modellerinden birisi olabildiğine mütevazı, paraya değil de, şahsiyete, insanlığa bakarım tarzında konuşan biri olursa bu teoriyi bir kez daha kanıtlamak için daha keskin bir deney olur. zira bu kadına güç ve para sunulacak.

sizin kendi çapınızda kültürlü, sağlam karakterli ve renkli bir kişilikte birisi olduğunuzu varsayıyorum;

kadınlardan birine toplumda saygı görmeyen bir iş, asgari düzeyde bir maaşı olan biri olarak tanıttınız. bu kadın belki sevgiliniz veya flörtünüz. onun da size ilgisi var fakat bu uzun süreli olsa da pek zirve tutkular yaşamaz ve kadının yukarıya doğru bakarak görmek istediği erkek figürü, kadının aşk hücrelerini devreye sokan o morfin zerk edilmemiş olur. sizi sevse de saygı duymaması büyük ihtimaldir. evet, kadınlar erkeğine bakarken boyunları tutulmalıdır, yukarı doğru bakmalıdırlar. kendisini her zaman sizden bir tık düşük görmelidirler. doğasındaki o edilgenlik, erkeğinden geri planda ve küçük oluşu arzusu tatmin olmalıdır.

diğer kadın modelimize ilk tanışmadan itibaren kendinizi toplumda ciddi anlamda saygı duyulan bir meslek, iyi bir araba ve ev sahibi, sizi kaliteli ve ağır gösteren kıyafetlerle tanıtın kendinizi. kadının gözleri kamaşacaktır. sadece kadının değil, çevrenizdeki erkeklerin de sizden çekinmesi, sizden her zaman bir tık düşük sesle konuşması kaçınılmazdır. hele bir de buna baskın karakter veya dominant oluşunuzu da eklerseniz cinsiyeti fark etmeksizin herkese boyun eğdirmeniz kaçınılmazdır. tabi bu gösterinin ihtişamını sağlam karakter ve uygun bir diliniz yok ise sağlayamazsınız. öyle olsa idi kayserinin bağrından çıkıp büyük şehirlere yerleşmiş, "kıroyum ama para bende" minvalindeki dayılar da bu derece saygı görürdü. evet görüyorlar ama renkli bir kişilik ve kültürle bezenmiş bir kafaya sahip insanın gördüğü kadar değil.

maneviyata önem veren biri olarak ben bunlara şahit oldum ve yaşadım. hele bir de kendinizi toplumca varsayılan maddi rütbeler konusunda olduğunuzdan daha düşük biri olarak tanıtıp, sadece kişiliğiniz ve kendinizle öne çıkardığınız kişilere uzun bir süre sonra maddi ve toplumsal konumuzu itiraf ettiğinizde uzun süredir görüştüğünüz kişilerin size olan davranışlarında efsanevi bir değişim oluyor. maddi gücünüz yerindeyse ve rütbe sahibi iseniz bu deneyi de sanal ortamlarda tanıştığınız kişilerde deneyin hele, insanları gerçek anlamda tanıyacaksınız.

inanmayanlar önce denesinler de konuşsunlar.. bol keseden insanlık kasmayın lütfen.
Biz de memeye tapıyoruz.

Baktığın zaman onlarınki daha rasyonel.
Evet her gün ayin de yapıyoruz. Gücün ve paranın etrafında dönüp üstünden atlıyoruz. Gücü ve parayı yiyoruz sonra. Biz de ortam böyle.
herkes kendinde olmayana tapar.
Hicbir kadın para ve güç olmadan bir erkeğin yanında olmaz arkadaşlar. Para herşeydir onlar için. Aksini iddia eden kendisi zengin ve güçlüdür.
Tipsiz erkek avuntusu.
Yakışıklı ve fakirim hiçbir kız arkadaşım paraya önem vermedi.
düşünsenize bir toplumda şöyle yetiştiriliyorsunuz: erkek adam hesap ödetmez, erkek adamın cebinde parası yoksa o adam adam değildir, erkek adamın vs vs vs. şimdi erkekler böyle yetiştirilince ne oldu? kadın hesap ödemez, ilk buluşmada hesabı erkeğin ödemesi lazım algısı oluşturuldu. sonra kadın erkeğin gücünü parasından aldığına inanmaya başladı, erkekse kadın üzerindeki tek etkisinin para olabileceğine inanmaya başladı. arkadaşlar kadınlar kendi ayakları üzerinde durabilsin diye mücadele veriyoruz artık, erkeğin parasını yesin diye değil. böyle boş beleş düşüncelere kapılmayalım nolursunuz. toplum olarak biz böyle düşünmeye devam ettiğimiz sürece bu algı kırılmayacak!
güç eşittir para olduğu için kadınlar sadece paraya tapar.
ulan biz karılar ne lanet varlıklarmışız böyle. kim olsa güce tapar.
En ufak bir terfi için bile yalanmadık göt bırakmayacak herifler toplanmış kadınlar şöyledir kadınlar böyledir bik bik bik. Aynen he, bir kadınlar insan zaten.
Özellikle bankadaki terfilerde bayanlar yöneticilerin masasından geçiyormuş.
Bütün kadınlar böyle değildir. Sadece kendine güvensizler böyledir. Yani kendi başına hayat mücadelesi vermeyi tercih etmeyip kısayoldan mutlu olabilmek için bir erkeğin kanatları altına girip refah düzeyini bu şekilde yükseltebileceğini düşünen yaratıklardan bahsediyorum.
O değil de zekaya tapıyorum dolayısıyla güç ve para ardından geliyor. Doğrudur.
Yanılsamadır.
Biz erkeklerin, vajina-popo-meme troykasına taptığımız gibi onlar da bu ikiliye tapıyor. Normal şeyler bunlar.