bugün

entry'ler (15)

10 kere şey yapmadan bırakmam diyen sevgili

erkek hormonlarının sınırını bilmeyen sevgilidir.

hakan öksüz

şüpheli bir şekilde ölen sayısız genç aselsan mühendislerinden birisi.

2 mayıs 2013 justin bieber istanbul konseri

14-18 yaş grubu kızların akın edeceği konser. bazı abazalar için kaçınılmaz fırsat olabilir.

kız kavgası için kızlara tavsiyeler

yorulmak istenmiyorsa hazırlıklı gidilmesi gerekir. (bkz: kezzap)

edebiyatta meşhur kadınlar

mahpeykerdir. dilaşup adlı saygılı, dürüst, akıllı bir kıza etmediğini bırakmamıştır.
(bkz: intibah)

celal ile ceren

an itibariyle imdb'de justin bieberi konu alan "biebermania" filmi ile arasındaki puan farkı 0.1 olan film.

sevgilinin spermlerini bardağa koyup içmek

süt içiyormuş gibi düşününce pek sorun yaratacağı düşünülmeyen eylem, heralde.

samet aybaba

Beşiktaş futbol kulübünün şuan ki teknik direktörü ve eski kaptanlarındandır. 3 Eylül 1955 Osmaniye doğumludur. Türkiye'de birçok takımda teknik direktörlük yapmıştır. göz kapaklarının yapısı nedeniyle sürekli uyuyan birisi gibi görünebilir.

çıkma teklif etse kabul edilmeyecek ünlüler

(bkz: bülent ersoy)
(bkz: tarık mengüç).

atatürk ü tanrıymış gibi sevmek

abartı olur. saygı duymak ve başarılı bir önder olarak benimsemek yeterli olacaktır.

ırkçılık

eğer uluslararası bir oyun oynuyorsanız fazlasıyla maruz kalacağınız bir konudur. (bkz: mta san andreas) oyundaki türk arkadaşlar genelde: "fucking turk", "kebab" gibi sözlere maruz kalırlar.

celal ile ceren in imdb puanı

an itibariyle 1.6'dır. ben 7/10 verdim. filme girmeden önce 114 dk nasıl dayanacağım diye düşündüm. bir nevi mecburen izledim filmi hatta kızdım arkadaşlara fundamentals varken buna mı bilet alınır diye. beni çok şaşırttı. recep ivedik tiplemesiyle alakası yoktu ve espriler fena değildi. 1/10 vermek emeğe saygısızlıktır. bide bu filmi izlemeden böyle oylama yapan insanlar var.

32 gün özel

bizlerin son 32. günüdür. an itibariyle kanal d'de yayınlanmaktadır. mehmet ali birand'ın gazeteci kişiliği anlatılır.

bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik

cebinizde para yokken akbilin veya kentkartın boş olduğunu otobüste öğrenmek. birde şoför iyi bir adamsa yardım etmek ister ama farkında olmadan seni rencide eder. "paran yoksa bin".

duyması zevk veren ingilizce cümleler

Like a boss.
What you want?
Cmon Lady, move your ass.
I have four words for you, shut the fuck up!