bugün

entry'ler (17)

fethullah gülen

hüloğğğcuları ortaya çıkarmıştır. yaprak kafalı, fetullahdan banane yazdığım şeyi okuyamıyormusun? ılımlı islam yerine işidmi olalım amınakoyum. baş örtüsüne teferruat demiş yaprak sanki 5 vakit namaz kılıyor. müslüman olmanın kaç şartı var say bi desen susar hüloğğğcu. kuzu gibi gönderirsen mavi marmarayı öyle külhan beyi gibi sonra dersin israile savaş açalım yhaaaa.

fethullah gülen

arkadaşım anlıyorum siz aydın insanlar her şeyin mükemmelliyetçi bir çizgide olmasını bekliyorsunuz. ama sizin düşündüğünüz gibi bir dünya yok pratikte gerçek hayatta. bende isterdim tamamen seküler, bilimsel, aydınlanmacı bir eğitim alalım, insan haklarına saygılı, devlet değilde insan odaklı, mantık çerçevesinde işlerin döndüğü bir devlet, toplum vs. ancak hala anlayamıyorsunuz amkduğumun ülkesi böyle değil. madem ülkede sünni bir çoğunluk sınıf var bu sınıfa etki edebilecek mantıklı ve akıl izan sahibi birilerinin olması lazım. adam alevilerde bizim kardeşimizdir diyor. yahudilerle ve hristiyanlarla diyalog kurma peşinde. daha ne yapsın amk. örümcek kafalı hüloğğğcuları 80 yıllık laik boktan eğitim sistemi adam edememiş. mantıklı olan hiçbirşeyi siklerine takmıyorlar. bu durumu tek değiştirebilecek olan onları gönülden anlayan, onlara hitap edebilen kanaat önderleri. hala gelmiş ne işi varda ülkeye karışıyor, beddua ediyor falan fistan. amkdugumun ülkesi sahipsizmi kalsın lan. karışacak. cemaatden kopunca akp nin ne kadar barzolaştığını göremiyormusunuz? 5 yıl önce bu kadarmıydı lan? bu adama akıl ve mantık çerçevesinde at gözlüğü olmadan bakan her bir birey ne kadar kıymetli olduğunu ve yaptığı işleri sadece kendi çıkarı için yapmadığını anlar.

fethullah gülen

ben onu bunu bilmem arkadaş. adam hoca geçinen ama harama haram demekten yolsuza yolsuz demekten korkan, Allah korkusunu kaybedipte kuldan korkan bütün hocalara beş basar.

16 nisan 2015 efkan ala ve ağrı valisi diyaloğu

türkiyeyi kan gölüne çevirecek olan diyalogdur. aklı başında olan her insan kendi çaresine baksın bu ülkede ne olacağı belli olmaz. mazallah suriyeye dönebiliriz.

1 günlüğüne cumhurbaşkanı olmak

ülkeyi dörde bölerdim. güneydoğu kürtler, doğu anadolu ve orta anadolu sünniler, ege, marmaris ve bilimum kıyı şeridi, laik ve bilimsel eğitimi destekleyen, insan haklarına saygılı, aydınlanmacı, sorgulayabilen bütün bireyleri kapsayan bir cumhuriyet, bir tane şehri ise komünistlere verirdim ne olur ne olmaz başa bela olur bunlar.

günaydın sözlük

fuatavni detected.

yüzü güzel olsun huyu önemli değil diyen erkek

önemli olan kilo ve minimal yüz güzelliğidir. Ne ciguli gibi olsun ne de adriana lima. Ne balina gibi olsun ne de anoreksik. Ancak huyu güzel olmalı ki 3.sayfa haberlerindeki nasıl bi dünya nasıl bir kahpelik nasıl insanlar bunlar dedirtmemeli

rüyada sevdiğin kişiyi görmek

lisede iken rüyamda sevdiğim kişiyi görmüştüm. Ancak rüya görene kadar sevdiğimin farkında değildim. Gelelim rüyaya sevdiğim kız bizim evin banyosunda normalde olmayan küvetimizde okul üniformasıyla uzanmıştı. Bende üstümdekileri çıkarıp girmek için atılmıştım ki rüyam mutlu sonla bitti. Ertesi gün okula gittiğmde kızı tekrar gördüm ve aşık oldum sözlük. Bilinçaltı gerçekten garip. (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

paralize olmak

tıbbi bir terim olan paralize olmak felç olmanın latincesidir. Sırf artislik için kullanan, hayatında tıp okumaktan başka bir bok beceremeyen okumuş, adam olamamış turnusolüdür ayrıca.

ehlisünnet tv

adamlar sosyal deney yapıyoruz ayağına akp ye oy topluyorlar. insan deney yaptıktan sonra açıklar durumu onuda yapmıyorlar eee sonuçta ne olacak bu tiyatroyu gören adam muhalefete asla oy vermez. Hatta Kemal kılıçdaroğlu çıplak elle atomu parçalasın yine türbanlı bacılarımız der dururlar.

https://www.youtube.com/watch?v=X7KL8EpZ6vg

çomarlar akp den önce hangi partiye oy veriyordu

Gerçekten merak ediyorum, bu anadolu çomarı diye tabir edilen kesim akp den önce kime oy veriyordu? Bülent ecevite de yoksa hüloğğğğğ Garaoğlannnnnn diyerek oy mu verdiler. Yada Başbuğ türkeşşşşş diyerek bozkurt işareti mi yaptılar? Belki şu an kin kustuğumuz bu kesimle yaşı tutan sözlükçüler yan yana kol kola dsp nin mhp nin mitinglerine katıldılar. Bir anda tarladan bitmediler ya.

penis kesmek

penisi kesilmek şüphesiz ki daha gaddarca ve namussuzca bir eylemdir.

depresyon testi

11 çıktı. Eğer depresyon değilse bu iç sıkıntısı depresyon olursak yandık valla heralde intihar ederim.

ikinci dünya savaşını almanya kazansaydı olacaklar

Türkiye açısından bir çok şey değişebilirdi. Adolf ün osmanlı ya olan saygısı bizi kıyımdan, katliamdan koruyabilirdi. Hatta bakarsın ciddi anlamda Alman menşeili bölgesel güç bile olabilirdik. Dünyada ise yahudi lobisi yerine Alman lobisi olurdu. Şu an ne kadar boktansa dünya o zamanda aşağı yukarı öyle olurdu.

intihar etmeme nedenleri

hayat çok sıkıcı ve tekdüze olsa bile bir umuttur yaşamak. Zaten o umudur kaybettiğin zaman intihar edersin bence.

ehlisünnet tv esenler videosu

anadolu çomarlarının akp den önce hangi partiye oy verdiklerini merak ettiren video. Ciddi soruyorum akp den önce bu insanlar hangi partiye oy veriyorlardı?

türkiye de kitap okuma oranı

çok düşük olan orandır. ben kitap okumamam hayatı yaşayarak öğrenirim diyerek aklınca felsefe yapan kişilerin sayısı o kadar fazla ki.