bugün

entry'ler (316)

mobil

insan dedikleri kanalı hem android hem ios işletim sistemlerine ait uygulamaların kullanımı hakkında videolar paylaşmakta. Her hafta yeni inceleme videosunun yayınlandığı kanal a'dan z'ye uygulamaların nasıl kullanılacağı hakkında bilgi veriyor.

android

insan dedikleri kanalı mobil cihazların birçoğunu kapsayan android işletim sistemindeki uygulamaların kullanımını anlatmaktadır incelemenizi öneririm.

ios

insan dedikleri kanalı harika hıza sahip ios işletim sistemindeki uygulamaların nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermektedir.

sözlük yazarlarının web siteleri

Blog sitesi başkadır üye olmadan girilen haberlere yorum yapabilirsiniz. https://www.cankus.com

blog

çeşitli makalelerin yer aldığı yorum girmek için sizden mail adresi isim soyisim talep eden web sitesi türü.

piç izlenimi uyandıran erkek isimleri

pamir,
istemi,
çınar.

22 eylül 2012 ilhan irem konseri

ilhan irem'in şarkılarıyla büyülerken, mesajlarıyla da düşündüren konseridir.
demokrasiyle başımıza gelenler, diktatörlüğe yürüyorlar sözü dakikalarca ayakta alkışlanmış, (bkz: ben değilim)söyledikten sonra, tribün lideri gibi herkese "hayır" diye bağırtarak boğazı inletmiştir.

fenerbahçe artık spor kulübü olarak kalmayacaktır

Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütünün güç göstergesi olan söylemdir.Ne yazık ki yengeç sepeti sendromunda tutulan ezik nesil, örnek alacağına karanlığa çekmektedir,yazıktır.

dünya tarihinin en büyük liderleri

Zamandan bağımsız Mustafa Kemal Atatürk,an itibari ile Aziz Yıldırım'dır.

aziz yıldırım ın tahliye olması

Yusuf yusuf nidaları içindeki diğerlerinin korku dolu yorumlarını izlememize vesile olan durumdur.

aziz yıldırım

Fenerbahçe'lilerin gurur duyduğu, diğerlerinin kıskançlığını savunma mekanizmaları üreterek nefrete dönüştürdükleri yüce insandır.

7 kasım 2000 galatasaray sturm graz maçı

Sığ beyinlerin ironiyi anlamadığı örnektir.Yüce Başkanımızın Sayın Aziz Yıldırım'ın söylediği gibi ülke elden gitmektedir fakat ezik-büzüklerin hala at gözlüklerini atamamakta, adil olmayan süreçleri futbol maçı zannetmektedir.

lefter küçükandonyadis

an itibari ile kaybettiğimiz efsane.
elbette kendisi bütün efsaneler gibi ölümsüzdür...

kitab ül hiyel

zor kullanarak doğaya hükmetmeye çalışmanın, zorluklarını anlatan, uzun uzun mekanizma tasvirleri arasında saklanan derin mesajlar veren, tipleme isimleri ile mest eden, her mühendis adayının okuması gereken kitap.

burak yılmaz

27 kasım 2011 trabzonspor-beşiktaş maçında,ibrahim toroman'la girdiği mücadelede, top kendi eline çarpmasına rağmen;rakibe çarpmış gibi itiraz eden, taraftarı galeyana getirip, hakemi kandırmaya çalışan ve bu özellikleri karakteri olan, emek hırsızlığı yapmaya çalışan şey.

fenerbahçe ruhu seni çağırıyor

Yazarın adı Uğur Akkaya'dır.Bu yazı diğer takım taraftarlarının yorumu için yazılmamıştır.Bu yazı herkesin tuttuğu takıma sevgisini yansıtan, kendi takımının aşkından divane olmuş bir kalemin yazısıdır.Maalesef yorumlara bakıldığında , başka takım taraftarlarının çiğ yorumları vardır, sevginin yerini nefretin aldığı durumda, romantizmin son boyutlarındaki bu destansı yazıya kurban olunmalıdır, o ruhun çağrısı bizim için kutsaldır,Uğur Akkaya'nın ellerine,yüreğine sağlıktır.

14 şubat sevgililer gününe yalnız girmek

(bkz: yalnızlık ömür boyu)

fenerbahce nin buyuklugunu kabul etmek

Her Fenerbahçe maçından sonra,Fenerbahçe'li olmadığı halde bu başlığa yazı yazmak yoluyla kendini gösteren haslet.

yemek yiyerek zayıflama

her kilo vermek isteyen yurdum insanının, sayısal lotodan büyük ikramiye çıkması kadar istediği zayıflama türüdür.
inanılması güç, sonucu mümkündür.gerçekten yemek sıklığını arttırıp, porsiyonları fizyolojik olarak doyabileceğin miktara indirip, sporla destekliyebiliyorsan, 3 ayda vücut ağırlığının %15'i ile %20'si arasında zayıflıyabilirsin.kendimden biliyorum

tuzlu yoğurt

borani ve humusiye gibi, bir çok yemeğin lezzet arkadaşı olan,ayrıca nane,sumak, pul biber yardımıyla salatalık bandırılıp yenildiğinde sağlıklı yaşam sosu olma özelliğine de sahip pek bilinmeyen buna rağmen kolay alışılıp hayran olunulan yoğurt cinsi.