bugün

soğuk çay markalarının karşılaştırmasıdır. şahsi düşüncem yerli ürünü olan didi'nin daha iyi olduğudur.
hiç birisi teatone değildir denilen karşılaştırmadır.
(bkz: teatone)
crown ice tea kazanır. (bkz: şok) (bkz: crown ice tea).
kendi damak zevkime göre
1. lipton ice tea
2. didi
3. nestea

şeklinde sıralanan karşılaştırma. 4.lük için başka bir aday arıyorum.
didi 500 ml diğerleri 330 ml. didi çaykur un ürünüdür.tadı da güzel bir kere denedim. Artık didi içmeye özen göstereceğim.
lipton'un tadının daha güzel olsa da didi'yi tercih ettiğim vs.

(bkz: yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı)
lipton ice tea limonlusuyla, seftalilisiyle, mangolusuyla kisaca hepsiyle ondedir.
Tartismasiz liptondur.
500 cl bergamut aromalı çay, yarım limon isteğe bağlı olarak 100 gr esmer şeker ve 10 küp buz ve 2 şişe soda. (bkz: shake it up baby) 5 dk çalkalayın. bırakın köpürsün.

lipton ice tea lezzetini yakalama çalışmaları sonucu ortaya çıkan rekabet. (bkz: dikstea)

edit: taze demlenmiş. kalan çay değil. pintilik yok.
nestea mi kaldı la anketi.
insanların her şeyden bir an önce sıkıldıklarını bilen CEO'ların aynı bokun kırmızısı olan ürünleri farklı isimle üretmesidir.
çay soğuk olmaz kardeşim diye cevap verilecek karşılaşmadır.
aralarında aşırı derecede tat farkı olmadığından, tarafımca ülkemin malı didi'nin kazanacağı karşılaştırma.
lipton un şeftalili olanını denemenizde fayda var. nestea de başı çekerdi ancak nedense şu aralar piyasa da bulmak pek bir zor. üretimden kalktı deselerde mahalle marketlerinin tozlu saflarında bulmak hala mümkündür.
(bkz: didier drogba vs andres iniesta)
didier drogbanın nestayı havada karada götüteceği versuslardır.diğerini tanımadım.
didi devlet teşekkülüne ait ürün.

güzelse de kötüyse de didi.

gerçi soğuk çay sevmem ya pek. olsun çaykur didi, içing didi, gece yatağı ıslatmayıng didi*.
Açık ara nestea alır hele birde şeftaleli ise.
sonuşta bi burn blue olamamışlardır.
Marketten didi alırken markette çalışan çocuk beni durdurdu. Abla liptonu tavsiye ederim onu alma. Ama diyecek oldum. Abla şekerli su gibi dedi. Resmen engel oldu tadamadım.
lipton>fuse tea>nestea>didi.
nestea fenerbahçe ise didi trabzonspordur.
(bkz: dede vs nesta)*
didi tadiyla az oynansa daha guzel olur. limonlusu daha cok su gibi.
lipton ice tea nin havada karada denizde magmada alacağı versustur.
güncel Önemli Başlıklar