bugün

Halit Ergenç'in Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıracağı "Muhteşem Yüzyıl" adlı yeni dizide Hürrem'i oynayacak, Almanya'da birçok dizi, film ve tiyatro oyununda yer alan 1983 yılı almanya doğumlu, Alman asıllı Türk oyuncu.

edit: gerçek adı meriem sahra userli imiş.
oynayacağı hürrem rolü sebebiyle izleyenlerin içten içe gıcık olacağı hoş hatun.
gerçekten dizide hürrem sultanı canlandırabilecek en iyi kişiyi seçmiş olabileceklerini düşündüren , güzel bayan.
koca götlü bir hatun.
güzellik ötesi, cilve kadını. hürrem sultan rolü için en iyi seçim.
oynadığı dizide ciyak ciyak bağıran kişidir. az sessiz ol be hatun.
asıl ismi meriem sahra userli olan oyuncu.

görsel

resmi facebook sayfası:
http://www.facebook.com/MeriemSahraUserli
vucudundan öte yüzü çok güzel olan gözlerinin şekli ile 2011 de en çok adından bahsedilecek olan 1983lü alman hatun...

(img:#96776)
görsel
Balık etlilik kavramını bünyesinin her tarafında yansıtan dişi..
siması drew barrymore'u andıran oyuncu.
yakında hürrem olacak oyuncu.
güzellik ve zerafet konusunda nur aysanın eline su dökemeyecek bir oyuncu.
kate winslet'e çok benziyor.
sülüman derken çok çok tatlı çıkan sesi dizinin diğer bölümlerinde bayağı bir kulak tırmalıyıcıdır.
tam bir afet. muhteşem yüzyıl, muhteşem kadın.
almanya'dan konuveren gurbet kuşudur. acemiliği fazlasıyla belli olsa da, bu açığını güzelliği ile fazlasıyla örtebilen taze aktristir..

ayrıca, önümüzdeki bölümler için hayran sayısının vücut ölçülerini aşacağı ve sözlüğümüzde '' sülümanlaştırılanlardan mısınız?'' isimli bir konu açılacağı muhtemeldir.

(not: bülent arınç harem'den çıkabilir, sülüman kazasız belasız avret olabilir, dizi 13 bölümü aşmayı başarabilirse...)
popüleritesi daha dizi başlamadan artan süper bir hatun.
niyeyse bana çekici gelmeyen hatundur. Kafamdaki hürremle yakından uzaktan alakası yoktur. Ayrıca dizinin ilk bölümündeki kanuniye yaptığı dansla yarmıştır. O ne biçim dans ya.
meryem uzerli'nin tam adı, 1983 almanya doğumlu güzel yıldız, drew barrymore'un ikizi gibi o kadar sevimli yani, show tv'nin iddialı ve çok tartışılan dizisi muhteşem yüzyıl da kırımlı köle genç kızın hürrem sultan'a dönüşümünü canlandıracak, dansı çok kötü o ayrı!...
oyunculuğu vasatın altında. güzel de değil. orta halli memur kızları bundan daha güzel.
bozuk rusça'sından muhteşem yüzyıl dizisinde faydalanılmaya çalışılması hiç ama hiç olmamış.

(not: rusça doğuştan bildiğim iki ana dilimden biri)

edit: rusça bilmeyenler anlayamazlar.
gerçekten çok güzel olan bayan. gamzeleri, masum yüzü ve mavi gözleri ile büyülüyor
kadın gibi kadındır. kadın dediğin işte tam da böyle olur arkadaş, dolgun olur biraz, canlı olur, neşeli olur, gözleri güler. bakıyoruz, dudak dolgunluğu ideal, gözler iri ve güzel. göğüsler hokkalı, bel ince, kollar dolgun bilekler ince. kalçalar güzel bacaklar uzun. kadın ama bildiğin yani afrodit gibi kadın. kadın gibi kadın. ayak bileklerinin inceliğini söylemiş miydim?
gamzeler ve mavi gözleri de bir üst entryden arakladım son anda evet bunlar da güzel.
e yani ben bu kadın halimle bu kadar beğeniyorsam bu kadını, doğaldır erkeklerin beğenmesi. hakkınızdır yiğitler, ama herkesi de bu hatun gibi beklemeyin, bu kadın bir üst seviye. ona göre.

edit: hürrem rolünde kötüleştikçe millet eksilemeye başladı bu entryi, buradan da pek çok yazarın hala gerçek ile senaryoyu birbirinden ayıramadığını, erol taş'ı bulsalar hala taşlayamak isteyeceklerini ortaya çıkarıyor. komik misiniz oğlum siz?
görsellerde aradım kimmiş neymiş diye. hollywood yıldızları gibi taş hatun.

ben bergüzar korel olsam, iş arkadaşına aşık olup karısını terk etme potansiyelli kocamı asla bu kadının yanına göndermezdim.

halit ergenç biraz acele etmiş.
birbirine benzeyen ünlüler kategorisinde drew barrymore'un muadili olan hatun kişi.