bugün

entry'ler (22)

yemek yaparken söylenen şarkılar

insan kendi kendine şarkı üretmeye başlıyor ozman yahu.

çamaşır makinesinin yürümeye başlaması

ahh ahh nerde o eski makinelerrr ulaan bi ses çıkardı yerinde hoplar zıplardııı.

temizlikçi gelecek diye evi temizleyen ev hanımı

''türk kadını''
tabi bunun farklı versiyonlarıda vardır haftada 1 geliyorsa o temizlikçi 1 haftada evi bok götürür bi çöpü yerden alıp yerine koymaz.

öss çıkışı mikrofon uzatan spikere söylenecekler

ulaaan sende soru soracaksan hiç yanaşma haa...

facebook grup davetleri

kimin grubunda daha çook kişi var üye olun üye olun davetler bitmez bide arkadaşlarınıda davet et kısımlarıda vardır bayılmakkkkkk ...

ben bu yazıyı anneme yazdım

ahh anne ahh beni bi sen anlarsın, bi sen bilirsin, bi sen her zamn yanımda olursun...

bu şarkıda anneme gitsin beee
Daha çok küçücüksün
Yeni bir hayat var önünde
Kendini bilirsen
Yürüdüğün yol seninle
Yeni doğmuş bir bebek
Yeni açmış bir çiçek gibi
Bir ömür var önümde
Yaşarım istediğim gibi
Bazen sıkılırsın
Bazen bunalırsın hayattan
Biliyorum ben böyleyim
Yeter ki iste sakın korkma hayattan
Farkındayım seninleyim
Kal kal kal
Hep yanımda kal
Kal kal kal
Hep hayatta kal
Tut elimi
Duy sesimi
Belki zor olacak
içini yakacak düşsen bile
Kalk yeniden bana sarılarak göster sevdiğini
Kal..

eski sevgiliyi rüyada görmek

uyanınca rüyayı milyonkez düşünmek .d.d gerçekmiş gibi etkilenmek.

sevgiliye söylenebilecek kaliteli yalanlar

ya zaten dışarda rahat olamıyoruz. ben bi ev ayarlasam daha rahat oluruz hem görende olmaz abin falan ben seni düşünüyorum yani hayatım...

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Haydi bastır felaketsin
Haydi bastır cinayetsin
Seni gördüm şaşkına döndüm
Patlamaya hazır dinamitsin...

çook mükemmeldir bayılırım yani

yaran msn diyalogları

-oooo kanka naptın yaaa çok özledim seni hee ??
*hiç.
- :S tmm

kinyas ve kayra

kitap budur işte kardeşim.. ne güzel de yazımış hakan. o düşünceler cümleler kitap elime geçmeden öncee durmadan nette bakınırdım kitap elime geçti hala bakınıorm hem kitaba hem nete yazılanlara doyamıyorum buna ya.

' Ne zaman taşacak sular, denizler, okyanuslar ... Ne zaman bütün dünya taşan nehir sularının altında kalacak ?? Yaratıcı ne zaman anlayacak hatasını ??

'Ama bir türlü başka bir insanın varlığını hayatımda vazgeçilemez kılamadım...Belkide hayat yeterince uzun değildir aşık olabilmek için. Belki bin yıl yaşayacağımı bilseydim bir karakterim olur ve ona göre birilerini sever geri kalanlardan nefret ederdim...

' Bitkilerle aramızdaki tek fark biz yaptıklarımızın bilincindeyiz, onlarsa mecburlar kötü olmaya bazı şartlarda. Biz tercih ediyoruz, onlarsa doğaya boyun eğiyor... Eğer insanlarda bitkiler gibi, hareketlerini emirlere uyarak yapsalardı hiçbir zaman eylemlerinden dolayı suçlanmazlardı.. Tercihler yapabildiğimiz için s...uçlanıyoruz. Ya ahlakın içinde ya da dışındayız !!!

'Röntgencilikti yaratıcıyı hayatı icat etmesine iten.. Gerçekçi olalım !!! iyi bir gösteriyiz bizi seyredene. Onun için ölüp ölüp doğuyoruz. Gösteri devam etsin diye...

'Hiçbir şey yok! Hiçbir şey yok! Hiçbir şey yok! Artık zamanı geldi artık acı zamanı şiddetin şiiri duyulmalı, kargaşa başlamalı ,insanlar ağlamalı. ''Dünya üstündekileri kusturacak kadar hızlı dönmeliiiii.

' Hiçbir şey yok! Hiçbir şey yok! Hiçbir şey yok! Artık zamanı geldi artık acı zamanı şiddetin şiiri duyulmalı, kargaşa başlamalı ,insanlar ağlamalı. ''Dünya üstündekileri kusturacak kadar hızlı dönmeliiiii.

hakan günday

hayal gücüne hayran kaldığım yazardır. kinyas ve kayra adlı kitabını bitirdikten sonra kaç defa elime alıp tekrar tekrar okuduğumu hatırlayamıyorum ki hala devam ediyor bu.

Yarın bugünü yaşanabilir hale getiriyordu. Kendimizi bir binanın tepesinden hep beraber boşluğa bırakmayışımızın nedeni yarındı ! Lotonun çıkma ihtimalini aşık olunacak insanla tanışma ihtimalini sonsuz mutluluk ihtimalini içinde barındıran o sihirli sözcük : Yarın ..

(bkz: kinyas ve kayra)

arkadaş kurbanıyım

sınıfta kaldım. evet arkadaş kurbanıyım güzel bi bahane evet evet cidden güzel.

mevlana sözleri

baskalarının bahtiyarlığına imrenme. çok kimseler var ki, senin hayatına gıpta ediyorlar.

zıkkımın kökünü ye

doymanayan birisi için doyurucu bir laftır.

bihter i nasıl bilirdiniz

anasının kızı'dır kendileri. ama fark vardı tabi canım o para para para demiyordu.

telefon rehberinden isim silmek

sildikten sonra kendime lanet yağdırdığım olay.

küçük iskender

facebook'ta en çok söyleri paylaşılan yazar

çıkmaya başladıktan 2 gün sonra ciddi düşünen kız

evde kalmış moddadır. gördüğüne yapışır zaten

kuru fasülye pilav ve turşu

kış yemeği yahu bunlar dedirten. kışı hatrlatan üç'lü.