bugün

entry'ler (64)

yolda başı ters dönmüş kız görünce yapılacaklar

inci sözlük kızlarının kazandığı bir niteliktir. Eğer başı 180 derece dönük bir kızı sikmeye kalkarsanız kendinizi çok ters yerlerde bulabilirsiniz.

bakkaldan roketatar satın almak

kızkaçıran almak olabilir

alamut kalesi

- Abi haplardan aşırdım.
- Yapma lan, şimdi cennete mi gidicez yani?
- Aynen öyle hacı, dün gece gördüğüm hurileri göstericem sana.
- Ya Sabbah'ın haberi olursa?
- S.keyim onu, gel sen benle bu gece yaşıcaz olum.
- iyi madem.

ermenistana verilecek anlamlı hediye

Ajdarımızdır. Atilla Taş'ı Yunanistan'a yolladıktan sonra onu da Ermenistan'a yollayacağız, Alalh kısmet ederse.

yazarların olmayı arzuladıkları hayvanlar

(bkz: kedi)

arapçayı kutsal sanan gerzek

Eğer böyle doğduysak, böyle devam ederiz, böyle büyürüz. Asla fazlası olamayız veyahut hakkımızın altında kalmayız. Dünyaya geldiğimiz günden itibaren bazı şeyler bizim sorumluluğumuzdadır. Doğduğun günden bu yana bu sorumluluk hep senindir. Bu sorumluluk ise, kültürünü korumaktır. Soyunu bilip, bildirmektir. Ancak bunu yaparken diğer tüm kültürlere düşman olunmamalıdır. Dilimi koruyayım derken diğer dillere saldırılmamalıdır. Salt savaş fikri yanlıştır. Bunun yanında herşeyi yöneten kişi Allah ise, arapça dilinin kullanılmasını da o istemiştir, dünyanın herhangi biryerinde. Ve yine o dili son dini indirmek için kullandıysa, bu dil başından beri bu iş için vardır. Yani baştan bellidir. Arapça dili diğer her dil gibi herhangi bir dildir. Araplar bu dili kullanırken ayrı bir özen göstermez. Ancak Kur'an-ı Kerim okuyorsan, her halikarda saygı göstermek zorundasın. Başka bir dinden bile olsan, bir müslümanın incile gösterdiği saygı gibi saygı göstermelisin. Sonuç olarak, arapça kutsal değildir. Arapça yazılmış Kur'an-ı Kerim kutsaldır. Konu kapanmıştır.

Not: Arapça yazan çikolata kağıdını dilediğiniz gibi çöpe atabilirsiniz.

modern warfare 3 online

Artık bazı hayırsever arkadaşlar sayesinde modern warfare 3'ü online oynayabileceğiz, 30 combo yaptığım videoyu bir süre sonra yükleyeceğim.
http://fourdeltaone.net/

türklerdeki hayvan sevgisi

Yav arkadaş, anlamadım gitti şu hayvan sevgisini. 15 Şubat 1999 günü bir vahşi köpek yakaladılar, elleriyle besliyorlar. Asılacaktı masılacaktı dediler, bi bok olduğu yok. He bu aralar bi köpek daha yakaladılar. Ama bu seferki kırmaydı. Yine de çok nazik davrandılar, köpek diyip ezmediler. Elleriyle çay içirttiler, sigara içirttiler, kuru ekmeklerini paylaştılar.
Harbiden çok hayvan severiz. Hergün bize ateş ettikleri halde.

canım çok sıkılıyor sorusuna alternatif cevaplar

Otur da ders çalış.

izci kampındaki cin

Başıma gelmiş bir olaydır. Henüz 12 yaşındayken Erdek-Koparan Kampına gitmiştik. Ben de hiç yoktan yaygara çıkartan bir çocuktum. Arkadaşımla henüz tutulmamış, orman tarafında kalan evlerden birine gittik. Korkarak ve yavaş adımlarla eve yaklaştık. Aniden bir ışık açılınca arkadaşım koşup kaçtı. Çünkü zaten aklımızda böyle psikopatça şeyler kuruyorduk. Kimsenin kalmadığını sandığımız yerde bir hizmetçi vardı. Elinde de bir vileda. Ancak arkadaşım bunu görmemişti. Benden çok önce koşup gittiği için bunu tek gören bendim. Ve bir yalan uydurdum. Yeşil, elips kafalı, sarı kaplan gözlü, uzun siyah saçlı ve tüm vücudunu kaplayan bir pelerin giymiş bir adam yarattım. Kamp alanına ağlayarak girdim. Arkadaşım da beklediğim gibi herkese önceden abuk subuk şeyler söylemişti. Herkes onu dinlerken ben araya atıldım ve otlara atladım.
Ağlayarak dedim; ''Orda adam vardı orda adam anne orda valla orda kaçın'' bundan sonra kızların yarısı ağlamaya başladı.
Tüm erkekler o yaşta tehlikeyi sevdiği ve benim yalan attığımı baştan anladıkları için hiçbir tepki vermediler. Ancak ağlayarak girişimden korkmuşlardı. Gece izci liderleri için çok uzun olmuştu. Kızlar ise 4 kişilik barakalarda 10'ar kişi falan yatmışlardı.

Barakama girdiğim zaman arkadaşlarım bana tuhaf tuhaf bakmaya başladılar. Ben gülmeye başlayınca onlar da gülmek istediler. Ancak gerçekten çok etkilenmişlerdi ve zoraki gülüyorlardı.

Asıl bomba buradan sonradır arkadaşlar;
Ben nasıl becerdiysem secdeye kapanık pozisyonda uyuya kalmışım. Uyuyakalmak da sayılmaz, içim geçmiş. Çünkü diyalogları az çok duydum: ''Cem'e bakın lan, Cem'e bakın olum nasıl uyuyo.'' Gerçekten dehşet içindeydiler. Ranzamın üstündeki çocuğun ağlama seslerini duymaya başladım. Karşı ranzadaki çocuk hızla alt kattakini uyandırdı. Ben ise o sırada onlara dikkat etmiyordum, ben içim geçmiş bir şekilde Kim Kardashian'larla kek yapmaktaydım. Hemen sonra da uyuya kalmışım. Çocukların hepsi birden aşağı atlamış olmalıydılar ki, güp diye bir ses duydum. Oraya kadar hatırlıyorum. Geri kalanını arkadaştan dinlediğim kadarıyla anlatacağım.

Hızla dışarı çıkmışlar ve birbirlerini yere düşürmüşler. Öyle bağırmışlar ki kamptaki neredeyse herkesi uyandırmışlar.
Ardından bayılanlar falan olmuş, kadın izci liderimiz dahilinde bayılışmışlar. Zafer liderimiz beni ters çevirdiğinde domuza benzer sesler çıkarmışım ve burnumu korkunç şekilde kıvırmışım. izci lideri hariç herkes dışarıdaydı. Ambulans falan gelmiş bayılanlar için.

Sabah kalktığımda ise odada kimse yoktu. Arkadaşlarım bir süre benden kaçtılar. Ancak durumu açıklığa kavuşturduk. Açıklığa kavuşmayan tek şey ise, ''ben halen o yeşil suratlıyı görüyorum!''

18 yaşında olup 22 yaşında gibi göstermek

15 olup 20 göstermek daha iyidir. Şahsen Filipinlerden 20'lik çekiği ayartmayı başarmış bulunmaktayım.

pide ve döner yiyebilen zengin kesim

Kuzenimdir. Gerçekten küçük bir köy kadar tarlaları vardır. Ancak o gidip tombik tavuk döner yer. Ben ise yarım et döner yerim. Onu da o öder gerçi.

arabası olmayan 18 yaş üstü erkek

(Belki) Maddi geliri yeterli olmadığı için üniversiteyi part-time çalışarak bitirmeye çalışan gençtir.

gsyandex

Bearshare programıyla bilgisayarıma yerleşmiş, program ekle-kaldırdan atamadığım, seçeneklerden değiştiremediğim, ana sayfama yapışıp kalan ve sinirden köpürten arama motoru.

7 ay süren yaz

(bkz: Endless Summer)

kadının en tatlı yeri

Orasını burasını bilmem ama sustuğu zaman huzur buluyorum.

yaran yaran başlıkları

Başlığı açmak için gelmiştim ama mübarek hiç geri kalmıyor.

hz mehdinin geliş alametidir

Teskere verilmiştir. Durum da gözler önündedir. iki müslüman ülkenin savaşıdır bu. Resmen bir Hz.Mehdi alametidir.

madness combat

Aksiyonun hiç daha fazla olmadığı, olamadığı ve olamayacağı aksiyon çizgi dizi. (bkz: 9 canlı ibne)

uludağ sözlük geleneksel 31 turnuvası

Rekor sürelerin 30 saniyeden yukarıda kalamayacağı, düşünsel öğelerin önceden planlanması(video desteği dahil) ve Motor gücüyle ilgili hesaplama yapan lise mezunlarının bulunacağı turnuva. Gerçekten keyifli olacak (bkz: Tuff fıck fıck fıck)