bugün

entry'ler (48)

sevgililer günü

bir büt günüdür.

ben bu yazıyı sana yazdım

şuan yanimdasin ama gercekten yanimda mısın? biz neyiz kimiz biz var mı cevabın yok dimi peki neden yanindayim benden ne istiyorsun yetmedi mi Yüreğimin yangını yetmedi mi çektiğim acı? kalbimi aldın sıra aklımda mı? ben hiç böyle olmamıştım ne olacağım ki ben geçer mi bu acı çıkar mısın ki kalbimden unutabilir miyim seni? yakınlaşma bana madem yok bişey git nolursun git acitma artık yüreğim yanıyor git...

ağlayacak kadar sevmek

beni yazmayan buralara hem ağlıyorsam kime ne canım onun acısı bile güzel.

sözlük yazarlarının itirafları

tam karar veriyorum unutacagim diyorum geliyor ordan bi msj atıyor hooop herşey başa dönüyor. yok yaa yok ben unutamam kolay değil hele ki sürekli gözümün önündeyken çok zor çoook.

üstteki yazarın çağrıştırdığı obje

marijumarla: pek marjinal gördüm seni :P

bir kadın aşkı için neleri göze alabilir

sana ne lazımdı?

sözlük yazarlarının şu an hissettikleri

ne hissedecegimi bile bilmez haldeyim. en kötüsü de ne biliyor musun nasıl bakacagini bilememek...

ders esnasında sözlükte takılmak

hele ki bu ders öyt ise offf sıkıldım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ne ne yapacağımı biliyorum ne de nasıl davranacagimi bıktım lan artık haykırmak istiyorum seviyorum demek istiyorum sarılmak istiyorum yeter lan yeter gel artik neyi bekliyorsun burdayım işte gelll gelllllll...

art arda sigara yaktıran şarkılar

Sezen Aksu-vazgeçtim...

bana teyze dediler

bana dayı dediler ya la.

yazarların hoşlandığı kişinin baş harfi

x y z çok fazla bilinmeyen var la.

recep tayyip erdoğan ın osmanlıcılık oyunu

külliyede kamp kurmaya karar verdik.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

ahh böyle akşamlarda insanın içesi geliyor...

ben bu yazıyı kendime yazdım

la insan ismine bile aşık olur mu? sen ne ara bu hale geldin tüü bana.

sözlük yazarlarının itirafları

seviyorum lan seni hemde çok seviyorum deli gibi seviyorummmm saçlarını seviyorum kokunu seviyorum seviyorum lan daha nolsun ohhh be söyledim sonunda.

yazar nickine göre yazara nasihat vermek

illedeben; bencil sürekli kendini düşünen çıkarları doğrultusunda hareket eden en ön planda kendisinin olmasını isteyen kişidir.

adı konulmamis ilişkiler

sev sevildigini hisset değerli olduğunu bil seviş öp kokla ama hiçbir şeyin olsun senin... amaç nedir hep çok merak etmişimdir erkeklerde de var kizlarda da maşallah bi cepte dur durumu mudur anlayamam nedir maksat lan seviyosan çek konuş söyle bu belirsizlik de neyin nesi?

başı y sonu k ile biten kelimeler

yanak var.

en özenilen meslekler

örtmen olcam ben ya.