bugün

entry'ler (28)

wellbutrin xl

hiperaktivite ve dikkat eksikliğinde ritalin yerinede kullanılan etkili bir antidepresan .

ölüm

tüm ışıkların söndüğü bir karanlıktır.

winston code

Tadı parliament ile malbora karışımı bişi olan,koku yapmayan,içilmesi kolay bayada dumanı tok olan winstonun harikasıydı.Böyle bir sigara neden piyasadan kaldırılır aklım almıyor çıldırmak üzereyim!

iş ilanlarının içerdiği gizli mesajlar

Yeni mezun,2 yıl deneyimli.

Yani birini aramıyoruz ama ee canımız sıkıldı napalım..

islamcıların faydasız insanlar olması

islam'ın yanlış anlaşılıp yanlış uygulanması sonucu ortaya çıkan ironik durum.Oysaki kurandan başka akla ve mantığa bu kadar fazla atıf yapan bir dini metin ben bilmiyorum.

islamcıların faydasız insanlar olması

islam'ın yanlış anlaşılıp yanlış uygulanması sonucu ortaya çıkan ironik durum.Oysaki kurandan başka akla ve mantığa bu kadar fazla atıf yapan bir dini metin ben bilmiyorum

unutulmaz film replikleri

Binanın en üst katından aşağı atılıp öldürülen biri için olay incelemeye giden ekipten olan dexter sorar
+ Ölüm nedeni ney?
Vince Masuka : yerçekimi

30 erkekle grup seksi başlattıran söz

biri :"Ya abi canım çok sıkıldı kahvedede yapçak hiç bi sik yok"
diğeri :"Ya harbiden ne yapsak ki"
bir diğeri :"Sıkıntıdan kendimi sikcem şimdi"
öteki :"Dur ben seni sikerim hiç zahmet etme"
diğerleri : ben de"
ben de

rixper

Doktorumun hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı teşhisi koyup bana yazdığı ilaç bakalım işe yarayacak mı?

batı ya gittikçe gsli sayısının azalması

Bilmem farkındamıyız Türkiyedeki gsli taraftarların illere göre dağılımı ile akp oy haritası ne kadar birbirine benziyor .

futbolu kürtler mi buldu

ilk olarak kürtler bulmasına rağmen uefa bize bakmıyııırr diye bırakmış olabilirler.

hz mehdi

islamda yeri olduğuna inanmadığım israliyattan islamiyete girmiş dini kişiliktir.Dünyaya barış ve huzur getireceğine inanılan zat.islam ülkelerinde her 30 yılda bir kendini mehdi olduğunu tanıtan insanlar vardır.Kuranın son elçinin geldiğini söylemesine,Kendilerine okunan kitabı sana indirmiş olmamız onlara yetmedi mi?(Ankebut-51) demesine rağmen hala mehdi beklemeleri çok üzücü.

the mentalist

içinde dexter'a çok fazla atıfın bulunduğu Simon baker'ın oyunculuğu olmazsa 3 sınıf bir dizi olacak heyecanlı eğlenceli bir polisiye dizisi

ateistleri allah ın ateist yaptığı gerçeği

Ateizm bilinçli bir iradeyle oluşan bir durumdur.Eğer bunun nedeni Allah olsaydı inananla inamayan arasındaki fark belirleyici olmazdı...

ahiret

Rüyadan uyanınca kalkmayı umduğumuz yatağımız.

giuseppe meazza stadyumu

Stad yapılırken temeline tonlarca top(bildiğin futbol topu) döktürüldüğü rivayet edilir.

da vinci s demons

ilk başlarda hafif uykumu getirirken son bir kaç bölümüyle(3 ve 4) beni ekrana kitleyen dizi.

anne ile girilen ilginç diyaloglar

+Sınavdan yeni geldim, ne yemek yaptın anne.
-YEMEK işte!,sınav notun ne yavrum.
+NOT işte!

allah ın kadınları yaratma amacı

ilk erkeği yaratmıştır ama ben bunun daha iyisini yaparım deyip erkeğin fazlalıklarını alıp kadını yaratmıştır (bkz: Cem Yılmaz).

dolmuştan inme isteğini söyleme çeşitleri

+inceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek var!
-çabuk in!