bugün

chp istanbul 1.bölge ön seçim milletvekili adayıdır. ataşehir belediye başkanı sayın battal ilgezdi'nin eşidir.inşallah milletvekili seçilir.
Bir özel üniversitede parayı bastırıp yüksek lisans yapalirseniz ve eşiniz o üniversitenin içinde bulunduğu ilçenin belediye başkanıysa kolaylıkla siyaset bilincini ünvanı alabilyorsunuz ve milletvekili adayı olabiliyorsunuz.ilçe sınırları içinde broşür dağıtırken yanında 1paket türk kahvesi veriyordu bu hanımcağızın elemanları.akp belediye başkanının hanımı,aday adayı olsa küfürü hakareti bini bin para olur.makarnacı Kömürcü diyerek halkı aşağılayın,aynı insanlara kahve dağıtın.çok güzel oluyor değil mi.
çok sağlam solcuymuş. rezidansları falan varmış süfermiş.
ychp'nin Umut Oran, Ali Özgündüz, Atilla Kart, Erdal Aksünger gibi çalışkan, yolsuzlukları araştıran, üstüne giden eski milletvekillerinin yerine layık gördüğü şahıstır. ne mal olduğunu yılmaz özdil de yazmış:

http://www.sozcu.com.tr/2...beyinsiz-bir-yazi-874926/
ak partiye hırsız diyenlerin error verdiği hanımefendi.
diş hekimi maaşıyla 13 milyon küsür tl ye aldığı üç rezidansı dişinden tırnağından arttırmış olacak ki hırsız diyen pek çıkmıyor.
aldığı 3 rezidansı “konut ve mülk sahibi olmak yasalara aykırı bir durum değil” diyerek savunan milletvekili.
insanlar yolsuzluk davaları, hırsızlıklar, haksızlıklar son bulsun diye kırk hesap yapıp oy kullanırken ve iştahla sonuçlanmasını beklerken, bunlardan hesap soracağını iddia eden partinin milletvekili ve diş hekimliği maaşıyla 5 milyon dolara 3 rezidans dairesi alan kişisi.
atatürk partisiyiz demeyin bi daha utanmadan, kirletiyorsunuz çünkü.
ak parti olunca hoaaa haramm diyoruz buna ses çıkarmazsak, savunmaya çalışırsak, o körü körüne inanıyorlar dediğimiz ak parti seçmeninden bi farkımız kalmaz.
hanımefendiyi google'da görsellerde arattırdım. hiç de güzel değillermiş kendileri.
Aldığı rezidanslarla güzelliğine güzellik katmıştır.
Muhtemelen kadın olabilir.
sol yumruğunu kaldırıp dikkatleri yukarı doğru çekerek, sağ eliyle alttan alttan götüren milletvekili, belediye başkanının eşi.

ak parti karşıtlığının kaymağını yiyenlerden.

bakın 3 tane rezidans aldım şimdi ak parti gidecek.
"hem solcu hem rezidansı var" gibi iğrenç bir algıyla bu kadına sallıyorlar.. bu hanımefendinin zihniyetini zerre kadar sevmesem de bu tarz algıyla bir şeyler kovalamak çok yanlış bence..

ama türkiye'de ne doğru ki zaten..
hırsız var diye bağıranların üç maymunu oynadığı kişi.
eğer bu rezidanslar ak partili birinin olsaydı car car öterlerdi şimdi. hani hırsıza karşıydık?

görsel
yanarım yanarım da standart hale gelen milyonlarca rezidanstan birine sahip olamadığıma yanarım.

görsel

yandaş ataşehir belediyesi sayesinde 7 sülalesini zengin etmiş ama hala pişkince konuşuyor. insan hiç mi utanmaz!!
1 tane dediği aslında 15 taneymiş.

http://www.gunes.com/Gund...ri-3-degil-15-tane-153094
657 ye tabi bir memur olarak Marmara manzaralı 3 rezidans dairesi almasını çok görmemek lazım. sonuçta bu rezidans isi artık standart hale geldi. ben yeğenlerime her doğum günlerinde birer tane hediye ederim yani.
açıklaması bile garabet partiyi(chp)yi özetler nitelikte. 657 ye tabi memur olarak 5 milyon dolara 3 rezidans ev aldım suç mu. solcu gençlerle demokrasi savaşımız devam edecek. yav şu solcular bir harika dostum...
residence demiş lan rezidans dememiş.

ahaha ulan ne kadar dişçi bir kız.
ezilenin yanında olan lüks rezidanslı bacı.
tipik bir cihangir solcusu.
ismi güzel olan vekil.
ilginçtir ki yüzü gamze isimli eski aşkıma benziyor.
akp ye hükumetteyken yolsuzluk yaptı iddiası yönelten cehape zihniyeti daha muhalefetken böyleyse...
kendi öz kaynağı ile almış olduğu rezidansları milletin ağızına sakız olan chp istanbul vekilidir.

http://www.ensonhaber.com...i-savundu-2015-07-09.html
rezidans dairede oturmak standart olmuş ya la. nasılda haberimiz yok gidip alalım bir tane de ortamlarda eksik kalmayalım amk *
bizi züğürtlüğümüzle başbaşa bırakan başlık.
Bu solcular hep kapitalist, jakoben. Kaçalım buradan.