bugün

Atatürk bizim ulu önderimizdir. Ülkemiz için sonuna kadar savaşmıştır. Ama günümüzde bu çok abartılmıştır ve abartılmaya devam etmektedir.
Herkesin fikrine saygım sonsuz ama fazla abartılmamalı bence.
kemalist sapıklıktır....
günahların en büyüğüdür. mustafa kemal atatürk bir kurtarıcı, bir asker, bir gazi... neticesinde günahlarıyla, sevaplarıyla aramızdan ayrılmış değerli bir insandır. onu putlaştırmak yüce allah ı yok saymak demektir.
dünya ulu önder in önünde eğilirken fikirleri ve stratejileri her zaman gıpta ile konuşulurken abartmamak gerekir doğru elin adamı abartsın övsün bizler de ekrana her gün talk show sunucusu gibi çıkan recep beyin 4 5 çocuk stratejisini fikrini abartalım değil mi dedirten saçmalıktır.*
abartı olur. saygı duymak ve başarılı bir önder olarak benimsemek yeterli olacaktır.
atatürk'ü tanrıymış gibi sevmek değil atalarımıza duyduğumuz bir saygıdır o. ha ben geçmişine ve atalarına saygısız biriyim diyorsanız buyrunuz, ecnebi yalakalığı yapmaya, arap özentisi olmaya devam edebilirsiniz. ama gidipte bunu atatürk putlaştırılıyor yeeeeaaaaa diye öttürmeye hakkınız yok onu da bilesiniz.
atatürk ü tanrı gibi görenlerin uydurmasıdır.
Ben sevmenin abartı konusundan bahsettim putlaştırmaya, tanrı yerine koymaktan değil.
hinduların inek fetişizmi gibi birşeydir. ölenden tanrı olmaz, tanrı gibi sevilmeye layık değildir hasılı.