bugün

entry'ler (55)

boklavat

american pie filminde ilk olarak altyazılarda karşılaştığım hede.boka benzesede anlam olarak çok değişiktir, oklava ve baklavaya benzer.

when i get really mad i start fucking ironman

hulk abimizin sanırsam epic movie'nin sonunda olan herkesin birbirini becerdiği bölümde ironman için sarf ettiği cümle. (bkz: i am fucking matt damon)

kadikoy de horon tepen insanlar

kadıköy rıhtımda bir arabanın bagajının açılarak çalınan müzik eşliğinde horon tepilmesidir.bu müzik de up tıs cup tıs şeklinde boktan bir altyapı üzerinde zavallı bir kemençe çalınmasından oluşmaktadır. halkımızın çeşitli kesimleri toplanıp horon tepmektedir.hatta bir elemanın formasının arkasında 'mekansızlar' yazdığını görmüştüm, anlam verememiştim.

1 lira ile yapılacak yemekler

2 tane ülker çikolatalı gofret.

türk kızı

normal kızdır. kötüleyecek bir tarafı yoktur.

karın altındaki boka basmak

kar tabakasını altında gizlenen, kötü niyetli, sinisi boka basmaktır. gerçekten çok kötü bir duygudur çünkü soğuk ve kar tabakası tarafından korunarak kendini size saklamıştır. bastığınızda farkedemezsiniz zira soğuktur ve boka basma hissiyatı kara basma hissiyatına karışmaktadır. eve gittiğinizde kötü bir sürpriz sizi bekliyor olacaktır.

ülker ürünlerini tüketmeyen kişi

böyle insanlar cidden vardır.ülker yenmez mi ya?bir çokonat bir ülker çikolatalı gofret bir bilemedim şimdi yenmez mi? yenir tabii.

gazötesi

gaza getirmekten fazlasına yol açan olay veya durum.

kaçak

slogan yok diye gazötesi bir şarkıları vardır. (bkz: gazötesi)

21 inci yüzyılda hala mangal yapabilen insan

iyi bir insandır.21. yüzyılın götü kalkmıştır çünkü..

polat alemdar

sadece tek bir surat ifadesi kullanılarak necati şaşmaz tarafından canlandırılan dizi karakteri.gereksiz bir oluşum

nihat doğan

kendince etkileyici sözler üretme çabasındaki insandır. (bkz: helalimsin seda)

bir kadın çizeceksin

sevmediğim bir şarkıdır. ama esas klibi ekstra kötüdür. dans pistindeki elemanlar debelenmektedir ve basçının kafasında turuncu bir bok bulunmaktadır.neden animasyona kastınız dedirtir.ayrıca manganın o heyvanı da nedir? iğrenç birşeydir.hugodur.

klavye pisligi

klavyeyi bir kova dolusu cillit bang'e batırma isteği doğuran pisliktir.

leprikan

aynı zamanda bir film serisidir.seyredilmesi şiddetle tavsiye edilmese de dünyayı kurtaran adam tipinde bi filmdir.komiktir.

star tv filmleri

anakonda 1,2,3,4,5,6 uçakta dehşet, yılan adası 3, katil asansör, katil örümcekler gibi tırt filmlerdir.adını star tv de yaygın olarak yayınlanmalarından alır.

yeraltı canavarları

kendisinden silah isteyen gence 'sana çakmağımı bile vermem.' repliğini barındıran komik bir star tv filmidir.filmde yaraltında yaşayan dune worm benzeri yaratıklar ona buna saldırmaktadır. (bkz: star tv filmleri)

faculty

aynı zamanda bir robert rodriguez filmidir.film ilk seyredildiğinde yeraltı canavarları veya anakonda 6 gibi gelse de sonradan değeri anlaşılır.şahsen ben filmi türkçe dublajlı versiyonundan 3-4 kere izledim.3 farklı hatunu aynı kişinin seslendirilmesiyle saçmasapan bir durum oluşmaktadır. filmi 3 kere seyredenene kadar bunların hangisinin hangisi olduğuna karar verilememektedir, zira hatunlar da birbirine benzemektedir. ayrıca türkçe dublajından mı kaynaklanır bilmem inanılmaz saçma diyaloglara sahiptir.seyredin derim ben.ayrıca orijinal vcd nin kapağında 5 kişinin fotoğrafı olmasına rağmen 6 kişinin ismi vardır. acınasıdır. bu arada (bkz: yeraltı canavarları)

rüyada bülent ersoy ile seks yaptığını gören ergen

bunu rüyasında gören gençlere fakülte filmindeki yaşlı hocanın 'düz beni!' diye bağırmasının ardından saçlarını derisiyle beraber gencin eline bırakması sahnesini hatırlatmak istememe sebep olan olaydır (bkz: faculty)

sikiveribayıltmak

king kong' un sevişmesinin sonucu olabilir.bileşik eylemdir ancak edebiyat sınavında örnek olarak yazılamaz.