bugün

entry'ler (15)

lady gaga

Nasıl anlatılabilir, hangi kelimeler kullanılır bilemiyorum. Yanlız şarkıları, giyimi, klipleriyle çılgın bir kişiliktir kendisi.

yaz tatili

Bir türlü gelmek bilmeyen, gelince de çabuk geçip giden bir zaman dilimi.

justin bieber never say never

Justin Bieber'ın hikayesini anlatan bir film. Onu anlayabilmek için çok uygun.

nutella

Kısacası 'hayatın anlamı' sözünü açıklayabilmek için uygun olan, yenmeye başlandığında bir daha bırakılamayan çikolata kreması.

twilight

Birbirinden yakışıklı iki oyuncu olan Robert Pattinson ve Taylor Lautner'in oynatılmasıyla kız izleyicilerin çoğalmasını sağlayan, vampir hikayesi. Kaliteli bir film.

suskunlar

Sürekli ağlamama neden olan dizi. Karakterine ve tipine öldüğüm adam Bilal için gözlerimi bir an olsun ayırmaksızın izlerim. Zaten hikayeyi de beğendim.

pretty little liars

abc family'nin bir dizisi. Sırf başroldeki isimler sayesinde izlenildiğini düşünüyorum. Aslinda içindeki gizemi hoş olsa da sürekli akılları karıştıran 'a' beni usandırdı.

galatasaray

1905 yılının adı, Sarı-Kırmızı renklerinin mazihi olan takım.

twitter

Yabancı ünlülerin 'Follow me !' yazısını görmekten midesinin bulanmasını sağlayan site.

facebook

Giriş yaptıktan sonra bir daha çıkamamanıza neden olacak şekilde bağımlılık yapan bir site. Daha çok annelerin baş belası.

titanic

Leanarda Di Caprio ve Kate Winslet'in başrolde oynadığı, izleyen seyircilerin ister istemez ağladığı 11 oskarlı film.

the notebook

Amerikan yapımı, romantik ve dram türü olan bir film. Gerçek aşkı anlatır ve kesinlikle izlenmesi gerekir.

boyfriend

Çoğu Justin Bieber antisinin bir anda fikrini değiştirip belieber olmasını sağlayan şarkı. Klibiyle Justin Bieber'ın evrim geçirdiğini kanıtlar.

justin bieber

Youtube sayesinde ünlü olmuş ve küçük yaşında rekorlar kırmış çok başarılı bir şarkıcı. Kendisi Kanadalı olup, 94 doğumludur. Daha çok kızların ilgisini çeken birisi olması gayet normal çünkü, yaşı ilerledikçe 'taş'laşan bir tipe sahip. Ayrıca 'belieber' adını verdiği hayranlarının dünyanın en çılgın ve duygu yüklü hayranları olduğunu söylemek gerek.

yetenek sizsiniz türkiye ilk yarı finali

Halk iyi bir şey yaptığını sansa da, biraz duyguları sömürüldü. O şahsın gözleri için bağış da toplanabilirdi. Çünkü diğer yarışmacılara da haksızlık oldu. Yeteneğin ön plana çıkması gereken bir yarış olması gerekiyordu fakat biraz amacından saptı.