bugün

entry'ler (95)

şu an ihtiyacım var denilen şey

Ona ihtiyacım var ona sadece ona ama yok.

düşün ki o bunu okuyor

Seni çok seviyorum derim. inanmasan da bana.

özdemir asaf

görsel

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

Allah belamı versin ki özledim iyice. Yapamaz olmuşum sensiz ancak farkına mesafeler artıp nefesine uzak olunca anlamaya başlamışım.

şu an nerde olmak isterdin

Onun yanında, hemen yanıbaşında, nefesinin bir kaç santim uzağında. Yanında lanet olsun ki yanında.

aşık olunan kişiyle kırlarda koşmak

Aşık olunan kişiye göre değişir. Aşık olursunuz o size değilse sadece filmlerde görülen bir sahneyi aklınızda canlandırmaktan ileri gidemezsiniz.

geceye bir yalan bırak

Beni çok seviyormuş ve aşıkmış. Gülerken ağladım.

şu anki ruh haliniz

görsel

21 temmuz 2017 bodrum depremi

Bir an gene ritim bozukluğum tuttu sandım. Denizli'yi baya salladı. Geçmiş olsun herkese.

bir kadında güzelliğin ölçütü

Dürüstlüğü ve bağlılığı bunlar yoksa ne işe yarar gerisi.

yazarların nicklerinden meslek tahmini yapmak

Golgebeyi gece bekçisi.

içinden geleni söyle

içim dışıma çıksa da seni özledim diye yazabilsem keşke.

aşık oldum

Tek çaresi sevgiliye varmaktır. Genelde ölümle sonuçlanır ama hayırlısı olur umarım.

sevdiğinizden vazgeçtiniz mi

Neden vazgeçeyim? Seviyorsanız elinizden geleni yaparsınız, her saniye destek olursunuz. işte mutluluğun formülü.

yazın en nefret edilen durumlar

Herkesin sevgilisi mi yanında anlamıyorum. Özlemek özlemek yaz gelince üniversite açılsın diye gün sayar olduk.

düğün istemem diyen kız

Benim dünyalar güzeli sevgilimdir. Açıklaması ise düğün yapacağımız paraya daha iyi bir evde oturabiliriz. Kız daha şimdiden geleceğe yatırım yapıyor.

insan olmasaydın ne olmak isterdin

Kedi derim düşünmeden umursamaz, ekmek elden su gölden yaşıyor çünkü benim kedim.
görsel

league of legends

Özgüveni geliştirmeye yardımcı olan bir oyundur.
görsel

2017 lys sonuçları

komşu çocuğunun hunharca göğe çıkarılması, yakın akraba çocukları ile kıyaslamalar. sıkmayın ama canınızı siz onlardan daha değerlisiniz.

karakterinizi tek bir görselle anlatın

Sinirli, agresif aynı ben.

görsel