bugün

anadolu çomarlarının akp den önce hangi partiye oy verdiklerini merak ettiren video. Ciddi soruyorum akp den önce bu insanlar hangi partiye oy veriyorlardı?
içlerinde adam gibi eleştiren bir iki kişi çıkmıştır. Onlarda mahallesine gelse kılıçdaroğluna ilk yuh çekecek insanlardır. Gelmiş kendini tanıtamıyor diyor. Ya hu kaç kere dinledin kılıçdaroğlunun konuşmasını. Hiç mi kafandaki o koca ampul yerine led yanmadı.
Fakat bazı eleştiriler iyiydi. Ne veriyor bu millete? Projelerin ne? Neden herşeye muhalefet?
ilk iki soruda büyük eksiklik var gerçekten. Hala anlamadılar sadece muhalefet yaparak biryere gelinemeyeceğini. Tek vaatleri emekliye ikramiye. Öğrenci? işçi? iş güvenliği? Sağlık? Ulaşım? Enerji?
Hepsi bir soru işareti kalıyor.
Aslında şuanki hükümetin yaptığı hizmetlerin çoğunu gelen parti lideride yapacaktır. Gelinen teknoloji ve imkanlar buna izin verecektir. Ama yinede anlat kardeşim ufak revizyonlar yap ve anlat. Eleştiriyi hakediyorsun kılıçtaroğlu.
Gelelim neden herşeye muhalefet konusuna.. çünkü mevcut hükümetin yaptığı tüm icraatlar, rant, yandaş, doğa katliamı ekseninde.
Kısacası bu insanlar izletilen kanallarla cahil bırakılmış. Hadi bunlar muhalefet sen hiç mi çed raporunu duymadın? Hiç mi mimarlar, mühendisler ne diyor dinlemedin? Hiç mi halk ne diyor bakmadın?
Şans eseri birkaç iyi eleştiri yapmışsın ama sen kendini cahil bırakmışsın. Çok merak ediyorsan kılıçdaroğlunu, aç izle mitinglerini. Tabi televizyonundan o kanalları silmediysen. Kendini dünyaya kapat sonra eleştiri yap. Sonra sana cahil denince kız.
Ehli sünnet adını lekelemeye çalışan acayipler.
Halka şöyle bir bakıp Kılıçdaroğlu'na oy vermek. Onlar nasıl tipler öyle. Siz sevmeyin zaten..
dagin gölgesi atatürk e benziyor diye taaa ardahan'a giden bicirikleri rahatsız eden teyze.
insanları aşağılamak ,oy haklarına göz dikmek yerine ,gelecek nesilleri bilinçli yetiştirmek daha insancıldır. oy hakkını almak sizin ne haddinize. cahil de olsalar bireydirler. bu mantıkla yaşamalarına ne hacet diyip katledilsinler o zaman ?

bu sözlüğe ciddi bir ıq ve insanlık testi şart.
tepkinizi sandıkta gösterin dedigimdir.oyle bos bos konusmakla olmuyor. içinizde ki 'benim inancım en doğrusu,benim sevdiğim renk en güzeli,tuttugum siyasi partim en iyisi' gibi yanılgıları atmaya çalışın. saygı duymayı öğrenin.
0:20 ile 0:58 arasındaki seçmenin kılıçdaroğlu hakkındaki düşüncelerini içeren video.

chp li değilim ama illa ki eleştirecek isen adam gibi eleştir. biri çıkıp diyor yolsuzluk akla geliyor. dönüp şu an ki duruma bir baksın çok mu farklı. diğeri de diyor ki kadınlar hakkında terbiyesizce konuşuyor. bunu söyleyen şahıs sanırım rte ile karıştırmış zira 3 çocuk vb. şeyleri rte dillendiriyor.

not: hdp liyim. allah muhafaza artı oylarsınız onun için söyledim *

edit: kılıçdaroğlu ve adamlarına selamlar.
(bkz: düşman islamı)

(bkz: kılıçdaroğlu ve adamları beni öldürecek)

(bkz: anamuhalefet partisini muhalefet yapmakla suçlamak)

nerden tutsan elinde kalacak video. ben yukarıda özetledim kısaca, izlemeyin boşuna hayatınızdan 7 dk gitmesin.
esenler'den sonrasını okumadım ve izlemedim.
Tövbe estağfirullah. Allah sabır versin izleyenlere. Yani boş yere koyun demiyorlar ayıkıyor musunuz?
esenlerin doğal hali yani cahilliğin somut halidir.

allah'a şükredilip görüntülerdekilere küfredilmeli. herkesin oyu bir ama aklı bir değil işte.

--spoiler--
kılıçdaroğlu denilince akla ne geliyor:

yokluk, hırsızlık aklımıza başka bir şey gelmiyor. ssk'yı batırışı geliyor, yolsuzluk geliyor.
--spoiler--

pes doğrusu...
Kılıçdaroğlu ve adamlarına sesleniyorum beni öldürmesin diye konuşan bir teyze var videonun içinde sanki sedat pekeri sordular teyzeye öldürmek ne abi bu nasıl kafa yapısı??

Yok sinirim bozuldu dahasini izlemedim.

Beyin yok fikir çok AMK ülkesinde bunlar benle ayni sandığa gidiyor yazık.
türk seçmen profilini net olarak ortaya koyan videodur.
işte bunlar hep milli irade!... yazık... çok yazık... birilerinin saygı göstememizi bekledikleri tipler bunlar. söz konusu kişilere sormak isterim: iki dakika delikanlı olun, el vicdanda cevap verin, bu tiplere gerçekten de saygı duyuyor musunuz?

gerçek şu ki bunları bu hale getiren bunlara "milli irade" diyenlerdir. böyle olmalarından memnunlar ve hep bu halde kalmalarını istiyorlar.
Bu ülkede yaşanmaz dedirten bir video.
ak partini oy kaynağını görmemizi sağlayan videodur.
(bkz: iq düştükçe partimizin oy potansiyeli artıyor) şeklinde açıklamalara yol açabilecek videodur.

ehli sünnete karşı olmak ne amk? kılıçdaroğlu bizi öldürtmesin ne amk? türkiye'yi dünyaya şikayet eden adam ne amk (aynı şahıs tr'yi aihm'ye şikayet etmiş abdullah gül'e oy vermiş adam)?
ülkenin eğitim seviyesini görmemizi sağlayan video.şükredin halinize.
yukarıda sorduğum halde, tek bir delikanlı yandaşın çıkıp da, el vicdanda, "evet, bunlar milli iradedir ve kendilerine çok saygı duyuyorum" diyemediği çomarların baş rol oynadığı videodur.
anamuhalefetin kendini halka anlatamadığının kanıtı.
ülkeyi bu hale getirenler utansın dedirten video.