bugün

entry'ler (110)

8 ekim 2014 kreşlerin karışması

korkulan olaydır. emzik ve vahşet.

kızlardan erkeklere tavsiyeler

şaka maka adam olun falan yazanlar olmuş ciddi ciddi. hadi onu geç onu giyme böyle davranma bunu söyleme diyenler olmuş. * ulan şunları diyenlerinin boylarıyla hergün idda sayfasında karşılaşıyorumya ben ona üzülüyorum.

3 adam

ibrahim eser oğuzhan üçlüsünün cem yılmaz' ın her dediklerine bile abartılı gülmeleri ve yalakalıklarıyla iticilikte sınırları zorlamış programdır.

179 boya 64 kilo olmak

(bkz: forum tarzı entry) (bkz: silktin formatı eyledin viran) dedirtmiştir.

tüm arkadaşlarla köprüleri atmak

yaklaşık 7-8 ay önce ciddi ciddi yaptığım iştir. son aylarda istemedende olsa yeni arkadaşlar edindim ama size ilk ayları anlatacağım. ilk başta telefona mesaj, arama falan gelmiyor bir gün iki gün üç gün telefonunuzun ışığı sadece ( batarya tamamıyla doldu lütfen şarjdan çıkarın. ) yazısıyla açılıyor. ilk başta alışmak zor geliyor iki üç hafta sonrası ise ( eğer hiç tecrübe etmediyseniz) hayatınızın en güzel kısımlarından birini yaşıyorsunuz. sadece sizin istekleriniz, istediğiniz film, istediğiniz yemekler, istediğiniz zaman aralığında. üstelik böylece plan yapmanıza gerek de kalmıyor. fakat karakteri zayıf olan arkadaşlara, ilgi delilerine önermem. sonuçta yalnız olucaksınız. sürecin yan etkileride mevcuttur. sizi umursamazlaştırabilir, vurdumduymaz da olabilirsiniz. sonraki zamanlarda hayatınıza istemeseniz bile yeni kişiler giriyor. bunun hazzı tartışılamaz. yeni bir sayfaya başlamış gibi oluyorsunuz ne isterseniz onu yazıp çiziyosunuz. bana kalırsa bu müthiş eylemi herkes en az bir kere denemelidir.

şarkı sonlarına namaz kılıyorum yazmak

teoman- bugün namaz kılıyorum.
duman- senden daha güzel namaz kılıyorum.
teoman- yıllar sonra namaz kılıyorum.
büyük ev ablukada- nasıl istediysen öyle namaz kılıyorum.
duman- dibine kadar namaz kılıyorum.
teoman- galatada rıhtımda namaz kılıyorum.

kendi evinde deplasmanda

(bkz: yüzyüzeyken konuşuruz) yürekten desteklenendir.

ver abi sende kurtul bizde kurtulalım

pasif gay lere söylenmek istenendir.
not: sürekli başlık ve entrylerde hunharca pasif gayliklerini belirten yazarlara gıcık kapan bir yazarın tepkisidir.

babaya evi boşaltın kız atacağım demek

(bkz: bunu diyen kişinin cesareti) canlı bomba görevi bile yapabilir artık kişi. ha biraz daha kibar anlatırsanız evin anuna bile koyabilirsiniz orası ayrı.

lisedeki beden eğitimi dersinden akılda kalanlar

kel olan beden hocalarına bulaşılmaz.

yazarların düşünmekten kaçtıkları konu ve olaylar

sözlük yazarlarının aklına her geldiğinde düşünmekten kaçtıkları, acı tatlı olaylar, anılar ve konulardır.

hasmet ibriktaroglu

az önce mesaj atmış olan yazar. cevap beklenmektedir ama sanki sadece bana atılmamıştır. *

en sevdiğiniz yanınız

yazarların en sevdikleri yanlarıdır.

sözlük yazarlarının favori dizileri

ben C10H15N diyeyim. (bkz: anlayan anladı)

karpuzun aslında hayvan olması

bilgi dolu olması gereken sözlükte paylaşılan bilgileri gördükçe ne bilim. (bkz: başkası yerine üzülmek)

her şey için geç olduğunu hissetmek

en berbat hislerdendir. son tren çoktan kalkmıştır ve siz sadece el sallamakla yetinmişsinizdir. ve telafi edemicek olmanızı bilmeniz bitmeyecek bir pişmanlık yaratır.

sözlük yazarlarını olgunlaştırmış olaylar

sözlük yazarlarının gözünü açan bazı şeyleri dank ettirmiş olan olaylardır.

türkiye de gerçekleşmiş şaşırtıcı gariplikler

türkiye sınırları içerisinde gerçekleşmiş olan şaşırtan, dumura uğratan garipliklerdir.

sözlük yazarlarının itirafları

bazen benden banko beklenilen hareketi değilde bodozlama hareketleri yapmayı ani kararlar vermeyi seviyorum sözlük yanlış doğru umrumda olmuyor bazen.

kahveli kola

denemeyiniz (bkz: ciddiyim)verdiği enerji iki dakika sürdüğü gibi hiç olmamasına ramen beş dakika içinde uyku yapmıştır. (bkz: allah belanızı versin mk) *