bugün

bir çok çeşidi vardır bu eril cinslerin.
1. bekar bir erkek olabilir.
2. belki hatunu çalışıyordur bu yüzden ona yardım ediyordur.
3. belki hatunu yemek yapmayı bilmiyordur.
4. aşçıdır belki bu eril cins.
öğrencidir daha önce bu erkek çeşidi.daha sonra sürekli yalnız yaşamıştır ve iş başa düşmüştür.*
abant izzet baysal üniversitesinde matematik yr doç x *
bu adam manyak yemek yapar. ortalığın amına koyar.

- kıllı ve göbekli erkekler.

edit: onu bilen bilir.
bu çeşit erkeklere genelde kebapçılarda rastlanabilir.
harika yemekler yapabilen erkek çeşitleri*
türkçe'nin amuda kalkması da denebilir.
o benim işte.

şunun altını kalın kalın çizmekte fayda vardır. bu dünyanın en büyük gourmet aşçıları, erkektir. bu, bir merak konusudur. bir adamda damak tadı olduğu zaman, sandviç bile yapsa, başka türlü yapar. aslen gelirle bile ilgisi olmadığını söylemek durumundayım. ben öğrenciyken domates soslu makarna yapardım, sosu gerçek domatesi patates gibi soyup ince ince kıydıktan sonra içine sarımsak tuz bi tutam biber koyarak yapardım. en son üstüne defne yaprağı ilave ederdim. yemeğin kendisi, bi tencere yemektir, icabında 7 kişiye yeter, 3 euro falan tutardı. arkadaşları çağırırdım, milletten iltifat almak çok hoşuma giderdi.

kendine saygıyla bile ilintili, senin kendine saygın varsa, öyle s.kindirik yemek yemezsin. ya da kimseyi incitmemek için şöyle diyelim ; s.kindirik yemek yememeye çalışırsın.
bir adet alıp evde bulunması gereken erkektir.
yemek yaparken "ayy bu çok kilo yapar yağını az koyayım" "3 beyazı azaltayım" vb. düşüncelere kapılmadıklarından çoğu kadından daha harika yemek yaparlar.

ha çoğu aşçıdır.
evde yemek yapmazlar. *
sevgili en sansli olan sevgili cesididir.
diyet yapan bu nedenle beslenmesine dikkat eden, uc beyazi kullanmadan guzel yemekler yapan erkektir.
erkek dediğin yemek yapabilmeli. kadınlar bundan etkilenir. "çok iyi yemek yaparım" "futbolla pek ilgilenmiyorum" bu iki cümleyi kuran her erkek sevilmeyi hak ediyor. tabi ikisini bir arada kuranı bulmak zor. 2. cümleyi kurana nadir rastlanır. koruma altına alın onları.
kızlarımızın evlenmek istedikleri erkek modeliymiş. kusura bakmayın da bir hatun ben eşimi mutfağa sokmam derse işte o vakit onunla evlenmeli bir erkek. yalandan da olsa erkeğin gönlünü çelmesini bilin. iyice götü başı dağıtmış tembelliğe alışmış tipler haline geldiniz insanların gözünde. sadece algısal olarak değil gerçek manada da üniversite ortamının verdiği rahatlık benliğinize oturmaya başlamış peyderpey.
(bkz: çeşitli yemekler yapabilen harika erkekler)
sevgililerin bu şanslı durumu iyi değerlendirmeleri şart. lakin bu duruma alışıp ilgili hatunun bütün yemek olaylarını erkeğe yüklemesi an meselesi. bu yüzden bilin ancak bilmemezlikten gelin (bkz: tecahül ü arif).
mesela belli özel günlerde mutfağa girin gerisine karışmayın.
(bkz: erkekli yemekler yapabilen harika çeşitler)