bugün

kadın milleti değil mi hepsi aynı bok aslında. yoksa tam tersi miydi bilemiyorum. ortada bir gerçek var. bu gerçeği bir rus atasözü ile sergilemek isterim saygıdeğer cahiller... "şeytan, ulaşamadığı erkeğin yanına kadını yollarmış." rusları tebrik ediyorum bu haklı atasözlerinden dolayı. (sözlükte bayan rus yazar varsa bana ulaşsın bir şey danışacağım. ukraynalı da olabilir. kürtler atmasın.)

neyse konumuza dönelim. yıllar yılı sonunda nikahı basıp ailenize dahil edeceğiniz, evinizin kadını, çocuklarınızın anası olacak avratın gizlediği önemli bir konu var: bekaret. daha doğrusu patlak olması. şaşalı bir zafer beklerken aniden kendi kalenizde golü görüp evliliğe mağlup başlamanın mükemmel bir örneği olsa gerek. talihsizlik mi desem, kazmalık mı desem, tecrübesizlik mi desem... hepsi mevcut biraz.

en başta atasözü vermemin önemli bir nedeni de var aslında. şeytana uyup o karıyı orada vurmak seçeneklerden biri ancak en mantıklısı değil elbette. evine götürüp "senin kızın benden önce fışfışlanmış lan" demek de çözüm değil. en iyisi bu kabustan uyanmak. resmi nikah öncesi imam nikahı kıyıp test sürüşüne başlamaktır. evet.

edit: hakaret neresinde? zall'dan açıklama bekliyorum. irina veya dasha da olabilir.
öncelikle kimse kimsenin avradı olmaz. mal değil kadınlar. ardından patlak denmez, bakire değil denir. bu öküzlük için varsa bir kurs söyleyin çoluğu çocuğu göndermeyelim.
yarası büyük, dokanmayın garibime.
akabinde ana avrat düz gider.
eski kafa olsa belki vurur ama şimdiki nesil öldürmez heralde... çözüm o değil, bu değil ama test sürüşü hiç değil. en başa dönersek bu olayda; kadının baştan erkeği, eşini kandırmaması lazım gelir.
kadın varlığı için adeta bir kamyon lastiğinden bahseder gibi bahseden zihniyetin açtığı ve başlık bile sayılmayacak bir başlıktır ki durum için yorum bile yapmıyorum dedirten durumdur.
üç vakte kadar cinnet geçirip, karısını ve kendisini öldürecek zattır.
(bkz: 100 wattlık ampulle ilişkiye giren doç dr)
aslında namuslu kadındır kapıları aşındırmamış misafirleri arka kapıya yönlendirmemiş cesur bir davranış sergilemiştir. bir de aklıma takıldı biz hangi yüzyıldayız?
avradı almadan önce küvette suyun içine sokup patlağı var mı diye bakmayı akıl edememiş tedbirsiz adamdır.
sözlüğe bir şey girmiş başlık açabiliyor..
avrad?
patlak?

bu zat'a böyle eş müstehaktır. beter olsun lan.
(bkz: tüyü nereye dikeyim diye aranmak)
(bkz: sana o bile fazla lan)
hayır bu kapasite ile "öğrenme" fiilini nası gerçekleştirmiş, onu merak ettim.
kadınları 'bakire' ya da 'bakire değil' diye ikiye ayıran bu 'hakiki' patlaklardan, çok çok daha az 'patlak' olan kadının kocasıdır.
avrat, patlak, gerdek, zat kelimelerinden kurulan bir cümledir..
balon aldığını sanan insanımsının doğal olarak üzüleceği durumdur.
Kuvete kariyi sokup patlagina bakmayı, unutmuş adam musvettesi basligidir.tabi dünyadaki herkesin mükemmel olması beklenemez.suan şükrediyorum, boyle düşünen bir adamla evli olmadığım için.
Saygılar böyle düşünmeyenlere.
yapılan değerlendirmeleri göz önüne alırsak gerdekte şanssız erkeklerin sayısı bir hayli fazlaymış. talihsiz gençlerin sayısı bir hayli fazla. haritayı incelersek büyük çoğunluğu batı'da laik kesimin yoğun olduğu yerlerde yaşamaktadır. çarpıcı bir inceleme oldu sanırım.
gerçekten çok acı bir tecrübe.

işte böyle acı tecrübeler yaşamamak için bu konu üzerine hazırladığım rehbere bir göz atabilir ve böylece daha sağlıklı bir tercih yapma imkanına kavuşmuş olursunuz.

işte bu da rehberimin bulunduğu entridir: (bkz: #8801720)
(bkz: çatlak patlak üstü yuvarlak)
zattan öte bir yaratıktır zannımca.
(bkz: inci sözlükle uludağ sözlüğü karıştıran zat)
(bkz: genç zatlar rahatsız)