bugün

entry'ler (41)

otobüs yolculuğunda koltuğunu yatırmayan öküz

Sıkışıp kalma hissi.

lys sonuçlarının açıklanacağının açıklanması

Arapsaçına dönmüş bir konu. Pazartesi açıklayacağız diyorlar ama ortada fol yok yumurta yok. Sinir bozucu.

sözlük yazarlarının tespitleri

Kadınlar karasızdır.
örn. Maviyi mi kessem? Ama bu yaz kırmızı çok moda.Off napıcam ben yaa.(Kadın bomba imha uzmanı)

facebook ta yalnız fotoğrafı olmayan kişi

Bence iki ihtimal vardır. Ya çok sevilen, yanlız gezmeyen biridir. Ya da fotoğraf makinası olmadığı için başkalarıyla çekilip facebook a atan kişidir.

sonu etkileyici filmler

ben dövüş kulübü filmi diyorum. film çok karışıktı ama sonundan çok etkilendim.

bilgisayar oyunlarının cinayetlere etkisi

bu başlığı dün izlediğim kanıt dizisindeki bir bölümden dolayı açtım. günümüz gençleri bilgisayar oyunları öyle bağımlı olmuş ki bir iki serserinin lafıyla kötü suçlara yöneltiliyor. yaşadığımız dünyanın da bir bilgisayar oyunu, bizlerin de yaratılmış karakterler olduğumuza inanıyorlar. bu bağımlılık yüzünden ailesini öldürenler de var tabiki.

kafa kesme ya da kopma sahnesi olan filmler

kill bill 1-2 kafa kesme sahneleri en çok orda vardı benim bildiğim ama çok gerçek dışıydı. kestikden sonra 2 metre kadar kan fışkırıyodu falan.

beyaz show

Bence türkiyede yayınlanan en iyi talk show. Beyazıt öztürk gerek konuşmaları, gerek konuklarına hazırladığı sözlerle bence hakkını veriyor işinin.

çok iyi tanıdığı insana yabancı muamelesi yapmak

bu durumda muamele gören kişiyseniz hayat gerçekten zordur.özelliklede bu kişi kankanız gibi biriyse.kendinizi bir anda yanlız, bomboş hissedersiniz.kötü bir durum.

meriem sahra userli

şu anda Muhteşem Yüzyıl adlı dizide oynayan ve Azura Skye isimli oyuncuya çok benzeyen biridir.

sözlük yazarlarının itirafları

televizyondaki tüm yayınların canlı yapıldığını sanıyordum.birini aynı anda farklı bir kanalda daha görünce şok olup bu duruma anlam veremezdim.

sözlük yazarlarının itirafları

tarkan filmindeki ahtapotu gerçek sanıyorudum ve en büyük korkum ahtapottu.

3223

sözlüğe gelmemi sağlayan yazar.tesedüfen tanışmış olsak da en best pampam benim.

survivor

Türkiye'de yayınlanan bir yarışmadır. Yarışmacılar ıssız bir adada, zor koşullarda yaşayıp, çeşitli oyunlar oynuyorlar ve bunların sonunda birinci belirleniyor.

en güzel erkek isimleri

atlas bence.

asansör dururken merdivenden çıkan insan

yukarı aşağı giderken midem kalkıyo içim fena oluyor diyen insandır.

sözlük yazarlarının ruh halleri

çok kötü ve sinirliyim. facebook şifremi çalmışlar. orası benim özelim sen kim oluyosun da giriyosun kardeşim! off off

grip

grip oldğunuzu yazı yazarken burnunuzda hafif bir ıslaklık olması ve akabinde kağıtta gördüğünüz bir damla sümükten anlayabilirsiniz.

korku filmleri

filmin başrol oyuncusu tıkırtıların geldiği ya da başka sebeplerden dolayı kuşkulandığı odanın kapısına doğru ilerler. o giderken arkadan verilen müziğin şiddeti gittikçe artar. izleyenlerde gerilim tırmanmış vaziyettedir. karakter kapıya yaklaşır, artık müzikten dolayı çevrenizdeki insanlar bağırsa duyamayacak seviyeye gelirsiniz.karakter kapıyı yavaşça açar,o anda müzik kesilir.artık 2 seçenek vardır.ya (seyirciyi korkutmak için )hiçbir şey çıkmaz.ya da katil karşısında belirir ve kurban hızla arkasını dönüp kaçmaya başlar.

atasözleri

''azimle s*çan taşı deler''
'bir öğrenci atasözü'