bugün

entry'ler (24)

leyla ile mecnun

Gelecek hafta yayınlanacak bölümün final olacağını tahmin ettiğim dizi. 91.bölümde erdalın evinin altındaki zaman ayarlı makineyi biraz kurcaladıktan sonra son 12 bölüm mesajı gizliden gizliye verilmiştir.Tamda denk geliyor 103. bölüm.Kimin öleceğini tam kestiremesemde bi yandan mecnun oldugunu (leylanın arkasından ağlaması ve duygusallığı) bir yandanda eylül oldugunu düşünüyorum( yavuzun tavrı) bence her ikisi bile olabilir(yavuz neden mecnunu gördüğünde şaşırmadı). Mecnun eylülün ölmesine neden oldu desem yavuz bu kadar az tepki vermezdi gibi geliyor. Haftaya gösterilecek bölümde bence yavuzla eylülün düğünü var cünkü nikah tarihini almıştı zaten yavuz. bu arada yavuzla mecnun gelecekte karşılaştıklarında bilmiyorum dikkat ettiniz mi ama yavuzun boynunda bir yara vardı mecnunun da dikkatini cekmişti o konuyuda cok merak ettim doğrusu(düğünde silahlı bi olay olup yavuzun boynunu sıyırıp eylül ölmüş olabilir).Haftaya final olacagını tahmin etmemin nedenlerinden biri de mecnun leylayı sormaya leylanın ofisine gittiğinde oradaki kadın yurtdışına cıktı baya oldu demişti buda olayların diğer sene bitmiyeceğini düşündürüyor.Çünkü baya oldu demezdi kadın olaylar diğer sene bu zamanlar gerçekleşseydi.Bir dizi için bu kadar üzülebileceğimi tahmin etmezdim ağlayacak moddayım. inşallah tüm söylediklerimde yanılırım ve 1 sezon daha izleyebiliriz :'(

istanbul üniversitesi makine mühendisliği

gitmekle gitmemek arasında kaldığım bölüm.

bir bölüm bile lost izlememiş insan

arasıra lost izleyen bir insandan daha mantıklı bir şey yapan insan.

ati ne la

yanlış hatırlamıyorsam gelecek anlamına geliyo.Bulmaca kültürü ayrı bir şey.

günün tek cümlelik özeti

dershane dönüşü otobüste uyuyakalıp durağı kaçırmak

tc nin kürtlere uyguladığı asimilasyon politikası

ne asimilesi ya..sanki farklı iki ülkeden bahsediyoz.birlikte yaşamak asimile olmak mı oluyo eğer farklı ülke isteyen varsa gümrük kapıları orda. kimse zorla tutmuyo topluca göç edebilirsiniz.

başını yastığa koyduğunda hemen uyuyanlar

gerçektende imrenerek bakıyorum o tip insanlara.Nerdeyse hayatın felsefesi dahil herşeyi düşünüyorum o uyumaya çalıştığım vakitlerde.Kendimle yüzleştiğim vakitler oluyo o vakitler.Ama yinede söylüyorum kafamı koyar koymaz uyumayı çok isterdim sırf bu çok düşünmek yüzünden saçlarım dökülcek nerdeyse.

calgon reklamlarında oynayan kadınlar

tahminimce bundan önce calgon kullanmayan reklam filmi karşılığında birçok calgon hediyesine maruz kaldığını düşündüğüm yani zorunlu olarak kullanan doğal kadın tipi.

pasif ofsaytın ne olduğunu bilen kız

elleri ayakları her yeri öpülesi kız.

118 80 in son yılların en başarılı reklamı oluşu

reklamın iyisi kötüsü olmaz felsefesiyle yapılmış sabah uyandırmak için sürekli isminizin söylenmesi kadar nefret ettirici bir etki yaratan ama zaten amacının bu olduğunu düşündüğüm reklam.

bülent arınç

sürekli gözleri dolu etrafta dolaşan ağlamak için sanki mazeret arıyormuş gibi düşündüğüm kişi.

bülent arınç

sürekli gözleri dolu etrafta dolaşan ağlamak için sanki mazeret arıyormuş gibi düşündüğüm kişi.

yaşlanmayan ünlüler

yaşlanmamış gibi görünüp gerçek halleri sadece eve belli olan makyajla ayakta durmaya çalışan ünlülerdir. tabiki istisnalarıda vardır. Doğal güzelliğe sahipleri bu entry den ayrı düşünmek gerekir.

isviçreli bilim adamları

sadece araştırma yapmak için programlanmış sınırsız para ile rahata kavuşmuş saçma sapan ( arada işe yarayan )icatları yapan bilim adamları .

sabri sarıoğlu nun gol atabilme ihtimali

sadece istimal olarak kalacak olan atsa kendisininde şaşıracağı bi olay olmasından dolayı ki fazla teşebbüste de bulunmuyor.

ezel

ne kadar saçlamalıklar olsada izlemekten zevk aldığım içerisindeki saçmalıklardan çok beni sürüklemesine önem vererek inanılmaz keyif alarak izlediğim, ön yargıyla izlenilmemesi gereken bir dizi olduğunu düşündüğüm her bölümünde keşke öyle olmasaydı diye üzüldüğüm uzun süredir izleyicisini bu kadar fazla ters köşe yapan bir dizinin olmadığını bildiğim her pazartesi izlediğim dizi.

kahve falı

Bugün arkadaşımın ısrarı üzerine gittiğim , o içimdeki büyük ön yargıyı yenmek için çok uğraştığım fakat kesinlikle inanmadığım 10 dakikalık konuşmada sadece tek şaşılacak şey söylemesini bozuk saatin bile günde iki kez doğruyu göstermesi olarak düşündüğüm fal türü.

otobüste bileti olan var mı diye sormak

izmirde kentkartı olan var mı diye sorulan durumlarda hala bilet kullanan illerdeki soru cümlesi. Böyle bir durumda kapıda bekleyip gelenlerin kalan bakiyesine bakarak isteyip istememeye karar vermek en iyisidir. Ama tabiki en iyisi kentkartında kalan bakiyeye dikkat edip böyle bi duruma düşmemektir.

tek maçtan yatan iddaa kuponları

belkide iddaa'nın en fazla sevindiği kupondur. Çünkü tek maçtan yatan bir insan tutturmaya bu kadar yaklaşınca içindeki o gizli iddaacı ruh ortaya çıkar ver bir tane daha bir tane daha derken bağımlısı olup çıkarır seni. Bu bakımdan çok tehlikeli.

kız arkadaşının regl kanını emen erkek

yok artık lebron james cümlesini bana kurduran iğrenç hatta iğrenç ötesi bir davranış. Gerçektende bunu yapanın insan olmayacağını düşünen insanlardanım.