bugün

entry'ler (17)

knight online

hiç başlanmaması gereken bir gamefirst tuzağı. oyun tamamen para üzerine kurulu. senin premium cash gb vb. özellikleri alman şart ve bu özellikler hiçte ucuz deil.

counter strike 1 6

uwc3(ultimate warcraft 3) modu bulunan harika ötesi bir oyun. herkese tavsiye ederim.

counter strike

ilk okuldan liseye liseden üniversiteye her kesimin oynadığı fPS tarzı oyun.

airrivals

yeni başladığım bir uçak oyunu. grafik bakımından güzel gibi. ama eksikleri çok.

tuhafsın sen amınakoyim tuhaf

çevremden duyduğum ve duymaya alışık olduğum cümle. aynaya bakınca da aklımdan geçmiyor değil.

1 80 boyunda olup 60 kilo olan erkek

182 Boy 62 Kilo Ben. Omuzları hafif çökmüş, kemikleri ince ve uzun, ama yakışıklı delikanlı örneği.

tuvaletten gelen löp sesi

kişinin ishal olmadığının ispatıdır. rahatlama sesidir.

saç uzatmayıp ense uzatmak

apaçiliğe ilk adımı atmak. ileride sivri fauller yapacak olan kişidir.

ttnet fiber internet

ttnet in 149 liraya sınırsız verdiği hizmet. ne yazık ki adil kullanım hakkı saçmalığı bunda da geçerli. 100gb adil kullanım hakkınız var. aşınca ne oluyor bilmiyorum bilmekte istemiyorum.

ttnet

sövülmeyi hak eden tek şirket. gerek alt yapısıyla gerek verdiği hizmetle dünyanın en berbat interneti ttnet.

adil kullanım kotası

Ocak 2011 den itibaren 25 gb olan en gereksiz haktır. 5 Mbps'den aşağı inmeyen hızın bir anda 0.6 Mbps inmesi ile kalp krizi geçirmek mümkün.

insanı deli eden sesler

vuvuzela, yeni alınmış ayakkabının mermerde çıkardığı ses, dolgu yaparken dişi oyan o aletin çıkardığı ses..

edit: seçim otobüslerinde çalan iğrenç müzikleri unuttum.

şakirt

ilk duyduğumda "şakir" olarak algılamıştım ve dalga geçtiklerini sanmıştım meğersem öğrenci talebe anlamına geliyormuş. öğrendikten sonra bayağı gülmüştüm.

yeni başlayanlar için lise

birinci sınıf yani çaylaklık döneminin keyfini çıkarın okulu gezin tozun yeni arkadaşlar edinin sıcakkanlı çevreye uyumlu birisi olmaya çalışın.
ikinci sınıf yani kalfalık dönemi alan seçiminizi doğru yapın kesinlikle ailenize bırakmayın. öyle kendinize yüksek hedefler de koymayın. sonra hayal kırıklığına uğrayan siz olursunuz.
üçüncü sınıf. bir nevi ustalık dönemi kaba tabirle karı kız yapıcaksanız en doğru zaman bu zaman. sınava 1 yıl kala elinizden geleni yapın aksi taktirde 4.sınıfta çok zorluk çekersiniz.
dördüncü sınıf. sınava sayılı günler kalmıştır. stres hat safhada. korkmayın sayılı günler çabuk geçer.

böyle bir eğitim sisteminde okuduğumuz ve okuyacağımız için şimdiden herkese geçmiş olsun..

erkek fem dershanesine mini etekle giren kız

erkeklerin garip bakışları ile hocaların garip duaları arasında kalacak olan kızdır.

iç çamaşırını haftada bir değiştiren kız

sevgilisi olmayan, büyük ihtimal dul kalmış sağ yanağında kocaman bir "ben" bulunan elleri buruşmaya başlamış süpürgeyle fare avlayan kadın türü. acırım haline..

yattığı kızla evlenen adam

yediği haltı sindirmeye çalışandır. acırım haline..