entry'ler (17)

kıvanç tatlıtuğ vs brad pitt

kıvaç tatlıtuğun tek şanssızlığı tc vatandaşı olmasıdır. olmasa sadece 1 level eksik olacaktı, şimdi 5-6 level, giderilemeyecek eksiklik mevcut.

zaten o da memnundur;kuzey güney, gümüş, memnu ayarında dizilerden para kazanıp, hayatını yaşaması yeterlidir. bu kadar salak senaryolardan o paralar çıkıyorsa kendi götünü eğilsin öpsün

ölü bir kentin morg alfabesi

büyük ustanın* küçük, dopdolu kitapı. bir saatinizi alır okumak, bir ömür beyninizi kemirir durur içindekiler

--spoiler--
Beni çocukluğuma götüren her şey, kırık dökük anılara sargın duruyordu.
Bir arka bahçe hüznü kadar iticiydi her şey.
--spoiler--

--spoiler--

Seni ilk gördüğümde uçurumlarını gizliyordun yüzünde. Bir şeyleri saklarcasına gülüyordun. Yalnızlığına kalkan yapmıştın geçici kalabalıkları. O çok konuşmaların, içinin susuşlarındandı.
--spoiler--

beren saat

tartışmasız türkiyenin en sıradan kızlarından biriyken bu kadar ünlü ola bilmiş şanslı insanıdır.

gülben ergen

türkiyenin en sahte ünlülerinden biri.

ebru gündeş

Bu sabah kızı Alara'yı dünyaya getiren sanatçı

--spoiler--
Ebru Gündeş bu sabah özel bir hastanede sezeryanla doğum yaptı. Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrabın da doğuma girdiği bildirildi. Alara ismi verilen bebek için Gündeş sayfasına yazdığı şu mesajla müjdeli haberi takipçileriyle paylaştı; "Bu mesajı okuduğunuza göre kızım Alara sağlıkla dünyaya gelmiş demektir. Mutluluğumu ve heyecanımı paylaşan herkese sonsuz teşekkürler."

Alara 3 kilo 400 gram 49 santim olarak dünyaya geldi..
--spoiler--

dilara gönder

donuk suratlı spiker. herhangi bir kategoriye giremeyen tipler vardır, bu kız gibi. seksi, güzel, alımlı, şirin şeker. hiçbiri değil. gözleri renkli ama o da öykü karayelde olduğu gibi anlamsız malesef. fazla pohpohlandığı içinde yine bir o kadar anlamsız özgüven ponpalamış kendisine. hilal cebecinin 2 memesine 500 bin takipçi bulunan bi ülkede tabiiki "şok şekersin ayhhh" tarzı yerli yersiz iltifat duya bilir fakat gerçek böyle değil..

hilal cebeci

tipik türk kadını. leğen gibi göbek, löpür löpür baldır bacak, çilli bir cilt, iki adet sarkık meme, esra ceyhanın dişlerinden bir level güzel dizilişte dişler. tek türk olmayan yeri gözleridir, yeşildir. az araştırsan bi bulgarlık çıkar o konudada neyse şimdi.

kadınlar ne ister

kıvanç tatlıtuğ, ali ağaoğlu karması isterler ama kimsede dönüp kuru götüne bakmaz ben kendim neyim, miranda kerrmiyim diye.

mini etek giyen sevgilisini döven erkek

ailesindeki kadın fertlere karışamayan yaralı erkektir.

derya tuna

son günlerin göt pozisyonundaki ibrahim tatlısesin eski sevgilisi.

katie holmes

angelina jolie ile birlikte gidişatı iyi olmayan oyuncu. biri bunlara yardım sıfatıyla reklam için gittikleri ülkelerde poz vermek yerine birazda sağa sola bakmalarını önersin

http://www.haberinmerkezi...ehlikesiyle-karsi-karsiya

çocukken uydurularak söylenen ingilizce şarkılar

hikmi kikmi evri badi hikmi
Avona heyze zey dont ker ebaot as

(bkz: they don t care about us)

kıvanç tatlıtuğ

venezuela kızları gibi kusursuz ve sıkıcı. kenan imirzalıoğlunun burun deliklerini uzun uzun tartışıp, hayranlarını perişan etmek daha zevkli. götü ayrı, yüzü bi ayrı güzel olunca, adonis kasıda eklenince, birde ulaşamayınca çekilmiyor

sütyenimin ipi koptu takar mısın diyen bayan

"...şübhesiz ki, sikilmeyi hak etmiştir"

deniz çakır

yüz tane yönetmenin olmadığı, yüzden fazla dizinin olabildiği televizyon ortamında, "çok iyi oyuncu" sıfatını hakeden kadın oyunculardan birtanesi

arda turan

tanım: boş konuşan eski galatasaray futbolcusu

notella: açıklama yapmış: 15 yaşında bir çocuk hakaret etmiş, gitmesi gerekiyormuş. madem duyduğun her hakaret içinde o kadar yara etmiş neden rol yapıp: bu senede burdayım, hiçbir yere gitmiyorum nağraları atıyordun. galatasaray kulübü anlaşma sağlayamadı diye tribünlere oynamak için kaptan taklidi yapmakda neyin nesi. verilen paranın 3de biri verildiği an defolup gideceğim, dişim bağırsağımı kesiyor ama beklemedeyim deseydin yada ona göre davransaydın yaa. uğruna, galatasaray taraftarına tavır aldığın, oyuncu aday adayının aday adayı, süper yeteneksiz, tükürüklü, şaşı yarinle ispanya sokaklarında dondurma yalayın. bu camia hakkında atıp tutma yeterli

arda turan

atletico madridde bile galatasaray hakkında konuşa bilen galatasaray tarihinin en rezil kaptanı, yetenekli futbolcusu. nasıl soğumamışsa yüreği hala yerliler daha fazla para alsın, blo blo. fatihe terime ve galatasaray kulübüne attığı kazık yetmiyormuş gibi her geçen gün bir yeni tüy daha dikiyor bokunun üstüne. antipati sınırlarını aşalı çok oldu, gurbette kes sesini bari. uzun yıllarda mutlu mutlu yaşa, sev, seviş oralarda. yeterki ağzına alma ne galatasarayı ne galatasaraylılığı