bugün

2012 avrupa futbol şampiyonası resmi şarkısı.

http://www.youtube.com/watch?v=5EVhiBGvVFc
bu zaman kadar yapılmış en kötü avrupa şampiyonası şarkısıdır.
--spoiler--
Endless summer, oh, oh, oh, oh,
yeh, yeh, yeh, yeh, yeh
yeh, yeh, yeh, yeh, yeh
--spoiler--

tamam yeter boşaldım .
kanımca waka waka denen kreş şarkısından ya da euro 2004 için nelly furtado'nun söylediği força zırvalıklarından iyi çıkmıştır, evet beğendim. zevkler ve renkler tartışılamıyor zaten de insanların beğendiği, benim tiksintiyle baktığım, duyduğum yerde mideme ağrılar sokan waka waka isimli bu kepaze şarkı bir de tribünlerdeki vuvuzela kepazeliğiyle birleşince hayatımda izlediğim en çekilmez turnuvalardan biri haline gelmişti 2010 cihan kapışması.

zaten 2000'lerin ortalarından itibaren futbolun ruhu öldü azizim, euro 96'nın resmi şarkısı olmasa da turnuvayla bütünleşmiş olan lombelico del mondo'yu, fransa 98'deki carnival de paris ya da o efsane turnuva euro 2000'in campione 2000'ini beklemesin kimse bu saatten sonra, gelmez. şu devirde yapılabilecek en makul turnuva şarkılarından birisi olmuştur.
--spoiler--
yeh, yeh, yeh, yeh, yeh
yeh, yeh, yeh, yeh, yeh
--spoiler--

kısmı coşturur. hele bir de trt1 ma öncesi çalmıyor mu. hobaaaaaa. seviyoruz. oceana nın kanımca tek iyi parçası. severek dinliyoruz.
avm şarkısı lan bu. bildiğin gözümün önüne deneme kabinlerinde don mon denerkenki işkencelerim ve taşak kokusu geldi.
bayıldığım, tekrar tekrar dinlediğim şarkı
fransa 98 den beri en eğlenceli resmi şarkı.
Tek kelimeyle iğrenç şarkı. Yabancıların Demet Akalın dinleyerek bu şarkıyı bestelediğine inanıyorum. Bestelemek denebilirse tabi.
çok boktan bir şarkı. müzikle söz diziminin uyumu sıfır.
güzel şarkıydı lan.

--spoiler--

ohoh oho suck me
ye ye yeah come on
ohohoh
ıgh

--spoiler--
oceana'nın söylediği zevkli 2012 avrupa futbol şampiyonası resmi müziği.