entry'ler (102)

en çok hatun kaldıran meslekler

Tesisatçılar olabilir.

alperenlerin terörist olduğu gerçeği

Götü kaşınan yazar söylemidir. bu beyinsiz takım otobüsleri, iş yerlerini, altı yaşındaki çocukları yakanları özgürlük savaşçısı görürken. Dini ve milli hassasiyetleri olan gençleri teröris olarak görür.

harry potter kürt yapımı olsaydı olabilecekler

Molotof olmazsa olmazdır.

batak diyaloglari

-Koz ver gardaş.

kapı kilidi bozuk olan bir tuvalete girmek

Götüne güvenen eleman için problem değildir.

göktürk lerde sözlük olsa olabilecekler

Biz göktürküz zaten yapram.Biz göktürküz zaten yapram.

ailedeki herkesin uludağ sözlükte yazar olması

Annelerin çocuklarına torpil geçmesi muhtemel durumdur.Annelerin çocuklarına torpil geçmesi muhtemel durumdur.

berberin nasıl olsun abi sorusunu yanıtlayamamak

Berberlerin kendi kafasının keyfine göre kestikleri için çokta önemli olmayan sorudur.Berberlerin kendi kafasının keyfine göre kestikleri için çokta önemli olmayan sorudur.

iki uzman çavuşun sokak ortasında katledilmesi

Ateş düştüğü yeri yakmıştır. Şehitlerimize allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum.yüce yaratıcı bize de şehitlik nasip eder inşallah.Ateş düştüğü yeri yakmıştır. Şehitlerimize allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum.yüce yaratıcı bize de şehitlik nasip eder inşallah.

entelektuel yobaz

Bugün sözlükte linç edilmeye çalışılıyor. sonucunda yakılmasını beklediğim yazar.

netgsm

Sanal alemin gerçek operatörüymüş.başka isim mi bulamadıniz lan.

yakışıklı karizmatik zeki ve üçgen vücutlu erkek

Önemli olan para.para yoksa bunların bir değeri yok.yoksa bu benim lan.Önemli olan para.para yoksa bunların bir değeri yok.yoksa bu benim lan.

kemal kılıçdaroğlu nun tam bir halk adamı olması

(bkz: her şeyin güzel olması için saygının olması)

komünistlerin ülkücülerden sürekli dayak yemesi

bugun sakarya üniversitesin de gözlerimle gördüğüm olaydır. bdp, tkp, chp gibi sol görüşlü öğrenciler sopalarını yemişlerdir.
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1047356&CategoryID=77

erkeklerin ilişkide yaptığı hatalar

topu zamanın da oyuna sokamamak. zamanlama önemli yoksa o top geri dönüp gol oluyor.

apartmanın en güzel kızıyla asansöre binmek

fırsat bu fırsattır. kaçırılmamalıdır hemen stop basıp bafilenmelidir.
(bkz: fantazi)

beş günde ingilizce öğretiyoruz

tek kelime ingilizce öğretmektir.

beşiktaş taraftarının karaktersiz olduğu gerçeği

milletin okumadan yorum yaptığı başlıktır. adam fenerbahçeli değilim diyor bunlar hala fener diyor. ne oldu acınız mı var lan sekizler.

sakarya üniversitesi

sbf'nin hendek ilçesine açılacağı konusunda söylentiler ayyuka çıkmış durum da.
(bkz: beklemedeyiz)

spermin kadınlara yararları

(bkz: sevişelim mi)