bugün

entry'ler (185)

sikerim diyen kız

belki maddi olarak sikemez ama manevi olarak "sikmekten" beter şeyler yapabilir. bu yeteneğe sahiptir. *

origami box destroy

içinde çok gizli bilgiler barındıran videodur. epey zaman aldı fakat izledim ve şu an dünya üzerindeki bir çok sırrı biliyoru...

ibrahim tatlıses

tespit insanı olmuşum da haberim yok. (bkz: #11094673) * *

world of warcraft

şöyle de bir şey varmış *: http://www.youtube.com/watch?v=pwlijhwarni

var gerçekten ama. oyuna olan bağımlılığınızı falan bir tarafa bırakıp objektif bir şekilde dinlediğinizde anlaşılır. wowu severim. videodan etkilendim. ama oynamamazlık yapacakta değilim. private serverda oynuyorum zaten.

ibrahim tatlıses

ortada çokça bilgi kirliliği var evet ama bence öldüyse bunu zaten basına bildirirlerdi, saklamanın bir alemi yok. ha ölmediyse neden saklıyorlar derseniz; ortada yarım kalmış bir iş var, öldürülemedi. ve yaralanmışsa hastanede savunmasız kalacaktır. bir de böyle düşünün...**

ttnet

tamamiyle o... huh. sadece son ödeme tarihi 25 şubat olan faturayı 27 şubatta gönderseler iyi. ancak bu faturada, bu hizmette ve bu şirkette büyük bir orospu çocukluğu var. ulan kaypak herifler; tarifem netlimitsiz, hadi modem neyim aldık, bir de statik ip 56 lira falan geliyordu. ama sem gelen tutara bak: 82,25tl(sekseniki lira yirmibeş kuruş) ha!!! hani limitsiz bi tarife vardı ona ne oldu yav!?

hepsi götünüze girsin ne diyeyim daha. öğrenci bir insan için 26 lira hiçte yabana atılabilecek bir para değildir.**
"neler oluyor böyle" deyü müşteri hizmetlerini aradığımda ise, hat sahibi olan annem hakkında müşteri güvenliğiyle ilgili sorularla meşgul edilip üstüne üstlük annemi benden daha iyi tanıyorlarmışçasına "verdiğiniz bilgiler bizdeki verilerle uyuşmuyor lütfen hat sahibinin bilgilerini öğrendikten sonra arayın veya hat sahibi kendisi arasın" şeklinde laflarla karşılaştım.* aptal herif; zaten ev telefonundan arıyorum bu bir, bilgiler ise doğum tarihi kısmında kardeş kişisinden yardım almam dışında tamamiyle doğru bu da iki.

eski borç falan var mı diye sordu, yok dedim. yardım edebileceği başka konu olup olmadığını sordu, yok eyvallah dedim. teşekkür edip iyi günler diledi, tekrar eyvallah deyip kapattım.

bir şekilde şu modemin falan da parasını taksitini ödeyip sözleşmeyi iptal edeceğim. normalde paranın lafını pek yapmam ama bu tarz olaylar arkadaşlarımın da başına sıklıkla geliyor. ttneti de sevmiyom ulan sömürdüğü yeter. hah tekel mi olacak şu aptal saçması şirket?! o tek eli sikerler*...

inciye şikayet edicem olm sizi!!!!

world of warcraft

lise zamanında saatlerimi yediği için ders notlarımın kötü gelmesine sebebiyet veren, bunu takiben baba kişisi "ne olacak bu halin? ne bu notlar?" diye köşeye çekip sorduğunda ise bana; the dark times will pass diye cevap verdirten oyun.

fullmetal alchemist

ilginç göndermeleri bulunan anime. arkadaşımın tavsiyesiyle brotherhoodu izledim ve tuhaf benzerlikler keşfettim. bu benzerlikler türkiyeyle ilgili olabilir.* *
örneğin haritayı ele alalım. ilk dikkatimi çeken xing ve amestris şehitlerinin konumları oldu. amestrisin doğusunda büyük bir çöl var. bu çölü aşınca ise xing şehri. xing adından ve xingli karakterlerden de belli olduğu gibi çin'i ve çinlileri belirtiyor.

bunu farkettikten sonra dikkatimi amestrise verdim. eğer xing çin'i temsil ediyorsa, amestriste türkiye'nin bulunduğu yerdeydi. fakat amestrisin başındaki adama baktığımda ise* kesinlikle bu adam hitlerdi. ama başka birşeyler daha vardı:

şimdi türkiye haritasını ele alalım. karadeniz'i toprak parçasıymış gibi düşünelim ve bu toprak parçasının türkiyenin toprakları olduğunu varsayalım. ve türkiyenin sınırlarına tekrar bakalım. gördünüz mü? eğer göremediyseniz aşağıdaki jpg formatlı resimlere bakabilirsiniz.

bu animedeki harita:
görsel

bu ise benim, yer şekillerine ve sınırlara uyarak paintte değiştirdiğim dünya haritası:
görsel

işte böyle derin bir anime.

public seksin türkiye de hala bir tabu olması

gerceklesemeyecek bir olay. bu ulkede amcalar ve teyzeler var.* ulan hadi onlar olmasin, en nihayetinde hatri sayilir bir abazan kitlesi mevcut! iste bu yuzden hir cikar, kan cikar... *

yaran yanlış okumalar

kardeş kişisi altyazılı film izlerken "nartist ne demek abi?" diye sorar.

okunan: nartist
yazan: narsist

doğduğum için özür dilerim

muazzam bir karamsarlığı ifade etmekte kullanılan cümle. ayrıca soul eater isimli animenin bir bölümünde geçmektedir.

bleach

--spoiler 297--
bu haftaki bölümde ichimaru gin'in zampaktousu üzerinde yoğunlaşmıştır. birazda olsa aizen'in hougyokuyu ele geçirmekteki amacına ve hougyokunun gerçek özelliğine değinmiştir. son sahnede her ne kadar urahara kisuke* belirse de haftaya olan bölümün filler olacağını kapanıştan sonraki, "gelecek haftaki bölümde olacaklar" kısmında müjdelemiştir. * * ?!
--spoiler 297--

ilk söylediği kelime rakı olan çocuk

ana sütüne muhtaç kalmayacaktır.

yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim diyen insan

tecrübeli insandır. hangi insan olumsuz da olsa tecrübe edindiği için pişman olsun ki? *

gitar çalan kızların itici olması

duruşla alakalıdır. eline gitar alınca oduna dönüşen er kişiler de vardır.

sözlük yazarlarından aforizmalar

en büyük önyargı aşktır.

memeleri 120 cm olan kadınla sevişmek

ölüm tehlikesi vardır.

(bkz: boğulmak)

ciddi anlarda gelen gülme hissi

genelde babamın, bana ve kuzenime nasihat verdiği zamanlarda vuku bulur. sen al ateşle barutu yan yana koy bir de utanmadan ciddiyet iste ha?
zaten fazlasıyla ciddi olmaya çalışıyorken, kuzenle göz göze gelmemle birlikte, kuzenin elmacık kemiklerinin git gide belirginleşmesini görmem ve benim de sıfatıma yerleşen şebeleklik, durumu vahim bir hale sokmuştu. ama kopma noktası babadan geldi:

-eğer böyle derslerinizi aksatırsanız...bikbikbik...
-...sonra daha askerlik var orda... bikbikbik...
-*... heh çoluğun çocuğun olacak sonra gelecen bana diyecen ki "(elini kıç cebinin yakınlarına vurarak) baba bana para. baba bana para"

burada artık gülmek için sarı ışık yanmıştı. yeşil ışık ise;

kıça vurulan el estetik bir şekilde baş parmağın, işaret ve orta parmak arasına sokulmuş haline* dönüşür ve babanın ağzından sözcükler dökülür

-al sana para amua goim...

o an gerçekten ciddi olan baba, büyük bir gürültüyle gülmeye başlayan ve nefes almakta zorluk çeken bize sinirlenip odadan dışarı çıkar. tepki olarakta oda kapısını sertçe kapatır. ama fakat baba kaşınmıştır.
o değilde kıçına vururken ki ses hala gece uyurken kulağımda yankılanır... *

beş nokta am patlatan yarak tekniği

vücudun beş noktasına penis ile yapılan darbeler sonucu, kızlık zarının basınçtan dolayı patlamasına sebebiyet veren tekniktir. tehlikelidir.

resimli bar

görükle şubesinde, gece bir gurup arkadaşla geç saatlere kadar içtiğimiz, ardından sızdığımız bar. bildiğin mekandaki koltuklara serildik uyuduk. ardından sabahın erken saatlerinde evin yoluna koyulduk. yeni mekanı çok iyi tamam çok güzel tam konserlik ama normal zamanlarda gitmek için çok uzak, sıkıntı burada. özellikle şehrin doğu kesim yahut orta kesimlerinde ikamet eden insanlar için bu problem. heykel şubesi tam merkezdeydi ne güzel boş vaktimiz olduğunca giderdik, yolumuzun üstü idi.