bugün

entry'ler (188)

türbanı savunan sözde demokrat erkekler

önce tanımı yazalımda entry boşa gitmesin. Özgürlüğe o kadar düşkündürler ki özgürlükten yararlanacak olanlardan daha fazla ses çıkaran insanlardır.

Abimde bu grubun içindedir. Şu türban sonrada şeriat serbest olsunda 4 tane karı alayım demeye başlamıştır son zamanlarda. 4 karı alacakmış.Ama hepsi türbanı savunanlardan olacakmış. Sonra her gün dövecekmiş bunları. başka türlü hırsını alamazmış kendileri. Öyle buyuruyolar..

haydi hayrunisa okula

Türban Üniversitelerde serbest olunca başlaması muhtemel kampanya.

biriktirdigi cekirdek iclerini dayanamayip yemek

sonu yoktur ki bu biriktirmenin eninde sonunda yiyecen kardeşim, ye işte.. diye sol omuzda beliren boynuzlu yaratğın verdiği gaz ın sonucu

korsan program cd si alirken hissedilenler

bozuk çıksa ne olur ki? altı üstü 2 YTL.

evlenilecek kızın öğretmen olması isteği

annelerin oğulları adına karar verme kriteri.

ahtapot salatası

yedikçe insanın içinde birşey geziniyomuş hissi uyandıran salata.

yunan baklavasi

baklava dişleri kocaman olur.

vize haftası sözlükte takılmak

evde olmanın verdiği huzurla ders çalışmamaktan kaynaklanan vicdan azabının örtüldüğü anlardır. Ulan dışarıyada çıkmadım ama bu sonuçlar gene neden böyle geldi diye düşünürken insanın hiç aklına gelmez bu zamanlar.

türk televizyonlarında unutulmayan anlar

tek kanal zamanlarında iki hafta bir yayımlanan türk filmlerini beklemenin verdiği heyecan ve akabinde nedensiz o türk filminin yayımlanmamasının verdiği sinir.

esek yuku kadar kitapla okula giden liseli ogrenci

artık kalmamıştır böyle lise öğrencileri. genelde ellerinde defter kitap bile yoktur. hatta çoğunda öğrenci koyafeti bile yoktur.

digiturk un euro 2008 yayin haklarini almasi

insan seyredemediği sporu neden sevsinki diye düşündüren olaydır. Sonra futbola olan ilgi azalıyor diye söyleniyor yazar grubu. E seyredemiyorum ki nesini seveyim?

abd nin ermeni soykirimi tasarisini onaylamasi

hükümetimizin olağanüstü dış politika başarılarından biri daha. hükümetimizin şansssızlığını da ortaya çıkarmıştır bu oylama. Öyle ya, yıllardır savunulan dış politika kalelerimizin hepsinin bu hükümet döneminde düşmesi tamamen şanssızlıktır. yoksa zat-ı muhteremler katiyen beceriksiz değillerdir. Şimdi sıra düşürülecek başka kale kaldımı diye aramaya gelmiştir.

modern insan az seks yapar

normaldir, gariplerim çalışmaktan başka birşeye zaman bulamıyorki diye açıklaması olabilir.

tamirciyle tecavuzlu fantezi kuran kiz

(bkz: tamirci olupta kızlara tecavüz etsem diyen gerizekalı)

edit: bide bunlar var;

(bkz: pazarcı olupta ekmek yediği müşterisine asılan abazan)

edit2: neoldu, zorunamı gitti eksilemişsin.

kadin ic giyim dukkanindaki erkek satici

göğüslerinize bakıp kaç beden derlerki evlere şenlik. Madem soracaksın ne demeye bakıyososun heyhat!

aşık olunan hocanın sınıfta bırakması

aşkınızı sorgulamanıza yol açar. Düşünüp taşınırsınız, hatayı kendinizde arasınız. Ama öğrenci milletinde pek hata olmayacağı için hatayı hocanın üzerine yıkarsınız. Sonra sizi geçirecek bir hocaya aşık olursunuz. Aman diğeri de evliydi zaten ne gerek vardı diye düşünüp kalan sağlar bizimdir felsefesi ışığında yeni hocaya asılmaya başlarsınız.

edit: çokmu hafife aldım olayı ne. Hocasına gerçekten aşık olan arkadaşları savımdan tenzi ederim.bu saatte bu kadar.

evlenmemelerine rağmen el ele tutuşan saygısızlar

bir kaşık suda boğulasıcılardır bunlar. bu saatte hatıra gelince bile sinirlendirirler insanı terbiyesizler.
edit: bak alamadım hırsımı üçüncüye düzeltiyorum entryi.

sahin k filminin oscar a aday olmasi

zerrin egelilerde ingiltere kraliçesi olsun madem diye gelir insanın aklına bu başlığı görünce.

pkk yi irak tan cikarmam

e ne bekliyorduk ki? rte nin onlara söz geçirebileceğini mi.. güldürmeyin allah aşkına.

dugunlerde havaya rastgele terlik atan anne

düğünlerde limonatayı fazla kaçırıp kadınlığı aklına gelen tiplerdir bunlar. ağzınızla için kardeşim şunu. içmeyi bilmiyasanızda içmeyin.