entry'ler (45)

büyük adamlardan büyük sözler

ben avrupa koyunuyla anadolu koyununu ayırabilirim .
nihat doğan(büyük insan)

fransa da göçmenlere polis saldırısı

hafızlar şok olmaya gerek yok avrupalıların çoğusu böle olaylara karışmışlardır almanyada türklere yapılanlar veya fransada göçmenlere yapılanlar veya dier avrupa ülkelerinde yapılanlar vahşice faşistçe saldırılar ve daha neler.lafa gelince insan hakları ab kuralları ama uygulamaya gelince yabancılara tölerans yok .üstü kapalı yapılan o kadar saldırı varki .insan bu fransadaki olayları izleyince lanet okuyo bu şerefsizlere ,o savunmasız insanlara ,o bebelere yapılanlara.lanet olsun bu lavuklara.

avradının patlak olduğunu gerdekte öğrenen zat

insanlara başta şunu sölemek gerekir namus iki bacak arasında deildir.zaten toplumun bu kadar abaza olmasının sebebi insanların cinselliğini yaşamamasıdır .demek istediğim tabiki her önüne yatmak deil ama bu baskı insanları başka arayışlara itiyo yada namus cinayetleri işleniyo bazıları sırf cinsel tecrübe yaşamak için evlenip mutsuz oluyo.o kadar erkek var ki sürekli kadınlarla yatmak ister ve yapar öle yada böle sonra evleneceği bayanın cinsel organına kimsenin değdirmeiş olamasını istiyo.nese gençler bu konu uzar da gider yazarak bitmez.zaman kötü kolla g ötü...

kullanılmaktan hoşlanılan hitap şekilleri

hamuğa koduum iidir.

güiza nın ağlaması

mesele ağlaması değil yeğen lan o kadar para alıyosun sonra da hiç bi bok yapamıyosun , vay efendim sonrada ağlıyosun
ne güzel hemen yumuşayalım oldu güiza ağlama gol at.

dünyanın en iğrenç hayvanı

herköşe başındaki zırtlanlardır.

bilal avcı ve uğur karameşe

Göze çok hoş gelen genç yetenekler ,aslında break dance gibi fiziksel güç istiyen danslardan daha ritmik daha zevkli
dansı yapan geçler kazanır bunlar.

vay anasını adamlar yapmış abi denilen filmler

gladyatör
fight club.

enteresan türk isimleri

satılmış
şabancan harbiden var bunlar.

şehirler arası otobüste sabah ereksiyonu

En iisi bu durumu engellemek için alvar giyilmesi tavsiye edilir hemde rahat aga giy giy.

uyku saati

Zamanla azalan grafiğe sahip olan.

tuncel kurtiz

Kendisi has solculardan biridir severiz kendisini.

ernesto che guevara

Commadante che guevara.

grup yorum

Bir çok dava açılmış olan gruptur ,konser günleri salonları kapatılan gruptur ,özgür yaşamı savunan gruptur ,kardeşliği savunan gruptur.

sevmek

Yari gördüğünde heyecanlanmaktır ,daha ilk gün gibi.

final zamanı stresi

Biraz rahat girmek gerekir aslında o döneme çünkü stres insanın zeka seviyesini düşürür bide böle düşünmek gerekir kanımca.

en güzel kız isimleri

suborusu.

en güzel erkek isimleri

saldıray.

filmde çalan şarkıyı aramak

ama bulamamak.

korkusuz korkak

En hoşuma giden muhabbet filmde mülayim yatağın altındadır teyze sorar ne işin var orda cevapda bunca yıl ben onun üstünde yattım birazda o benim üstümde yatsın.